47786
  • stp4trick
    #20451
    használd a válasz gombot, de jól:-))
  • Bájital
    #20450
    Anglia és Skócia határvbonalán több kiloméresen sávban lévő részt nevezték így:Albion...sötét Albion...állandó köd..állítólag ott egy különleges lény élt:félig ember,félig állat...kép róla a Söröző oldalfalán...a falusi néni,amikor meglátta:Jajj,drága felkerm,azt szoktuk mondani,hogy az ördögöt még emlegetni sem szabad,te meg még a falra is festetted.Szavai falra nyányt borsó volt számomra.Azóta szerintem belém bújt a kisördög!!!!
  • LeePí17
    #20449
    a szó jelentése Anglia..
    mást nem találtam..
    tudsz "megfoghatóbb" helyet mondani?
  • Bájital
    #20448
    Szabadidőm nagyon kevés van,sokszor még önmagamra sincs időm.Én valamikor sportoltam sokat,akkor,amikor olyan idős voltam mint te.Örülj a fiatalságodnak,hidd el gyorsan elmúlik.Ha jössz felfelé a hármason balkézre található,ALBION söröző...vendégem leszel.Tudod,hogy mi az Albion?
  • Bájital
    #20447
    Ne zsongass,mert sokszor már azt hiszem,hogy én is hulla vagyok!Rímelőktől,azt hiszem ki fognak tiltani,tegnap unatkoztam,hát írtam minden félét..olvass bele...szórakoztam egy kicsit egymagamban.
  • LeePí17
    #20446
    én mit mondjak?
    tanulok..szabadidőmben versenyzek..és lustulok..
    kocsmázni néha járok..de ha megmondod h hol melózol..még megeshet h talizunk...
    személyesen én bertinot, prezit, kz-t és stp4trick(Skagen)-ot láttam.
    Ágnest nem láttam :S de képet kaptam róla..de nem adom sekinek mert szavam adtam h nem pubkikolom..
  • stp4trick
    #20445
    Ha hulla van, akkor már szörnyű, hisz vki elveszetette gyermekét, anyját, apját vagy szerettét, de a legtöményebb az Hejce volt a repcsitémával, na a 42 hulla az sok volt
  • Bájital
    #20444
    Jajj,gyilkosság,meg minden...nem csinálnám,de,ha te szereted...mindent meg lehet szokni,Te,én az alkoholistákat még a mai napig nem tudtam,csak hát ez van,választási lehetőség nincs.Írj a munkádról!Mi volt eddig a legszörnyűbb,de aludni tudjak!!!
  • stp4trick
    #20443
    Crime Scene Investigation - Bűnügyi helyszínelés
  • Bájital
    #20442
    Nem.
  • stp4trick
    #20441
    a hobbim a munkám - mármint adatlapilag, ha tudod minek a rövidítése a CSI
  • Bájital
    #20440
    Most te jössz!
  • Bájital
    #20439
    Most te jössz!
  • Bájital
    #20438
    Á, ti itt vagytok tőlem nem messze(most néztem adatlapotokat).Még valami:nem vagyok világi szépség,de talán annyira ronda sem.
  • Bájital
    #20437
    Nő vagyok,162 cm magas,59-60 kg(fogyás alatt),szőke,afró hajú,zöld szem,
    bőr:most mentem át étcsokiba,nem fiatal korosztály,sörözőben pultosként dolgozom..de ha kell segítek nektek becsajozni...szöveg az van...éltben,alig hallható hangom...kevés ember,aki igazán ismer...ufff...
  • LeePí17
    #20436
    fiúvagyol vagy lány..stb stb..meló hely (elég a szakirányzat)
    vmi infót de normálisat... pls
  • stp4trick
    #20435
    milyen oldalakon?
  • criminal law
    #20434
    csak a lényeget nem mondtad, ami a srácokat érdekelte volna..:))

  • Bájital
    #20433
    Jujj,de nyitott vagy.Most már tényleg itt vagyok,csak közben elkószáltam.Lakom Miskolc és Szlovák határ közzötti távolság középtáján.Magasság,súly,kor,haj...oldalakon feltüntetve,ne várj sokat csábos nevemtől,más fórumon használtam,mint csábítás erejeként...kóstolj meg,ajkadhoz tartom kelyhemet...Rímelgetni szoktam,szeretek viccelődni...stb....stb...És Te?Itt vagy még?
  • LeePí17
    #20432
    amint látom újreg vagy erre..
    nos mint ahogy ákyyyról és rólam (anno..)
    úgy rólad is kérünk pár infót..csak hogy egába legyünk mindenhol -.-
  • Bájital
    #20431
    Életed...
  • Bájital
    #20430
    De.:sok dolog,du.:szundi-bundi,most éledek.Fázol még?Idézetek mit mutatnak gazdájukról?Nekem is kellene valami őrültség,az oldalakat kezdem vadítani,szerintem ki fognak nyírni:nem baj van,akik megvédjenek...van egy autóm és egy golyószórom.Az előbb azt írtam,hogy én is felérek egy vírussal,csak engem,ahhoz be sem kell dugni....sztem.kinyírnak...
  • criminal law
    #20429
    pár óra csak...mi az...:DD

  • LeePí17
    #20428
    kicsit késve tetted fel a kérdést..nemde?
  • Bájital
    #20427
    De most meg vagy.Helló!Most hol vagy?
  • stp4trick
    #20426
    hol vagyok, hol nem vagyok:-)
  • criminal law
    #20425
    így van

  • PíszLávJuniti
    #20424
    jah, de az jófej, bár annyira nem jön be a dobolása, de még mindig jobb, mint a plébek cigányok beöltöznek indiánnak stílus.
  • LeePí17
    #20423
    de kutya hideg van kint dididididergek :)
  • Bájital
    #20422
    Tegnap este nem voltál itt,kerestelek,így nem zavartam köreidet.
  • LeePí17
    #20421
    jóreggelt Ágnes!
  • criminal law
    #20420
    jóreggelt fiúk

  • akyyy
    #20419
    nekem teccet, jó voln a barcikán ilyen de itt,,, pff...
  • Bájital
    #20418
    Akkor jövök hozzád este,környékiek fogjunk össze.Most mennem kell.
  • criminal law
    #20417
    nagyon gáz. tegnap hallottam, amíg vártam a buszra.
    nagyon idegen a mi kultúránktól ez az indiánosdi.
    Van egy rasztás fiú is, aki néha megjelenik egy kutya és egy dob társaságában ugyanott, de az legalább nem árul semmit.

  • stp4trick
    #20416
    más is
  • prezi
    #20415
    jah meg betelepült oda mindeféle árus -.-
  • Bájital
    #20414
    Szíjjasztok...én csak környékére való vagyok...
  • akyyy
    #20413
    centrumnál énekel az indián
  • kz
    #20412
    most kezdődik a...
    most kezdődik a tánc.

    ja nem, a hétvége!