SG\'s first Connection: Miskolc

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PResident Evil
#2628
hát beszarok !!! mondom hogy elhiszem 😄 mit kakaskodsz ?!

Falconer
#2627
De vazze, nemtom mit basztatsz. Egész pontosan nyéken volt haverom a nyaralojukban ahol még vezetékes telefon sincs, és felhivott mobilon, hogy nézzek már utána, mert ott van egy köpésnyire, és elugrana este... Nemtom mit kell engem basztatni

\"Lehetetlen, hogy igazságtalanság, szószegés és hazugság tartósan hatalomra jussanak. Ilyen hazugságépületek csak egy ideig ámíthatnak. De idővel összeomolnak\" Démosztenész megmondta! :)

PResident Evil
#2626
oké elhiszem 😄

Falconer
#2625
Én nem mentem, mondtam, h. havernak kellett

\"Lehetetlen, hogy igazságtalanság, szószegés és hazugság tartósan hatalomra jussanak. Ilyen hazugságépületek csak egy ideig ámíthatnak. De idővel összeomolnak\" Démosztenész megmondta! :)

maozedong
#2624
<#wilting><#wilting>

Resurrection!

PResident Evil
#2623
ez van😄 remélem odatalálsz és jó szórakozást ^.^

Falconer
#2622
De még a megasztár weblapján is csak egy sor van, hogy a caramel turnéja máj 15én indul, és ennyi

\"Lehetetlen, hogy igazságtalanság, szószegés és hazugság tartósan hatalomra jussanak. Ilyen hazugságépületek csak egy ideig ámíthatnak. De idővel összeomolnak\" Démosztenész megmondta! :)

PResident Evil
#2621
ehh, ennyit az informálásról 😊

amugy anyám a nagy fan, szóval azért tudok ilyeneket! (ne érts félre 😄DDD )

Falconer
#2620
Köszi szépen, egyébként közben megnéztem kismillió programajánló oldalt, miskolcit meg országosat, de sehol egy hang nincs róla.

\"Lehetetlen, hogy igazságtalanság, szószegés és hazugság tartósan hatalomra jussanak. Ilyen hazugságépületek csak egy ideig ámíthatnak. De idővel összeomolnak\" Démosztenész megmondta! :)

PResident Evil
#2619
a Volán pályánál, ahol volt a salakmotorverseny, a Népkert mögött, fél 8tól 10ig !

Falconer
#2618
Bõvebben lécci!

\"Lehetetlen, hogy igazságtalanság, szószegés és hazugság tartósan hatalomra jussanak. Ilyen hazugságépületek csak egy ideig ámíthatnak. De idővel összeomolnak\" Démosztenész megmondta! :)

PResident Evil
#2617
ma lesz...

Falconer
#2616
Egyik haverom mondta, hogy Miskolcon a minap lesz vmi megasztár rendezvény, és nézzek utána, mert a közelben lesznek. Hát a miskolc.hun nincs egy hang sem, nem tudtok róla estleg vmit? thx

\"Lehetetlen, hogy igazságtalanság, szószegés és hazugság tartósan hatalomra jussanak. Ilyen hazugságépületek csak egy ideig ámíthatnak. De idővel összeomolnak\" Démosztenész megmondta! :)

PResident Evil
#2615
mien meló ez ? péntek délben off ?! :o

kz
#2614
na maj hétfõn, mer má megyek haza má...

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

maozedong
#2613
ja sry, képenként lehet feltölteni 😛
pár kép jöhet

Resurrection!

kz
#2612
keríttem FTP-t,ha érdekelnek még a DIGÉP-es PaintBall képek, akkor szólj, feltõtöm

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#2611
<#idiota>

kz
#2610
hol/hogyan tudom feltõtni a 42MB-os zip fájlomat?
azt írja 2MB a korlát.

"A mûvelet megszakadt." hibát kapok

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

maozedong
#2609
lal.atw.hu ra feltöltheted, és belinkelheted ide, ok ?

Resurrection!

kz
#2608
leredukáltam 42MB-ra.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#2607
fent beszûrõdõ verõgény.
(mér maradt le???)

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

kz
#2606
nemö.
nagy csarnok, három szint. Lent félhomály, fent beszûrõdõ
ha van ftp-d, töltök fel neked 100MB képet.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

maozedong
#2605
jaja
gépen kicsit könnyebb nyomni a guggolásbólmátrixosanugrást 😊)
a digépes pálya kicsi, nemö?

Resurrection!

kz
#2604
hát... amíg bírjuk.
aztán másnap izomláz az állandó "osonó póz"-tól

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

maozedong
#2603
O:
hmm.
tömeghent rulz P:
hányórásra tervezitek? egésznap O 😄)Ö

Resurrection!

kz
#2602
hogy-hogy ha nem vagytok?
mivlett volna? mi lett?
mi 20-25 -en leszünk.
infantry map rulez

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

maozedong
#2601
téker
ha nem vagyunk 16 an akkor nekünk is az lett volna 😊
jó kis assault 😛

Resurrection!

kz
#2600
Aha az jó (bár szerintem Bükkszentlászló lesz az)
Mi most a DIGÉP-be megyünk.
Lerobbant csarnok, folyosók, szobák, posztindusztriális környezet, félautómata fegyverek, megahent.

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

maozedong
#2599
bükkszent mellett.
egész fasza kis hely

Resurrection!

kz
#2598
hát...
idõpontilag május 14. és május 28. verseng jelenleg
hol voltál?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

maozedong
#2597
nemrég voltam, akkor fasza volt, de most vizsgaidõszak + nincs ré kesem, de július jörül jöhet..

Resurrection!

kz
#2596
konkrétabban?

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

maozedong
#2595
akár..

Resurrection!

kz
#2594
PaintBall érdekel valakit?
Szójjon, de mán!

Ez az aláírás helye. Ide mindenki okos dolgokat írogat.

PResident Evil
#2593
okés, neked meg holnapra !^^

maozedong
#2592
akkor jó bulizást, ma nem odamegyek.

Resurrection!

PResident Evil
#2591
nemhiszem...

maozedong
#2590
holnap?

Resurrection!

PResident Evil
#2589
nekem jó lesz 😊

maozedong
#2588
megjártad <#gonosz1>
még a 600 is sok ezekért a programokért

Resurrection!

PResident Evil
#2587
péntek, szombat : 1200 😮

báttyó02
#2586
😄dddd

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

maozedong
#2585
Disco Express: <#fogmosas><#fogmosas><#wilting><#wilting>

Resurrection!

maozedong
#2584
de még mindik nem montat el honnnan van.

ma mész a Disco Express re ?

Resurrection!

PResident Evil
#2583
mi lesz holnap ?

amugy jön vivien is 😄

maozedong
#2582
holnap jobb lesz.

Resurrection!

báttyó02
#2581
háj városbeliek :d

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

PResident Evil
#2580
ma megyünk mi is...

The Garrett
#2579
nemtudom felevente nezem da-t 1x

megyek égyetemre végülis mais holnapis.

I\'m a Goodfella just like Deniro, punk.