24
  • TheZsenyka
    #24
    "a nagy kereslet ellenére is megszünteti forgalmazásukat"

    Ekkora parasztvakítást. :) Alig tudtam eladni tavaly ősszel.
  • lerboy
    #22
    bocs, kicsit értelmetlen lett...
  • lerboy
    #21
    Én nem értek a gyártási technológiákhoz stb..., én amit írtam, mint egyszerű felhasználó írtam, hogy mi lenne célszerű a vásárlók szempontjából. De az NV azt csinál amit akar a saját idejével, energiájával és pénzével amit akar...
  • IMYke2.0.0.0
    #19
    X800 Pro és GeForce 6800
    Dixie Flatline, 12:58 - Tech: 3D - (12 komment)

    (Anandtech) A két legnagyobb 3D piaci szereplő ügyesen leplezte következő generációs termékeik főbb ismérveit. A megjelenéshez közeledve az NDA-k is halványodnak, s az Anandtechnek sikerült kifaggatnia a nagyobb szállítókat. Értesüléseik szerint az ATI R420 a hangzatos AGP Radeon X800, míg az NV40 az FX jelzéstől mentesített GeForce 6800 nevet kapta. Mindkét kártya április 26-án lép a porondra, az NV40 viszont kicsit előbb, április 13-án felfedi képességeit.
    Talán lehet valami az utóbbi napokban felröppent teljesítmény adatokban (R420 ~10000, NV40 ~12300 3DMark03), mivel szokatlan módon a felturbózott X800 XT egy hónappal a zászlóshajó után, május 31-én érkezik. A Radeon X800 kezdetben 256 MB, a későbbiekben 512 MB GDDR3 memóriával kecsegtet.

    Az R423 - a R420 PCI Express változata - június 14-én debütál. Az RV380 és az RV370 az X600, ileltve X300 elnevezést kapja.

    Forrás: http://www.hardwired.hu/

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
    -----------------------------------------
  • Bandee
    #17
    Sztem 1értelmű kibaxás ez a népekkel (én persze nyugodt vagyok). Most azt játsza L nVidia a népekkel mint anno az ATi a 7200LE-vel :P Nem kell köpködni ez van, amúgy sztem sincs semmi értelme 5700at futtatni, úgyis jönnek az új csipek és az sehol nem lesz, most se adnék érte max 25E-t, mert mégse 5200 :D
  • Borg
    #16
    Btw, az 5900xt kivonása pontosan beleillik az nvidia marketingpolitikájába, amit az utóbbi 1-1.5 évben csinálnak. Itt nem a hír részletein kell fennakadni, meg kétségbe vonni régóta fennálló tényeket, hanem az értelmén elgondolkodni az egésznek.
  • Borg
    #15
    Itt a vicces inkább az, hogy az eddigi hozzászólókból pont azoknak van a legnagyobb szája, akik semmit sem értenek hozzá.
    2-3 nv fan itt sír a tényeken, és ugrik a másiknak egyből, hogy a tévedéseit bebizonyítsa... lol...

    Pedig ez a hír megint pont nem arról szól, hogy milyen király csávó ez az nvidia.

    Hunniaknak #4 igaza van, tanulhatna belőle egykét másik ember itt.
    Másrészt -sajnos- az SG informatikai bulvárlap, ezért nem lehet technoblablával magyarázni a dolgokat. Ezt mindenki megtalálhatja a fórumban. Aki pedig lusta utánanézni, ugye kedves Tersi pl, az ne hurrogjon itt a levegőbe.
  • M@TriX
    #10
    a lényeget összefoglaltad. ;)
    Amúgy nekem már figyel egy 5900Xt, úgyhogy nyugodtan ülhetek. ;)

    Amúgy ha ezt megcsinálja az NV, akkor sztem még nagyobbat fog szívni mint eddig...
    Nem a Mhz számít.
  • tier
    #9
    Ez az Nvidia!!! Sózzuk csak rá a szarabbat az emberekre. Jó stratégia...
  • lerboy
    #8
    Ha lett volna eszük, akkor az 5700-as szériát vonják ki, és az 5900-as szériát meg felfuttatják új memóriákkal. Kicsit olcsóbban adják, még csomó bevételt jelenthetett volna.
  • sztavrosz2
    #7
    Szerintem pedig te tehetsz egy szívességet!
  • [HUN]PAStheLoD
    #6
    azthiszem nVidia tehet 1 szivességet ...
  • arty
    #5
    kit érdekel, hogy egy régebbi (dx8-as) játékban 100 vagy 140 FPSt mutat a számláló ?
  • BlackRose
    #2
    Örülök neki, hogy meg idõben megvettem. Ami jó nem tart örökké mondja az okos ember!

    Különben a kártya Isteni!
  • Inquisitor
    #1
    Jééééé, észrevették? :D