39
  • janos666 #39
    És még ta parasztozol? Most látom az aláírásod! Ki terelgetiné a nyájat, birkapásztor?
  • janos666 #38
    Itt igencsak hejtelen a paraszt kifelyezés! Hisz ők igencsak foglalkoznak a földdel.
  • Mice
    #37
    igazad van
    a parasztság tényleg nyerőbb engem meggyőztél
  • janos666 #36
    Nem tudom honnan, azért kérdeztem. Gondoltam ha 1-nél többször írtál ehhez a hírhez van regisztrált neved is, csak nem akarod, hogy tudják a másik 'énedről' , hogy így szívén viseli a környezetet....
  • janos666 #34
    Amúgy mi a reges neved, emlékeztetsz valakire?
  • janos666 #32
    Ha elszigetelnénk őket akkor nem terjednek, maguktól nem repülnek ide a TV-ben díszelegni, hogy etiópiában éhztem amíg a néni megsegített 1 szelet kenyérrel...
  • janos666 #26
    Miért nem megvalósítható? Általam nem, de könnyebb mint meggyőzni őket.
  • janos666 #25
    NEm, de vámokról még nem hallottál?
  • janos666 #22
    Szerintem meg délafrika csináljon amit akar! Ki vagyunk mi hogy beleszólunk? Talán fizetünk nekik a levegőért? Illetve nem kéne gyógyszereket adni nekik, és pár évtized múlva kiirtja negyrészüket valami szép kis fertőzés, és akkor békénhagyják a fákat.
  • janos666 #20
    De a vitatkozás annál jobban!
  • mir
    #19
    Sajnos a számítástechnika is csak hellyel közzel ...
  • janos666 #15
    Bár szerintem ez az egész topic inkább valami politikai fórumba lenne való.
  • janos666 #14
    A földért nem kell annyit aggódni, esetleg ammiatt, hogy az emberek hány %-a marad életben, de azok ha nem a környezetszennyezésbe akkor másba fognak belehalni, hisz sohasincs késő egy új világháborútra, de még atomfegyver sem kell, élég egy jó kis vírus, modjuk nemi betegségekkel az élen. Az AID-s talán a környezetszennyezés következménye, és a kidobott cuccokból bújt elő, vagy őserdei állatok véréből?
  • janos666 #13
    A dél afrikaiakkal csak 2 baj van:
    1: Úgysem hagyják abba az erdőirtást, hisz így sincs mit enni, gépesíteni, trágyázni... meg úgy sem bírnak, főleg az ő életük alatt, előre pedig képtelenek gondolkodni.
    2(és ez a lényegesebb): Nincs pénzük!!! Hiába perelik őket, úgysem tudnak fizetni!
  • janos666 #12
    És az ólmot azt a marsról hozzuk a földre. Szerintem inkább bányásszuk. Minden amit használuk a földről-földből származik (ha tovább ássuk magunk mindet isten adta). Akkor mért olyan nagy gond ha visszaadjuk a földnek? Lehet, hogy pár ember belehal majd ezek következményeibe, de nem mindegy, hogy a népességnövekedés fékezése érdekében meg sem hagyják születni, illetve ha túlszaporodunk és egy részünk éhenhal?
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    nekem semmi bajon velük , de a módszereikkel nem értek egyet , viszont tudom hogy a legtöbb komrány annyira leszarja őket , amennyire tudja és emellett nem lehet egyszerű az érdekérvényesítés
  • mir
    #10
    mondjuk -a mostani esettől függetlenül- azért kicsit fasznak tartom a zöldeket, mert ők kiharcolnak mindenféle hiper-szuper eljárást, aminek köszönhetően 2%al csökken a hulladék mennyisége, de az árban a +30%ot nem ők fizetik ki...
  • csatarij
    #9
    Tulajdonképpen igazatok van, vannak ennél sokkal fontosabb dolgok a világon (pl.:kipusztuló állatfajok, vagy az őserdő irtása), de a környezetvédők akkor is az info piacot basztatják. Mondjuk itt azért gondolkozzunk el, lehet, hogy lefizették a körny. védőket!
  • Power
    #8
    Nem csak a processzorokról szól a törvény.
    Legtöbbször a hozzád hasonló demagóg magatartás miatt nem történik semmi.
    Először mindenki tegye meg a saját országában amit megtehet és csak utána van erkölcsi alapja bármely más országnak osztani az észt.
  • Sith
    #7
    az egész informatikai ipar tele van környezet szenyező anyagokkal, ugya a nyák amire épitik nem iszem hogy lebomlik 2 perc alatt a mügyanta tokozás se fog porá omlani
    A ciki a dologban hogy mig az auto akut ujra lehet hasznositani az IC-ket nem nagyon
  • Cat #5
    azért ha megnézzük, hogy évente hány tizmillió számítógépet adnak el, és egy gépben van legalább 5-6 chip (proci, chipset, vidkártya, hálókártya, merevlemez, stb.), szóval ezt összeszorozva elég gyorsan kilapulnál a bennük lévő ólom sulya alatt :)
  • Akuma
    #3
    mondcsak próbáltál már megemelni egy monitort? jónéhány monitor vár kidobásra, sőt az is amit még csak most gyártanak! előbb-utóbb mind szeméttelepen végzi...
  • janos666 #1
    Ú, a sok környezetvédő.
    Remélem ezért egy darabig külön felárat is számíthatnak majd fel.