SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

criminal law
#2528
Egészen pontosan mikor lenne érdemes menni? Mert hétfõl nyolctól vizsgáztatok, így a vasárnapira kicsi az esély, de szombaton úgy néz ki igen. Viszont ezzel kapcsolatban sem merek ígérni, mert még nem biztos.
MEN-re jössz gondolom...(vonatkozik ez másokra is:-)

ÁjjLe BoBBi
#2527
mittomén zsebbõ' 😊)

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

báttyó02
#2526
honnan 😄ddddddd

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

ÁjjLe BoBBi
#2525
😊)
aggyá fehér filctollat vagy valamit 😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

báttyó02
#2524
ehh 😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

ÁjjLe BoBBi
#2523
mert eddig 11 alkalommal én nem mentem biztos azért 😊)

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

ÁjjLe BoBBi
#2522
na én megyek prológra
szereznem kell egy csomó aláírást!
lehet valahol venni fehér alkoholos filcet? vagy valami hasonló kéne mert egy fekete pólóra akarom gyüjteni az aláírásokat

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

báttyó02
#2521
hát de hogy a tökömbe ha eddig 11 alklommal penteken volt :|

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

ÁjjLe BoBBi
#2520
nálunk meg mindenki úgy tudja ma lesz 😄D

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

báttyó02
#2519
<#banplz><#banplz><#banplz><#banplz><#banplz><#banplz>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

kz
#2518
akkor nem is biztos, hogy be kell majd másznod...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

báttyó02
#2517
nah mindegy.
a lenyeg,hogy holnap 5-töl ottvagyok _D

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

kz
#2516
tutira nincs elírva.
eddig P-Szo-V volt a verseny, de most vasárnap=Május1 úgyhogy elõrébb gyött egy nappal.
egyébként nézz utána a rally hivatalos honlapján!!!<#nezze>

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

báttyó02
#2515
ez érdekes,mivel eddig mindig pénteken volt.
monnyuk szerintem el van irva,mert az egesz suli holnap megy a prologra...

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

kz
#2514
valami azt súgja, tévedsz...

2005.április 28., csütörtök
Adminisztratív átvételek
Miskolc, ITC Székház: 6.00-13.00
Technikai gépátvétel
Miskolc, Autosol Kft., Multi-Turbó Kft.: 7.00-14.00
Prológ (Rally és Speedway Show)
Miskolc, Speedway Aréna, Budai J. u.
Pénztár és kapunyitás: 13.30
Rajt (csökkenõ rajtszán szerint): 16.00

2005.április 29., péntek (1. versenynap)
Rajtceremónia
Miskolc, ITC Székház: 8.00
Gyorsasági szakaszok
Gy1, Gy4 Hernádvécse - Buzita tetõ: 9.00 és 12.59
(pályazárás kb. 7.30-tól folyamatosan)
Gy2, Gy5 Viszló - Bodvalenke: 9.50 és 13.49
(pályazárás kb. 8.30-tól folyamatosan)
Gy3, Gy 6 Szuhogy - Rudabánya: 10.43 és 14.42
(pályazárás kb. 9.30-tól folyamatosan)
Szervízpark
Rudabánya: 10.53-tól kb. 18.00-ig
Szakaszcél
Miskolc, ITC Székház: 16.48-tól

2005.április 30., szombat (2. versenynap)
Gyorsasági szakaszok
Gy7, Gy10, Gy13 Kánó - Imola - Ragály: 8.37, 11.47 és 14.04
(pályazárás kb. 6.30-tól folyamatosan, a gyorsasági szakasz péntek délutántól a gépkocsi forgalom elõl lezárva!)
Gy8, Gy11 Bódvalenke - Viszló: 9.39 és 12.49
(pályazárás kb. 8.00-tól folyamatosan)
Gy9, Gy12 Rakaca - Meszes: 10.06 és 13.16
(pályazárás kb. 8.30-tól folyamatosan)
Szervízpark
Rudabánya: 7.52-tól kb. 16.00-ig
Célbaérkezés, ünnepélyes eredményhirdetés
Miskolc, ITC Székház: 16.00

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

báttyó02
#2513
én meg bemászok :d

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#2512
pentekken van a prolog

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

PResident Evil
#2511
criminal!

jössz hétvégén a majális partyra ? ütközhetnénk !

PResident Evil
#2510
a prológ ma lesz 😊

kz
#2509
ha lesz ingyenjegyem a prologra, akkor én is megyek nézni (egyébként nem Csütörtökön=MA lesz?)
a versenyt (P, Szo) más szemszögbõl... konkrétan a versenyközpontból szemlélem majd

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

ÁjjLe BoBBi
#2508
én még nem tudom hogy megyek e...lehet hogy kinézek

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

báttyó02
#2507
pénteken

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#2506
jah megyek,bár csak a prológra..

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

kz
#2505
Most hétvégén: Cs, P, Szo.
vredrally.boon.hu

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

ÁjjLe BoBBi
#2504
mikor?

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

kz
#2503
megy a punnyadás...
rally?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#2502
énis majnem eltörtem a sosemeltörtet, de mosmá mankó nélkül is tudok járni
és ez boldogságos

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

nemcsakfeel2sch
#2501
<#banplz><#banplz>

Undorítóak a galambok, mert halálos betegséget terjesztenek. Vigyázz! A kutyák rühösek vagy sánták.

PResident Evil
#2500
dee, csak bulizunk is 😄

nemcsakfeel2sch
#2499
??

Undorítóak a galambok, mert halálos betegséget terjesztenek. Vigyázz! A kutyák rühösek vagy sánták.

nemcsakfeel2sch
#2498
nem ivasrol volt szo <#rolleyes><#gonosz1>

Undorítóak a galambok, mert halálos betegséget terjesztenek. Vigyázz! A kutyák rühösek vagy sánták.

PResident Evil
#2497
te nem vagy elektronika kedvelõ <#idiota>

báttyó02
#2496
<#idiota>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#2495
BANPLZ

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

nemcsakfeel2sch
#2494
hihi<#nezze>

Undorítóak a galambok, mert halálos betegséget terjesztenek. Vigyázz! A kutyák rühösek vagy sánták.

PResident Evil
#2493
egyáltalán kik jönnének ?

PResident Evil
#2492
nekem tényleg tök 8 !

#2491
vagy csak egy zartkoru ivaszat egy hetkoznap? 😊)

#2490
pentek biztos nem
holnap delutan megyunk romaniaba partyzni es azt ki kell heverni 😊
szombaton viszont rebelben party 😊
dj parade vagy mi a szosz 😊 lesz meg rajtunk kivul 3 srac

PResident Evil
#2489
péntek ?

döntenem kell hova megyek fotózni :\

ÁjjLe BoBBi
#2488
na mikor? 😊

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

#2487
urak

mikor csapunk egy ivaszatot? 😊

báttyó02
#2486
😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

ÁjjLe BoBBi
#2485

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

bertino
#2484
Hát biztos... a Tampere városrész.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

PResident Evil
#2483
Perczel Mór ?

bertino
#2482
Aha... azért amerre a 38-as jár, arra nem csak bérházak vannak 😊

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

báttyó02
#2481
he?

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

ÁjjLe BoBBi
#2480

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

báttyó02
#2479
hát johogy 😄DD
más itt melette nem sürün van 😄

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -