47786
  • prezi
    #6376
    bézs Sandstone -.-
  • criminal law
    #6375
    nah én lemerészkedem a városba.
    bár lehet az ajtóban visszafordulok ha hideg lesz nagyon.


  • Borcsa
    #6374
    tök jó, most hullahoppozok :-D
  • criminal law
    #6373
    jah, igy egyszerű :-)

    milyen nadrág?

  • criminal law
    #6372
    én elkezdtem a bölcsészkart. elsőben rájöttem, hogy ebből minden lesz csak munka nem. Átigazoltam a jogra, de ha már elkezdtem, befejeztem azt is. feleslegesen. Egyik nyáron, még pár éve megpróbáltam azzal munkát szerezni, csak ugy kiváncsiságból. Egy kollégiumba mehettem volna nevelőnek, minimálbérért. Hogy dr., phd., az nem érdekelte őket, szal megbántam már ezt a hardcore dolgot.
    te viszont jol csinálod szvsz.

  • prezi
    #6371
    holnap nadrágot később meg táskár, kesztyűt... majd lesz időrend is
  • prezi
    #6370
    kocsival járok :>
  • Borcsa
    #6369
    akkor te hardcore nyomod. nekem gyoooorsan diploma kell ebbol a pénzkereső szakmábol, hogy aztán késöbb szabadon hódolhassak perverziomnak az irodalomnak:-)
  • criminal law
    #6368
    én párhuzamosan csináltam anno a jogot meg bölcsészkaron a szociológia-pedagógiát, és mikor ez utóbbin végzős voltam, és államvizsgáztam, hát jogon akkor ott voltak még a rendes év végi vizsgák, másfél hónapig a napot se nagyon láttam.
    Aztán kiderült, hogy az még kellemes szociális otthon volt a hat darab jogi államviszgához képest.
    Régi szép idők :-))))))
  • Borcsa
    #6367
    hát nálunk nem az uccsó évval riogatják le a szört a testöünkröl, hanem ezzel a k*va másodikkal. de ugy is van. ez kész emberkinzás. de a köv év már gyakszi, utána meg a negyedik évben már csak a szkdogát kell megcsinálni, ha megvan a szakmai angol, akkor már sokan meloznak szállodában, is szal nem lehet olyan gyötrö int ez. nagyon fenyítve vagyunk.
  • criminal law
    #6366
    hát ez ilyen, tanulni kell, később csak rosszabb lesz. Államvizsga, for example.

  • Borcsa
    #6365
    nemánemánemá. marketingböl ugy vagyunk szopatva ahogy kell. nem nagyon van sikerélmény... van ez a könyv a kotler- féle, 1200 oldal, az van a hátuljára irva, h marketing biblia. na. hiába szánok rá annyi idöt, amennyiböl más egy könyvtár kommunikácio szakon egy tavaly létrehozott föiskolán lediplomázik, még csak át sem fogok csusszanni.
  • criminal law
    #6364
    látod, de jo, lehet tanulni a vizsgára, ki van ez találva :-)

  • Borcsa
    #6363
    tegnap meg tegnap elött végre lezhztam minden okosságbol (informati, opforschung, gastronomie meg statistik) ugyhogy ma hawai van, csak lustulok
  • criminal law
    #6362
    :-)

  • Borcsa
    #6361
    riszpekt, én is probáltam hozzászokni, de inkább melegkedvelő vagyok, huszonöt fok kell mint egy trópusi növénynek.
  • criminal law
    #6360
    mondom, megszokás kérdése.
    amugy meg rózsaszín szoknya, piros harisnya, bordó etnies cipővel


  • Borcsa
    #6359
    uh, én nem bírnám ki télen szoknyában. nyárn csakaszoknya, de ilyenkor.. nekem mazochizmus lenne.-)
  • criminal law
    #6358
    meg van már szokva, bár már gondolkodtam rajta, hogy a nadrág praktikusabb lenne, de én azt nagyrészt csak bicajozáshoz hordok.

  • bertino
    #6357

    mindigis tudtam, hogy a nők bizonyos szinten nemnormálisak ^^
    szoknyában maga lehetett Grönland odakint :)
  • criminal law
    #6356
    mit veszel?

  • criminal law
    #6355
    jah, ez a szél a nagyon rossz, buszmegállóban állni reggel, persze ilyenkor késik a busz, szoknyában nagy élmény.

  • prezi
    #6354
    tudom, ezért lesz itthon ülős szarkész hétvége :>

    meg holnap bevásárlok még aztán hétfőig ki se teszem a lábam (max kocsiba :D)
  • bertino
    #6353
    hát ha annyi is, max szélben
    ma meg egész nap szél volt
  • criminal law
    #6352

    ez a legszarabb amugy, hideg, de még nincs hó, az ajtón se sok kedvem van kimenni a minusz 20 fok miatt.

  • criminal law
    #6351
    csak ugy elmondanám, hogy semmi nem lesz, de jó...



  • prezi
    #6350
    ilyen hidegben nem megyek sehova... szarkészen xbox ^^
  • criminal law
    #6349
    na és hétvégét mivel fogjátok eltölteni?
    Lesz valami normális a városban?

  • criminal law
    #6348
    jah. most jöttem a városból, és szétfagytam.

  • prezi
    #6347
    reö... fúdegeci hideg van :o
  • criminal law
    #6346
    [hazaért]

    nagyon hideg van, jöhet a hó.

  • bertino
    #6345
    jót ^^
    [éhes]
  • criminal law
    #6344
    jóreggelt

    [álmos]
  • ÁjjLe BoBBi
    #6343
  • bertino
    #6342
    micsoda élet volt a mai nap
    ZZZzz...
  • stp4trick
    #6341
    jó estét
  • prezi
    #6340
    re megjöttem... és néztem is gatyót, pénteken megveszem :>
  • bertino
    #6339
    talán nincs meg hozzá a megfelelő hideg ? ^^
  • criminal law
    #6338
    Jobbulást

  • criminal law
    #6337
    Jóreggelt
    Miért esik mikor havazhatna is??