SG\'s first Connection: Miskolc
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
MEN-re jössz gondolom...(vonatkozik ez másokra is:-)
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
aggyá fehér filctollat vagy valamit 😊
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
szereznem kell egy csomó aláírást!
lehet valahol venni fehér alkoholos filcet? vagy valami hasonló kéne mert egy fekete pólóra akarom gyüjteni az aláírásokat
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
a lenyeg,hogy holnap 5-töl ottvagyok _D
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
eddig P-Szo-V volt a verseny, de most vasárnap=Május1 úgyhogy elõrébb gyött egy nappal.
egyébként nézz utána a rally hivatalos honlapján!!!<#nezze>#nezze>
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
monnyuk szerintem el van irva,mert az egesz suli holnap megy a prologra...
Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -
2005.április 28., csütörtök
Adminisztratív átvételek
Miskolc, ITC Székház: 6.00-13.00
Technikai gépátvétel
Miskolc, Autosol Kft., Multi-Turbó Kft.: 7.00-14.00
Prológ (Rally és Speedway Show)
Miskolc, Speedway Aréna, Budai J. u.
Pénztár és kapunyitás: 13.30
Rajt (csökkenõ rajtszán szerint): 16.00
2005.április 29., péntek (1. versenynap)
Rajtceremónia
Miskolc, ITC Székház: 8.00
Gyorsasági szakaszok
Gy1, Gy4 Hernádvécse - Buzita tetõ: 9.00 és 12.59
(pályazárás kb. 7.30-tól folyamatosan)
Gy2, Gy5 Viszló - Bodvalenke: 9.50 és 13.49
(pályazárás kb. 8.30-tól folyamatosan)
Gy3, Gy 6 Szuhogy - Rudabánya: 10.43 és 14.42
(pályazárás kb. 9.30-tól folyamatosan)
Szervízpark
Rudabánya: 10.53-tól kb. 18.00-ig
Szakaszcél
Miskolc, ITC Székház: 16.48-tól
2005.április 30., szombat (2. versenynap)
Gyorsasági szakaszok
Gy7, Gy10, Gy13 Kánó - Imola - Ragály: 8.37, 11.47 és 14.04
(pályazárás kb. 6.30-tól folyamatosan, a gyorsasági szakasz péntek délutántól a gépkocsi forgalom elõl lezárva!)
Gy8, Gy11 Bódvalenke - Viszló: 9.39 és 12.49
(pályazárás kb. 8.00-tól folyamatosan)
Gy9, Gy12 Rakaca - Meszes: 10.06 és 13.16
(pályazárás kb. 8.30-tól folyamatosan)
Szervízpark
Rudabánya: 7.52-tól kb. 16.00-ig
Célbaérkezés, ünnepélyes eredményhirdetés
Miskolc, ITC Székház: 16.00
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
a versenyt (P, Szo) más szemszögbõl... konkrétan a versenyközpontból szemlélem majd
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
vredrally.boon.hu
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
és ez boldogságos
Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.
Undorítóak a galambok, mert halálos betegséget terjesztenek. Vigyázz! A kutyák rühösek vagy sánták.
Undorítóak a galambok, mert halálos betegséget terjesztenek. Vigyázz! A kutyák rühösek vagy sánták.
Undorítóak a galambok, mert halálos betegséget terjesztenek. Vigyázz! A kutyák rühösek vagy sánták.
Undorítóak a galambok, mert halálos betegséget terjesztenek. Vigyázz! A kutyák rühösek vagy sánták.
holnap delutan megyunk romaniaba partyzni es azt ki kell heverni 😊
szombaton viszont rebelben party 😊
dj parade vagy mi a szosz 😊 lesz meg rajtunk kivul 3 srac
mikor csapunk egy ivaszatot? 😊
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!