1034
Európa Liga
  • Sippie
    #1034
    a hazai győzelemre mennyi szorzó volt? :D
  • IXEMGabeo
    #1033
    veletlen szerencse volt, amit mondtam amugy ha megtettem volna kaszaltam volna a 7x szorzoval:)))
  • Sippie
    #1032
    és tényleg!
    Bár hogy verték meg a BATE-t idegenben... micsoda izgalmak, itt még bármi lehet!
  • IXEMGabeo
    #1031
    PAOK sztem gyengebb
  • Sippie
    #1030
    na ennyit a pontszerzésről, ez a Bate volt a leggyengébb valószínűleg, és nem sikerült a csoda.
  • Koppixer
    #1029
  • Sippie
    #1028
    Ezek szerint a magyar bajnokság még az angolnál is jobb
  • Rudee
    #1027
    A nyolcaddöntők:
    Celta Vigo - Krasznodar
    APOEL - Anderlecht
    Schalke - Borussia Mönchengladbach
    Olympique Lyon - AS Roma
    Rosztov - Manchester United
    Olympiakosz - Besiktas
    Gent - Genk
    FC Köbenhavn - Ajax Amszterdam
  • Rudee
    #1026
    Ramírez játszott a Fradiban a BL selejtezőkön, ma meg játszott a Krasnodar EL meccsén. Ez hogy lehet?
  • Rudee
    #1025
    Azért más nyerni ott évről-évre a bajnokságot, mert egyik csapat sem képes folyamatosan magas színvonalon játszani.

    Az európai szereplés meg pont alátámasztja, hogy a PL-ben hiába ér el bármelyik bármit, jön egy Astra vagy egy Feyenoord és vége a dalnak. A nem veszik komolyan dolog pedig nem játszik, mert nem 20 évesekkel állnak ki.
  • 6unn3r
    #1024
    Szerintem keveritek a szezont a fazonnal. Az angol bajnokság erősségét nem feltétlen az európai szereplésben értik. Tény és való, hogy spanyol domnancia a jellemző évek óta Európa futballjára, de a bajnoki kiélezettség tekintetében akárhogy nézzük az angol a legizgalmasabb. Minden szezon kezdetekor 4-5 potenciális bajnokjelölttel lehet számolni: Manchester United, Manchester City, Chelsea, Arsenal, Sp!rs, Liverpool. Ráadásul idén meglepetés született a Leicester elsőségével.
    Spanyolországban Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid
    Németországban Bayern München, Borussia Dortmund
    Franciaországban PSG
    Olaszországban Juventus, Napoli, Roma esetleg

    És akkor általában a végeredmények:
  • nagy hős
    #1023
    bezzeg az angol bajnoksag! ;>
  • bakkerman
    #1022
    A "bohocliga" ismet alkotott,zsinorban 3 EL, es a BL-t is spanyol nyeri,ahogy tavaly is,meg 2014-ben is.
  • bodajoci
    #1021
    Vicc ami bíráskodás terén folyik mostanság, de komolyan...ezek a kezezések is...eh, pedig nem vok pool drukker
  • SzocsA
    #1020
    És ez az origi sárga mekkora színészkedés volt már a sevilla részéről, úgy rázkódott a gyerek a földön mintha epilepsziás rohamot kapott volna..... Én origi helyében beletapostam volna a képébe stoplival...
  • Jim Morrison
    #1019
    HoppaHoppa
    1-3
  • Jim Morrison
    #1018
    Hoppa.
    1-2
  • SzocsA
    #1017
    3 kezezést nem adtak meg a poolnak, elvileg gólvonal technológia és a gólvonal bírónak a 16 oson belül történtekkel kell most foglalkoznia és egyiket sem látták...
  • homeless
    #1016
    Azért az kemény, hogy a spanyol "bohócligából" az elmúlt 5 évben 4-4 csapat jutott az EL és a BL döntőjébe is :)
  • Lesky
    #1015
    Szép volt Sevilla! Szegény Dnipro játékossal mi történt? Remélem semmi baja.
  • limperatore
    #1014
    megint? miért mikor írt történelmet még? :D football manager előtt?
  • Zenszkij
    #1013
  • Pares
    #1012
    Sírjatok csak, az eredmények engem igazolnak!
  • lippet
    #1011
    Eléggé szánalmasok vagytok, hogy nem bírjátok elfogadni, hogy a Chelsea megint történelmet írt, hogy egyszerre BL és EL címvédő is. A focit meg gólra játsszák, nem helyzetekre!

    Lemerném fogadni, ha a Barca vagy más "népszerű" csapat nyert volna, vagy 20 oldal új hozzászólás íródna naponta...
  • [HUN]FaTaL
    #1010
    Abszolút, a világ legjobb csapata volt. Ez kitűnően látszódott a szuperkupában és a klub-vb alatt is.
  • Mor3llo
    #1009
    ígyvan, és a tavalyi BL is teljesen megérdemelt volt, ezt mindenki elismeri

    se
  • Pares
    #1008
    A helyzetkihasználás mond neked valamit? A focit nem a mellélövésekre, a 16-oson belüli szerencsétlenkedésre vagy a sehová nem vezető végtelen passzolgatásokra játszák, hanem gólra, amihez a lehető legjobb helyzetkihasználás kell. Ebben a Chelsea volt a jobb, így ők nyertek. Nem volt ebben semmi szerencse. Rutin, erőnlét, tudás. Mindegyikben jobb volt a Chelsea.
  • banok
    #1007
    Chelsea-Benfica 2-1 ::: összefoglaló
  • DasIsFuck
    #1006
    mondjuk ott, hogy a benfica az első félidőbe kb 3-0-ra eldönthette volna, ha nem futsalos kedvükbe vannak, hogy 16-oson belül 20 passzból akartak volna gólt rúgni...
    közben a chelse-nek meg egész meccsen jó ha volt 3 kidolgooztt akciója...

    ez nem a chelsean múlott.
  • IXEMGabeo
    #1005
    lehetséges, hogy igazad van, akkor volt a sérülés hulláma...
  • Pares
    #1004
    Mond meg nekem, hol volt ebben mák? Hamarébb a Benfica volt mákos, hogy nem kaptak ki 4-1-re (Lampard két lövése)...
  • Pares
    #1003
    Ember, Te igen korlátoltnak tűnsz intelligencia terén...
  • Pares
    #1002
    A Benfica nem volt elég a Chelseare. A meccs elején is csak tanácstalanul össze-vissza lövöldöztek, aztán a meccs felénél már lehetett rajtuk látni, hogy fáradtak. Amit néhány Benfica játékos lerendezett, az pedig egyenesen gusztustalan és undorító volt, hogy szinte minden érintésre feldobták magukat. A Chelsea a sokkal jobb erőnlétnek is köszönhetően rutinosan, _szép_ gólokkal megnyerte ezt a kupát. Aki meg megint a szerencsével jön, abban vagy csak az irigység dolgozik, vagy primitív troll, vagy szimplán hülye.
  • [HUN]FaTaL
    #1001
    A VB-n mikor talált be? :D Emlékeim szerint nem lőtt gólt a VB-n (talán svájcnak, azt a meccset nem láttam)
  • [HUN]FaTaL
    #1000
    És kikapott egy Videotontól :D
  • Oziris666
    #999
    És egyidőben most 10napig VB EB BL EL címvédő:DDDD
    Egy aki mindent visz
  • IXEMGabeo
    #998
    Tudod mi a durva?

    Szidja mindenki Torrest, de 2008 óta nyert 2 Európa bajnokságot, 1 világbajnokságot, 1 BL-t és egy Európa ligát is és ebből a 2008-as döntőt ő döntötte el a németek ellen a vb-n is betalált, a BL elődöntőben a Barca ellen is, 2012-es EB-n is volt 3 gólja és most is a döntőben övé volt az 1. gól és mind megnyerte ezeket a sorozatokat:D
  • Oziris666
    #997
    a Bucarest meg az Ajaxot verte,Kazány meg a címvédő Athleticot
  • Tyler1
    #996
    Nem vót ez mák na. Ha 10 perccel előbb fejelik a gólt, akkor sem lett volna az, ha a Benfica a 94.-ben egyenlít, az sem lett volna az. A Benfica elfáradt, már csak a hosszabbítást várták, egy kis figyelem kihagyás, és vége a döntőnek. Ennyin múlik.
  • IXEMGabeo
    #995
    azért ez a Basel kivert egy Tottenhamet nem volt rossz csapat, de a többi valóban nem volt nehéz...