47786
  • kz
    #3888
    nem.. nem az...
    de a teste az igen jó vót!
  • criminal law
    #3887
    Én voltam, de te?????

  • criminal law
    #3886
    Há normális-e az ilyen???

    [nemaz]
  • ncswork
    #3885
    bosszúból
  • ncswork
    #3884
    nátomiért.
  • kz
    #3883
    ja már látom... öcsém...
  • kz
    #3882
    nekem van egy vot évfolyamtársam, aki jogra és infóra is felvételizett.
    infóra vették fel, úgyhogy bosszúból elvégzett még mellette egy közgázt levelezőn.
    tesód fiú, vagy lány?
  • PResident Evil
    #3881
    msn-re gyere fel pls !
  • criminal law
    #3880
    Hát tesó ő egri. Csak abból indultam ki, hogy jogon nagyon nehéz kolit kapni, gyakorlatilag csak akkor megy elsőre ha ismerőse van ott. De majd kiderül ha megpályázza, hogy hogy működik ez, amugy meg talpraesett gyerek, megoldja.
    Amugy tesó kurva nagy eszét mutatja, hogy első helyre a jogász szakot irta be, ugy volt vele, hogy ez tipikusan olyan szakma, ahol kevés munkával sok pénzt lehet keresni, persze nem vették fel a 110 pontjával. Kohász is akart lenni, de azt elvetette, mert nem tudta, hogy mit csinál a kohómérnök, csak jol hangzott. De büszke vagyok azért a drágámra, mert szerintem ő az egyetlen gyerek az országban, aki egyszerre akart gépész és jogász lenni. (én tesóm, na)


    remek jogász lennél, persze.


  • kz
    #3879
    miskolci? hanem? egyébként nemtom, biztos van rá esély... ha nem is sok.

    éppen ma mondtam anyámnak a telefonba, hogy szóljon az öcsémnek, hogy azonnal jelentkezzen be a legtávolabb lakó ismerősünkhöz, hogy kapjon kolit.
    anyámék miskolcon laknak, ahogy az öcsém is, csak ő albérletbe. (én mályiban.)
    mer a koli egyrészt olcsóbb, másrészt sokkal több az információ, vagyis konkrétan könnyebb levizsgázni.

    egy jégerért megmondom, hogy tehát ne segítsd a tesót a koliszerzésben.
    még egy jégerért azt is megmondom, hogy bármelyik fél azonnal (vagyis akár kevesebb mint öt év múlva) köteles kiegyenlíteni a tartozását, ha a fogadás tárgya (diploma megszerzése 5 éven belül) ellehetlenült.
    újabb egy jéger az is, hogy pontosan fektessétek le, hogy ez az egyetem, ez a kar, ez a szak, mert különben még belefér egy főiskolai dipi, oszt buktuk a jégert.

    de igen, teljesen biztos vagyok benne, hogy jó jogász lenne belőlem.
    ettől már csak abban vagyok biztosabb, hogy képtelen lennék elvégezni ezt a szakot.
  • criminal law
    #3878
    Még valami: gépészeknél mennyi az esély arra, hogy egy átlag gyerek kolit kapjon már első félévre??

  • kz
    #3877
    Persze úriember nem fogad, ha biztos a dolgában!
  • kz
    #3876
    A jéger az jó, magam is kedvelem!
    Hétvégén találkozom 5sémmel, megpróbálom én is rávenni valami hasonló fogadásra.
  • criminal law
    #3875
    Jaja, köztünk is van 10 év, de jol megvagyunk, viszont az én tesóm tényleg ilyen, nagyon birka szegény, bár tegnap este fogadott velem 10 üveg jégerben (!), hogy neki öt év mulva bizony diplomája lesz. Amugy nem lesz. :-)
  • criminal law
    #3874
    Én egerben kezdetm el a tanulmányaimat a főiskolan, de ott annyi szövetkabátos-bakancsos punker-rocker ősmagyar alternatív népibuzi bölcsész volt, hogy nem is birtam tovább egy évnél, és akkor jöttem ide, azt meg befejeztem levelezőn, feleslegesen, szóval aki hasonlóra akarja adni a fejét, az gondolja meg erősen.
  • kz
    #3873
    az öccsöknek ez a dolguk. mármint, hogy ilyenek legyenek, a jellemzés akár az enyémről is szólhatott volna.
    nekünk véneknek meg az a dolgunk, hogy így lássuk, attól függetlenül, hogy milyenek valójában

    ezek szerint nálatok is nagy a korkülönbség?
    nálunk 10 év, 2 hónap 2 nap. ez már generácijós problematika
  • kz
    #3872
    erről beszéltem!
  • criminal law
    #3871
    Amugy meg bölcsészen négyes....én párhuzamosan csináltam a joggal a szociológiát, mondjuk az csak fősuli volt, egy vizsgára két óra, aztán jobb lett az átlagom, mint négyes, nem is ér az a diploma semmit.
  • criminal law
    #3870
    Öcsém az teljesen hülye. Okos lenne, de lusta, nem érdekli semmi, meg el is van kényeztetve, intellektuális kéztetésiről csak mint fiktiv dolgokról lehet beszélni, szóval az egyetemi pályafutása valószinűleg az első vizsgaidőszak végéig fog tartani.
    Amugy egyetemi gépészmérnök, mondtuk neki, hogy elég lenne a főiskola is, de erre azt válaszolta hogy "hát a faszom se fogja elaprózni". Ezen behaltam.
  • kz
    #3869
    Egyébként az én 5sémet is felvették a Gépész karra.
    Egyetemi szintű villanymérnöknek pont elég volt a 105pontja, de úgy néz ki megfellebbezzii az infót is, mert onnan is csak egy ponttal maradt le.
  • kz
    #3868
    hát öcsém...
    nem vagy semmi!
  • kz
    #3867
    Nekem van néhány büdöslábú gépész ismerősöm.
    Nagyon nem kell tanulni, elég a kettest elcsípni. Persze ez gyakran sokkal nehezebb mint pl bölcsészen egy négyes.
    Gépész kar, gépész szak? Egyetem, vagy főiskóla?
  • PResident Evil
    #3866
    megint ban ?
  • criminal law
    #3865
    Öcsémet felvették gépésznek. Valaki járt oda vagy jár oda? Nagyon kell ott tanulni?
  • ncswork
    #3864
    hiak,
  • kz
    #3863
    áhhhh... aharmadik jelenetet is kitalálhattam volna, ha észreveszem az alsó rész (por) mennyiségének csökkenését.
  • maozedong
    #3862
    rrrr
  • PResident Evil
    #3861
    hibye
  • criminal law
    #3860
    Heló szia

  • _chokey_
    #3859
    hella
  • PResident Evil
    #3858
    #3855 !!!!!!
  • bertino
    #3857
    jóreggelt -_-
  • criminal law
    #3856
    De amugy nekem nagyon tetszik, főleg igy nagyban :-)

  • PResident Evil
    #3855
    LÁL ! :DDDDDDDDDd
  • datango
    #3854
    mert itthon volt egy kis elintezni valo... de hónap mán télleg megyek
  • criminal law
    #3853
    Te ebből ennyi mindent kilátsz? Én hosszu perceket gondokoldtam rajta, hogy mik lehetnek azok Prezi logójában...

  • PResident Evil
    #3852
    lál:D
  • kz
    #3851
    akkor most mekkérdezem azt is:
    miért nem biztos?
  • kz
    #3850
    aha...
    így már átérzem miért oly kedves a számodra.
  • ncswork
    #3849
    lál