11
Slitherine Strategies körökre osztott játéka
  • Renegade
    #11
    egy link azoknak, akiket érdekel
    xconq
  • galenius
    #10
    Ajánlom a Xconq nevű freeware játékot, van vindóz verziója is. Ókori háborúktól a D-day-ig minden lejátszható. Grafika civ2 féle.
  • Renegade
    #9
    jaja, kellemes játék, nagyon jól eltalált "szabályrendszerrel"
  • Mr.Macho
    #8
    játszik ezzel valaki? Én most töltöttem, le. Amikor megjelent kerestem, de nem találtam sehol, de most már meg volt pár embernek.
  • Renegade
    #7
    gondolom csak csata nézetnél van, mert a rendes játékmenetben nem vettem észre semmi különbséget.
  • Tom3 #6
    2D és a 3D közt mi a különbség?
  • Renegade
    #5
    na igen elég komplex, de szvsz gyórsan átlátható. jópofa, hogy többet kajál a sereg ha mozgásban van, ha gyógyul.
    Egyedül a diplomáciát tartom elhanyagoltnak. Bár ez a legtöbb játékban nem túl kiforrt
  • Gyadi
    #4
    Jaja, már leszedtem én is, kira cucc lett, amúgy is szeretem a témát (Ókori Görögök).
  • galenius
    #3
    a másik sem kutya->Chariots of War Lejátszhatnánk amikor Ábrahám szétverte az első arab koalícíót,a három király szövetségét,mert nem piskóta volt mint a filmekben mutatják,kóbor, éhenkórász csávó. Bizony 300fős magán testőrsége volt meg ilyesmi...
  • Bandew
    #2
    Letöltöttem a demot és iszonyat jó!
    Csak egy gáz van vele. Annyira összetett, hogy egy kukkot nem értek beléőle, de látszik rajta, hogy minden apróságra figyeltek a készítők.
    Nem ártana hozzá egy magyarítás.
  • Renegade
    #1
    Hahaók. Játszik még valaki ezzel a játékkal?
    Számomra elég briliánsan megalkotott stratégiai játéknak tűnik. Rengeteg apróságra odafigyeltek, kellemes játékmenet, történelmi háttér stb. stb. Egyfajta civ, mom hibrid újításokkal meg a szokásos adalékokkal.


    info