47786
  • criminal law
    #22412
    ha az enyémnek csak ennyi baja lenne...

  • LeePí17
    #22411
    amúgy jóreggel
  • LeePí17
    #22410
    és akkor most windóz reinstal..
    30. kattintásra hoz be 1 oldalt..
    az endlessre nem tölt fel
    javascriptes alkalmazást el sem indít -.-
  • Brolly28
    #22409
    reggeltet
  • criminal law
    #22408
    sziasztok

  • bendegúz69
    #22407
    estét!
  • LeePí17
    #22406
    dánke!
  • stp4trick
    #22405
    85.90.162.24:27040
  • LeePí17
    #22404
    osg IPt kérek -.-
  • bertino
    #22403
    [rippel]
  • Brolly28
    #22402
    pang a csend
    pls írni
  • bertino
    #22401
    hát csak olyan hihetetlen :D
  • bertino
    #22400
    reggelt
  • criminal law
    #22399
    helo

  • LeePí17
    #22398
    reggelt!
  • criminal law
    #22397
    és te még mindig rákérdezel?:)

  • bertino
    #22396
    go sleep
  • bertino
    #22395
    akkor te keversz vkivel :D
    hwswn beszéltük meg rögtön másnap, hogy visszaviszem
    és én vissza is vittem -.-
    méghozzá haverral együtt ;)
    ugyanugy, mint ahogy elhoztam...

    akkor tiszta szar, hogy az én AMDmen már kupak van ? öcsééééémm :DD

    de azért még mindig ugy veszed, mintha kötekedni akarnék, pedig sztem elég egyértelműen leirtam, hogy nem, bár ugy tűnik átugrik rajta a szemgolyód
  • mycso
    #22394
    Na kedves cimborám, csak a tisztán látás végett!!!

    1, az egy használt 3-4-5 éves monitor volt /nem egy zsír új flet akármi/
    konklúzió: egy ilyen öreg cuccnál megesik, hogy csökken a fényereje, esetleg a kép élessége tehát nem úgy adja vissza a szineket, fényerőket mint egy új monitor --> ezért kell elmenni kipróbálni
    2, eljöttél, kipróbáltad, nézegetted nem mondtad, hogy neked nem tetszik hanem kifizetted és elvitted
    3, 2-3 nap múlva felhívtál, hogy neked nem tetszik, mert a fehér szín kissé vaj beütésű /ami az 1-es ponttal magyarázható/ egyébként ezt láthattad amikor nálam kipróbáltad, tehát mondhattad volna: köszi nekem nem kell, mert nem tetszik
    4, én jófej voltam és visszadtam a pénzed, hol ott nem hibásodott meg nálad a monitor --> ugyan azon állapotban volt, mint ahogy tőlem elvitted

    Ami nem esik jól, hogy ezek után te mások előtt ilyenekkel próbálsz meg égetni, hogy én színhibás monitort hírdettem tökéletesként. Ilyenekkel nem illik viccelődni a másik kárára főleg nem alaptalanul. --> bár majd ha benő a fejed erre te is rájössz.

    Kicsit szállj már magadba és gondolkozz el azon amiket írtál.
    Igenis szarul esik, mikor egy embernek megpróbálok segíteni, stb.. ő meg utána hülyeségeket irogat rólam mások előtt.

    kis szakmai felvilágosítás on:
    A prescott témát meg hagyjuk, mert asszem kiélégítő magyarázatot adtam rá amit még mindíg nem értesz meg. Ezek után asszem nincs mit mondanom a prescottokról, pláne hogy szerintem nincs vagy igen kevés tapasztalatod van velük.
    Tehát én azon akadtam fenn, hogy te azt állítottad: prescott ? azzal jol megjárod még :)
    bizony az egy forró processzor" nem volt helytálló és ezt ki is javítottam, ami neked mai napig nemtom, hogy miért de nem tetszett.
    mind1 hagyjuk

    Ja és látszik a mostani intel topicos hozzászólásodból is, hogy vagy kötekedni akarsz vagy értetlen vagy. --> ha van egy kupak nélküli pl:athlonod, nyomjál a magra sok ezüstpasztát, majd rakd rá a hűtőt, és az szépen kipréseli a mag mellé a nyákra, ahol nagyon csúnya zárlatot és a proci halálát tudja okozni, tehát erre írtam, hogy óvatosan az ezüst pasztával --> ha meg már a nyákra került /akár a magról való letakarítás közben(ezért írtam, hogy óvatosan)/ onnan elég nehézkes lesz a letakarítása.
    kis szakmai felvilágosítás off

    Egyébként asszem egy Samtron 56e volt, már elvitték tőlem és a gazdija boldogan használja, ugyanis tényleg hibátlan volt.
  • bertino
    #22393
    még mindig itt tartasz ?
  • criminal law
    #22392
    hát na

  • bertino
    #22391
    ilyenkor otthon ?
  • stp4trick
    #22390
    nem rossz
  • criminal law
    #22389
    jóeste

  • bertino
    #22388
    én se nagyon rajongok érte, bár igazából nagyon nem is kóstoltam még

    #22382 hurkafesztivál
  • bertino
    #22387
    a baj csak az, hogy rám akartad
    jol emlékszem rád, avasi vagy, de nem feltétlen szemrehányásként mondtam ott se, oda is raktam a smiley-t a végére, de látom nem értem el vele a kívánt hatást :D
    igen, szal én hoztam el tőled egy hibátlannak "mondott" nem tudom milyen márkáju (nehogy fennakadj megint rajta) 17es monitort, 6k-ért

    tudom, mert hwsw-n figyeltem fel rá, mikor még kerestem
    csak a monitorbol hiányzott a fehér szín, így másnap vissza is vittem neked, és vissza is kaptam az árát
    csak ezért említettem meg, hogy miért kell fennakadni azon, hogy a prescott melegszik vagy sem, remélem így már érthető
  • Brolly28
    #22386
    u dejo
  • akyyy
    #22385
    kész lett:D:D:D
  • Brolly28
    #22384
    utálom a kocsonyát
  • mycso
    #22383
    Hali, én sem akarom teleoffolni az intel topicot.

    Nemtudom mi bajod van, hogy mások előtt próbálsz égetni valami monitoros dologgal főleg, hogy még te sem tudod pontosan miről is van szó.
    Ha valami kínod van, akkor írsz privit, mailt, felhívsz telefonon vagy megkeresel személyesen és elmondod a problémád.
    Én egyáltalán nem emlékszem ilyen ügyre, amikor valakire hibás samsung monitort akartam rátukmálni.
    De mostmár örülnék neki, ha velem is megosztanád, hogy kire mit is akartam rásózni???
    Kíváncsian várom a válaszod.
  • akyyy
    #22382
    hurka jobb lenne
  • bertino
    #22381
    kocsonyafesztivál vagy mi a rák van oO
  • akyyy
    #22380
    hát jah villamoson beszól a sofőr, hogy a szemerén le vna zárva minden ezért jön busz, felszálás a szinvánál:D:D:D
  • bertino
    #22379
    városi közlekedés = káosz
  • bertino
    #22378
    lál ennyi
  • kz
    #22377
  • stp4trick
    #22376
    dgzudu
  • akyyy
    #22375
    LOST:D
  • stp4trick
    #22374
    ja
    na hagyjatok dolgozni
  • kz
    #22373
    ott voltál?
    mindenhol te vagy ott?