47786
  • kz
    #4774
    persze nem lebeszélni akarlak, csak nem értem, ezért kötekszem...
  • kz
    #4773
    polgári lakás, nagy belmagasság, jó közérzet, magas fűtésszámla.
  • kz
    #4772
    és ha egy hétre jönnek?
  • kz
    #4771
    tudom, neked nincs autód, de ha rokonok, barátok jönnek látogatóba, akkor hol fognak megállni?
  • kz
    #4770
    minden közel van: ez ok, bár mi is az a minden?
    én a jókain (pallos u.) laktam 20 évig, és kétségtelenül jó volt, hogy az ady művház kivételével bárhonnan haza legetett sétálni félrészegen behugyozva egy koncert után. közel is volt a belváros, mégsem kellett a sétállón lakni.
    az hogy zörög a villamos, azt biztos meg lehet szokni, de az etnikumot szerintem már nem ilyen egyszerű.
  • criminal law
    #4769
    Eh, ezt csak most látom.
    Lakosság összetétele? Ezen mit kell érteni?

    másik indok egyébként az, hogy mikor még otthon laktam egerben, én akkor is egy sétálóúti lakásban éltem, szóval hiányzik.

  • criminal law
    #4768
    Szerintem meg épp az benne a jo, hogy minden közel van, meg az a rész már anniyra szép..
    Főleg a téli kivilágitás.
    Dehát kinek hogy.


  • kz
    #4767
    de neked mi olyan vonzó benne?
  • criminal law
    #4766
    ok, ez érthető/elfogadható indok.

  • kz
    #4765
    hát... én nem szivesen költöznél a sétálóra.
    pl a lakosság összetétele miatt.
  • kz
    #4764
    igen, de amíg kigyaloglok a buszhoz, az majdnem fél óra, ugyanis a tóparton lakok és ilyenkor (ősszel) már csak nagyon ritkán jön ki a busz.
    ezen felül 10 perc múlva jön a busz, 10 percel hosszabb az út a Búzáig, ahonnan gyalogoljak 20 percet a munkahelyemre.

    Tegyük fel, hogy OK, felkelek egy órával hamarabb, hajlandó vagyok mindenre...
    De és az asszonypajtás? Segítek, a kérdésre a válasz az, hogy na ő biztos nem kel 4:30-kor azér, hogy gyalog/busszal mehessen.

    Én ezért mondom, hogy aki teheti.
  • criminal law
    #4763
    Mályiban laksz ha jol tudom.
    [mindent jol tud]
    Onnan gyakran jönnek buszok, meg mennek is.
    És csak egy nap....

  • criminal law
    #4762
    Mer miért ne?

  • kz
    #4761
    én egyébként támogatom, aki teheti ne autóval közlekedjen.
  • kz
    #4760
    és télleg a oda akarsz költözni?!?
    hát... te tudod...
  • criminal law
    #4759
    meg reménykedni is...

  • kz
    #4758
    gondolni azt lehet...
  • criminal law
    #4757
    Jóreggelt.

    Mint ahogyan azt az urak is biztosan tudják, csütörtökön autómentes nap lesz, pesten lezárva az andrási ut, miegymás, szóval remélem aznap semelyikünk sem nem ül kocsiba. Egy nap kibirható, gondolom én.

  • bertino
    #4756
    hhááát...
  • hmhm
    #4755
    reggelt
  • criminal law
    #4754
    de az a másfeles a sétálóbelvárosban van, azért olyan drága. Nekem legalábbis ér annyi. De aból semi nem lesz, mert az ingatlan-nyilvántartás nincs rendben, ugy meg nem szabad. Szóval keresek tovább.

  • kz
    #4753
    az jó sok.
    és 9M-ér akarsz venni egy másfelest?
    hát... te tudod...
  • criminal law
    #4752
    15 m

  • kz
    #4751
    de mennyi az az érték?
  • criminal law
    #4750
    Hát...nagyon nagy, három szoba, mind egész szobának számit, meg külön ebédlő. Egymagamban nem birom fizetni a rezsit most hogy jön a tél. Lényeg hogy most lenne egy vevő, pedig ez ritka. És találtam is egy másfélszobásat a városháztéren, mindig is ott akartam lakni.
    De.
    Annak a lakásnak nincsennek rendben az ingatlan-nyilvántartásos dolgai. És ugye én dörzsölt jogász vagyok, élnek még sok éves közigazgatási jogi emlékeim, és tudom, hogy az a szent, ami abban van, az ugy van, igy most nem tudom mi legyen, azt biztosan nem veszem meg, viszont nem találok megfelelőt másikat....
    Ha mégis összejönne, négy millió ft maradna tisztán. Ez a mostani lakás ugyanis fullos. Klima, amerikai jellegű konyha, mosogatógép, kerámialapos tűzhely, műanyag nyilászárók, miegymás (még mielőtt burzsujnak kiáltana ki bárki is, ezeket az előző tulaj hagyta benne). Szóval nehéz vevőt találni rá, mert értékén alul nem adom el, természetesen.

  • kz
    #4749
    vagy csak úgy csinálnak...
  • kz
    #4748
    hát igen... a terep2 egy klasszikus...
  • kz
    #4747
    eladod-e?
    mekkora, mennyiér?
    de drága vagy!
  • criminal law
    #4746
    Jóreggelt.
    Ma is nem jo az idő, pff.
    Egyetemen meg sportnap.

  • bertino
    #4745
    nagyon készen vannak ezek a győzikéék :_ ))
  • Szuperkaraj
    #4744
    dede, tom, csak mostanában nincs vmi jókedvem, sry
  • bertino
    #4743
    de sok nagy ember jár ide akik nagyvilági életet élnek :-))
  • criminal law
    #4742
    Én meg lehet hogy költözködöm. nagy lakást lecserélem kicsilakásra, és ami megmarad különbözet, az az enyémé, váá... :-))))

  • criminal law
    #4741
    Nem semmi, lyukóbánya.

    Most már nincs mese, a nyékládháza connection jön, tudom én.

  • criminal law
    #4740
    Ugyanez volt velem is. Kettesre érettségiztem gyakorlatilag mindenből, felvételin egy ponttal haladtam meg a bekerülési küszöböt, de csak mert lyukat beszéltem a bizottság hasába a szóbelin, aztán észheztértem, és hát igen, summa cum laude lett a vége :-)))))

  • criminal law
    #4739
    Na hazaértem. Nagyon hideg van, ez már nem normális.


  • bertino
    #4738
    köszikeeeee suliba kellett gépre unatkozás áthidalása céljából, régen nagyon szerettem és most nagyon kiéltem magam benne

    lyukóbánya FChez ? én semmit leginkább :-)
  • kz
    #4737
    ehez mit szóltok?
  • kz
    #4736
    sikerül tőteni?
  • kz
    #4735
    terep2.arj