47786
  • akyyy
    #38382
    bár ha embernek van egy atomerőműve, azon biztos szép:) enyém épp hogy eléri a minimumot.

    legjobban videókártya kell neki.
  • bertino
    #38381
    csak lesz javítva a kurva graf.
    mindenki azt anyázza, meg az árnyékokat.
    ha nem javítják, az tuti, hogy innentől rockstar bukja a PC-s ipart...
  • broman191
    #38380
    Na igen ez a konzol minusz graf a paintes festékszóró árnyékokkal...a következő rész jöhetne már rendes időben, PC-esk számbavételével elkészítve...
  • Benny04
    #38379
    downloading.
  • akyyy
    #38378
    hát jásztottam pár küldetést, de amugy faszha:D

    nekimegyek oszlopnak és kitörik szélvédő üvege


    egy rossz dolog, hogy csúnya. meg állandoan kicsúszok kocsival szokni kell az irányitást:)

    meg totál más a billentyűzet kiosztás

    de amugy zsir hiba nélkül elindult. mentés is fasza.

    jah érdemes első belépés után kilépni mihamarabb hogy normálisan beállitsa magát a játék.
  • broman191
    #38377
  • bertino
    #38376
    installing
  • broman191
    #38375
    Masszív GTA IV van srácok?
  • broman191
    #38374
    Szép magas százalék lett a novemberi teszt végén az a lényeg...
  • bertino
    #38373
    GSnek amit kérdeznek se.
  • SimaSuna #38372
    passz :)

    csak gondoltam megosztom veletek is :)
  • broman191
    #38371
    A lényeg nem az hogy nem fan aki írta...
  • akyyy
    #38370
    az ilyen minek ír cikket? régen az volt a szokás, hogy nem az fog cikket irni egy játékrol vagy hiret, aki utálja hanem aki játszik is vele.

  • SimaSuna #38369
    ..."Jómagam még nem próbáltam, s az igazat megvallva nem is tervezem, miután GTA sorozat legalább olyan távol áll tőlem, mint a virtuális sportjátékok. Vagy rendesen kell űzni, vagy sehogy. (Ez persze a GTA-ra nem vonatkozik.) No de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy kollégáink a német PC Games Hardware-től alapos tesztelésnek vetették alá a PC-s verziót, s meglepő, ám korántsem mulatságos eredményre jutottak. Nem a játékélményt vizsgálták - amiről egyébként talán elsőként a világon Duncan követett el tesztet novemberi számunkban - hanem azt, miként viselkedik a kicsike különböző asztali rendszereken. Sajnos arra jutottak, hogy nem túl jól, mivel komoly problémákba ütköztek, ha nem NVidia logós kártyákat pakoltak a konfigurációba. Ati-tulajoknak érdemes megvárni az első komolyabb javítást, vagy valamilyen specifikus hotfixet, mert HD 4850-es, vagy HD 5870-es grafikus vezérlő mellett el sem indult, míg HD 3870-es és 3850-es kártyák mellett, ha nagy nehezen sikerül életet lehelni a játékba, rövid időn belül hibaüzenettel és a desktoppal találjuk szembe magunkat. Ez kérem, botrányos!

    Nem sokkal jobb a helyzet akkor sem, ha a másolásvédelmet vesszük górcső alá. Indításhoz elengedhetetlen a Rockstar Games Social Club, a Flash, a Securom-másolásvédelem, a NET-Framwork, valamint a Games for Windows Live telepítése és aktiválása. Ha minden stimmel, még akkor is többszöri kísérletre van szükség ahhoz, hogy a Securom ne érzékeljen nemlétező emuláló programot, az oprendszer felismerje a DVD-t, ne ugorjon elő RMn40-hiba, stb.
    Emellett erősen panaszkodnak a túlontúl hosszúra nyúlt töltési időkre (ezt jómagam a Bully-nál tapasztaltam) is."
  • akyyy
    #38368
    4
    4
    GTA4 :DDD
  • akyyy
    #38367
    és a wellesért is jeah!
  • akyyy
    #38366
    most hivtak megjött lehet érte menni!!!!!!!!!!!!!!!!!353534
  • kz
    #38365
    mindkettő van épp előttem.
  • kz
    #38364
    szivesen...
  • tommyg
    #38363
    suli után elnézek azér, utána lehet megnézem a coraba is
  • akyyy
    #38362
    fail
  • bertino
    #38361
    :\
  • akyyy
    #38360
    NEM VOLT NYITÁS UTÁN GTA4 a mediamarkt-ban
    azt mondta faszi nem tudja mikor érkezik meg, nemjött még meg.

    ha előrendeltem, majd szolnak elvileg telon ha megjön, de nem kért el se nevet semit se igy nemtudom hogy fog szolniXD

    tommyG pm ment.
  • akyyy
    #38359
    kz köszi az edényt
  • akyyy
    #38358
    GOGOGO
  • bertino
    #38357
    sohaj...
  • SimaSuna #38356
    reggelt...

    hallottátok?

    GTA4 egy halom fos, nem települ csak XP SP3-ra és Vista SP1-re.
  • bertino
    #38355
    reggelt
    11h-kor go vásárolni




  • akyyy
    #38354
    TommyG én még nem indultam el a mediamarktba
  • akyyy
    #38353
    de szar korán kelni XDDDDDDDDDD
  • akyyy
    #38352
    ez az nem akad

    lett 100 giga szabad hely:D
  • akyyy
    #38351
    menni kéne aludni, de ezt a szar videó nem akar valamiért müködni:( és sok helyet foglal pedig, áhh:(
  • bertino
    #38350
    :ASD:AD:ADA?:FAF:D
  • akyyy
    #38349
    nincs valakinek gta 4 posztere? még a gamestaros GTA-SA-s azóta van az ajtómon mikor az megjelent:DSA:D:SA:
  • tommyg
    #38348
    oké köszi ;)
  • akyyy
    #38347
    de ha megveszem, kb 10re hazaérek megirom hogy van-e már.
  • broman191
    #38346
    Megyek beírok egy ötöst garfikonolvasásból, aztán sleepin'. Gudnájt, jó netösszeomlást mindenkinet!
  • bertino
    #38345
    hát ja, arra leszek kíváncsi a bix-en elérjük-e a plafont
  • broman191
    #38344
    Nyolc utánra mindenki meglátta hogy van dzsítíéjfor', elkezdték szedni, de lassan jött és lett belőle alvás...:D

    (előzőleg nem ment el...)
  • broman191
    #38343