SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

criminal law
#2428
<#papakacsint>

PResident Evil
#2427
akkor <#eljen>

criminal law
#2426
Így van.

PResident Evil
#2425
nem nem :😊

amugy veled a tudományos topicban dumáltam, nemde ?

criminal law
#2424
Volt valaki tegnap az elektrogeren??? Nagyon jó volt <#integet2>

PResident Evil
#2423
királyságos idõ van, cask nem látok ^^

bertino
#2422
Én most jöttem vissza a Molnár szikláról pár órája <#vigyor><#idiota>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

PResident Evil
#2421
nyomás a természet !

én is azt teszem. mentem bükkszentre ! bye al 😉

criminal law
#2420
Egy hétig??? Addig azért nem kéne itthon lenni...

PResident Evil
#2419
addig lazulás ^^

criminal law
#2418
Péntek. És addig valami?

PResident Evil
#2417
ápr. 22.

criminal law
#2416
Az mikor lesz?

PResident Evil
#2415
majd jövõhéten progressive 😉

nem vágom a bringás témát !

criminal law
#2414
Breakbeat-et sajnálhatod, nagyon jó volt :-)

Lenne egy kérdésem: lesz ma valami bringás megmozdulás is az elektróger elõtt, és hogy oda mennyire érdemes kilátogatni még a délután, mert én ötig ma dolgozom...???

PResident Evil
#2413
esélytelen... ehéten lazulás, majd jövõhéten munka, bár szeretem a breakbeat-et, a csajos ott lesz !

criminal law
#2412
Mivel foglalkozol ott?
Viszont ennek a "kizárásnak" is van pozitív oldala, mégpedig hogy ezentúl nem fogok csütörtök reggelente olyan szarul kinézni.:-)
Ma este pedig lesz breakbeat, holnap meg elektroger party, jõjjön mindeki, mert jó lesz!! :-)

PResident Evil
#2411
ott "dolgozom" 😊

criminal law
#2410
És téged hogy érint az, hogy ezentúl szerdán nem engednek be a Rokiba? Mert engem kifejezetten rosszul. Vagy nem jársz oda?

PResident Evil
#2409
jepp 😉

criminal law
#2408
Aham. Te pedig Szikszói, ugye? :-)

PResident Evil
#2407
miskolci vagy ? 😄

criminal law
#2406
Hát nem, valószínûleg akkor nem problémáztak volna.

PResident Evil
#2405
nem egyetemi diák vagy ? 😊

criminal law
#2404
Tegnap este elindultam a Rockwell nevû szórakozóhely felé, ahol is odaérve elég nagy meglepetés ért, nevezetesen hogy egy nagy darab biztonsági emberke közölte velem, hogy nem mehetek be. Kérdem, miért?? Õ válaszolja, hogy mostantól, hétfõ és csütörtök közt csak egyetemi diákkal lehet bemenni... no comment.

báttyó02
#2403
tuggya rák .d

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

PResident Evil
#2402
lálz, mifolyik itt ?

báttyó02
#2401
8o|

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#2400
peszotel e!!4

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

kz
#2399
kicsit agresszív vagyok, de így érzem jól magam

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#2398
mit javítgatsz?
mivan?<#nemtudom>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#2397
jóvanna...
látom tudod, hol a helyed...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

báttyó02
#2396
<#idiota><#idiota> javitotta beirasat!!44 😄dd

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#2395
<#kuss>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

kz
#2394
<#crazya>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

báttyó02
#2393
hi!4



:d

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

kz
#2392
hihi?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

báttyó02
#2391
hi.

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

Match
#2390
dikmá' beszó'

na vigyázzatok mert megyek én még miskolcra 😄

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

PResident Evil
#2389
lál 😄DDDDd

ÁjjLe BoBBi
#2388
...match baktat, aztán 2 méterre felrepül egy külsõ erõ hatására...😄😄😄

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

GaS*O
#2387
aluljáró ? :>

kz
#2386
valóban...
az embert az is különbözteti meg az állatoktól, hogy ezközöket készít és használ.
nem is akár hogy... még másnap is érezni a hatását

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

Match
#2385
nem...az eszköz 😊

\"Drinkin\' Pukin\' Pissin\' and Fightin\' And startin\' all over again\"

kz
#2384
az alkohol nem megoldás!
<#hehe>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#2383
igyunk ! 😄

#2382
passz

PResident Evil
#2381
ejj... távlati kilátások ?

#2380
nem voltak sokan

PResident Evil
#2379
áhh, de engem kurvára idegesít a dolog... de miért nem volt jo party ? csajokra nem ment senki ?