86
Tünde RPG (vagy mi)
  • link78
    #46
    Ja jut eszembe. De ellenszernek ne kisbaltát, kalapácsot, dinamittudat stb. Ajánljatok, mert azt már próbáltam és nem jöttbe.
  • link78
    #45
    Na megvan, hogy rohadna le. Ha bemész Grenegardba és a város belsejében is, szétnézel onnét kezdve minden mentés SZAR. Egyszerűen kidob a Windowsba. Eddig bármit próbáltam nem sikerült semmi okosság, ha megvan valakinek az ellenszere léci, írja meg.
  • link78
    #44
    Most már tudom nem én, vagyok a béna a program a SZAR. 13. szint fölött bármilyen mentést csinálok, és megpróbálom betölteni, kidob a Windowsba.
  • link78
    #43
    Szeva mindenki. A játékot már én is kipróbáltam jó-jó de épp most vesztettem el egy 15 szintű Quick Savet. A fejem a falba. :DD Most kezdjem, előröl. Nincs ehez valami Cheat, vagy Trainer.
  • ceas
    #42
    Azért nincs ehhez a verzióhoz semmi, mert az angol verziót még csak nemrég adták ki, a német és francia már vagy egy fél éve megjelent.
    Az úton álló óriást máshogy is meg lehet oldani:D, de azért nem lövöm le a poént.
    A mocsár utáni hídon való átkeléskor akad ki nálam a game, még mindig érdekel, hogy másnak is megvan ez a probléma.
  • kHares
    #41
    Hova ad új karaktert? Nem láttam eddig mindet csak az elején vagyok szóval ha adna is honnan ismerem föl? És úgy tűnik már nem is fogom, bármit töltök vissza rögtön kifagy a desktopra. Újratelepítettem, próbálkoztam már sokmindennel egyszerűen nem megy. Szóval úgy tűnik nem fogom végignyomni pedig kellemesen nehéz. Röhelyes mert a más nyelvű verziókhoz van patch meg add-on is. Még a játékhoz adott gameshadow sem ismeri a neverend-et, külön extra röhely.
    Amúgy ott vagyok hogy sokmindent megcsináltam az első városban ill. a másodikban, most intézném a guidot a mocsáron át ill. adnám a cuccokat az utat elálló óriásnak.
  • Atomreaktor
    #40
    az add-on ad egy új karaktert nem? azzal könnyen le lehet ellenőrizni
  • Atomreaktor
    #39
    szerintem legyünk türelemmel és várjunk meg egy-két javítást;) s utána egy tényleg jó és élvezhető játékot kapunk a kezünkbe
  • ceas
    #38
    Csak francia és német patch illetve add-on van sajna, remélhetöleg angolosítják nemsokára:P. Viszont a hídon átjutott akkor valaki? Azaz ez a kritikus hiba nálatok nincs?
    A játék eléggé hajtépő tud lenni ez tény, szóval nagy önuralom kell hozzá:DD, néha az ellenfelek szívatnak, de leginkább a fagyások zavaróak, de elég gyorsan vissza lehet tölteni, ellenfélből meg előbb-utóbb generál olyat ami már nem szívatos, szóval nem olyan nagy gond ez, csak az említett problémám a baj, lévén, hogy nem tudok tovább játszani:P
  • kHares
    #37
    Na mostmár kezd kiborítani ez a szar. A mentéseimet nem akarja visszatölteni, rögtön kivág vele. Egyelőre nem verek szét semmit, lényeg az önkontroll. Pedig már a második városban néztem szét, a jó fenébe
  • kHares
    #36
    Honnan is kéne tudnom? A logika azt mondja igen de láttunk már furább dolgot is. Csak a francia nyelvű honlapot takáltam ott meg kevés utalás volt angol patchre/add-onra

    Kedves stewee ugyan nem áll szándékomban védelmembe venni a progit de ha itt nem egy ember élvezetesnek találja a progit akkor talán adj neki 5 percnél nagyobb játékidőt. Lehet lemaradsz valamiről és azért az "ultramocsok hulladék" megjegyzés akárhogy nézem nem passzol ide.
  • steweee
    #35
    nos azoknak akik még nem töltötték volna le egy kis kritika:

    ilyen jól hangzó játéknevet kár elpocsékolni egy ilyen ultramocsok hulladékra !

    továbbiakban no comment részemről
  • Atomreaktor
    #34
    akkor az angol nyelvű verzió már tartalmazza a kiegészítőt?
  • kHares
    #33
    Mentéseket elég sűrűn nem tölt vissza de nincs probléma, megint elindítod aztán ok.
    A kiegészítőt letöltöttem, applikáltam és minden német lett. Amúgy is régebbi keltezésű mint az angol verzió ami pár napja jött ki.
    A fagyások nem gondolom hogy warez volta miatt lenne, egész egyszerűen nincs is rajta védelem, szal az nem kavarhat bele.
  • Methylisocloro
    #32
    Nekem idáig egy hiba volt: a quicksave-t visszatöltve tök fekete lett a képernyő - ezt azóta nem mertem próbálni :) , egyébként semmi problémám nincs
    egyébként van egy kiegészitő a játékhoz amit ingyen le lehet tölteni - abban a patch-ek is benne vannak , de lehet hogy az se jó az angol verzióhoz ?
    http://www.gamershell.com/download_12935.shtml
  • ceas
    #31
    Nah egy gyors összegzés a játékról ami az én véleményem természetesen. Szerintem zseniális ötletekkel tarkított kis rpg ez, nagyon jó hangulattal megdobva, ami manapság elég ritka. A grafika engem nem zavar, szerintem a hangulatot megadja és ez a lényeg. A szinkron hangok szörnyűek, talán jobb lett volna mellőzni öket, a zene és egyéb hangok terén semmi különös, csata alatt azért jó lenne valami pörgös zene. Szerintem nagyon kemények az ellenfelek, néha nagyon idegesítő tud lenni, hogy egy jóval alacsonyabb szintű ellen két kritikuss csapással elintéz, dehát ez legyen a legkevesebb. Szóval nekem nagyon bejön...-ne, csakhogy ennyi bug-ot már rég láttam egy játékon belül. Folyamatos kilépések, fagyások, renget sok kis kidolgozatlan apróság van benne, ami nagyon bosszantó tud lenni, és sajnos a főhiba, ami lehet, hogy a warez miatt van, hogy miután a lápon átérek és átakarok kellni a hídon a játék kritikus hibát jelez és megáll. A patch-ek nem az angolhoz vannak, és fixed exe, meg semmilyen exe sincs sehol:P Másnál is megvan ez a hiba? Sajnos így nem tudom folytatni a gamét, jó lenne valami megoldás, mert a rengeteg hibája ellenére nagyon eredeti, hangulatos rpg.
  • Atomreaktor
    #30
    az életben sincs térkép gomb:)
    (na jó tudom, hogy ez hülyeség):)
  • kHares
    #29
    Van térkép (egy .jpg file) a játék cd-jén. Érthetetlen miért nem oldották meg a térkép dolgot. Így utólag én is láttam nagyobb a sebzés, de mit jelent ez defense szempontjából? Az s/a nekem is gondot okoz, talán speed/attack? Vagy talán több sebzésmód van, az "s" a normál míg az "a" az armor piercing.
  • Methylisocloro
    #28
    Ja és van valami térkép lehetőség? Én ugy elcsatangoltam hogy azt se tudtam hol vagyok :( és minden bokornál egy csata várt rám :)
  • Methylisocloro
    #27
    Nekem látszik az Att: értéknél a különbség; ha támadóbbra van állitva akkor több az attack érték a támadás kiválasztásánál.
    én a fegyvernél látható S/A jellemzőt nem értem, az S valószinűleg a speed-et jelenti de az A?
    A harcrendszer tényleg a GODS-ra hasonlit leginkább mert teljesen körökre osztott, csak azt nem hiszem hogy sokan ismerik.
  • Atomreaktor
    #26
    hát most felcsigáztatok;) remélem én is mihamarabb ki tudom próbálni, szeretem az ilyen stílusú játékokat.
  • kHares
    #25
    Nekem is volt egy kis időm kipróbálni és egy harcrendszerében a gods:lands of infinity-re hasonlító, kicsi kaland elemekkel beoltott rpg-t kapunk a játék személyében. Eddig nem rossz, bár nem tetszik hogy nincs sok visszajelzés a különböző statisztikáinkról.
    Pl. hogy működik a harcban a 3. ikonnál a védelem/támadás elosztása? Mégis mit csinál? Jobban sebzek de nagyobb ütést kapok be vagy fordítva? Eddig nem vettem észre semmi extrát bármire állítottam. A video manual meg kalap szart sem ér.
  • Methylisocloro
    #24
    Hát azért jó sokat kell harcolni és szerencsére elég taktikus a harc. A harc rendszer azt hiszem a Final Fantasy-ra hasonlit leginkább. Viszont a járkálás bizonyos helyeken teljesen kalandjátékos. A legjobbak a szövegek mert olyan elképesztően furcsák hogy mindig fetrengek a röhögéstől, például amikor az egyik város polgármestere mondja hogy mi a helyzet :D
    Mindenesetre jó hangulata van a játéknak.
  • Lyan Kyj
    #23
    Kiegészítés:

    Harcrendszer körökre osztott, a műfajok igen érdekes ötvözése ez a játék! Eléggé megfogott, de még csak az elején járok. Sztem tegyetek vele egy próbát!
  • Lyan Kyj
    #22
    Na...ez a játék egyfajta kaland-rpg, inkább a kalandon van a hangsúly. Mozgás nyilakkal történik, van egy lopakodó gomb, egy akciógomb, egy inventory, és egy spellbook, ennyi. A grafika szerintem elég jó, mivel a kamera rögzített, ezért festői tájképeket láthatunk általában. Nem egy Syberia, de nekem bejön, megyek is vissza játszani.

  • Lyan Kyj
    #21
    Most installálom, majd megírom, milyen lett.
  • Atomreaktor
    #20
    játszottál is vele, vagy csak mondod?
  • csgj
    #19
    valaki játszott már vele? mert én kíváncsi lennék rá milyen
  • Rage47
    #18
    lol game
    5-böl 2-es
  • Atomreaktor
    #17
    majd ha már ki is próbáltuk, akkor térjünk vissza rá;)
  • Tatyla
    #16
    hát ez még nem menti meg...
  • Atomreaktor
    #15
    nem!! idei! csak az angol nyelvű jelent meg kicsit később.
  • Tatyla
    #14
    csókolom ez tényleg 2002-es?
  • Alice Sabbat
    #13
    vannak oylan népek akik talán nem játékokra optimizállták a szgépeiket és szivesen játszanának jo játékokkal ...
  • ScarY MAN
    #12
    itt olvashacc rola :)
  • Grófbáró
    #11
    A harcrendszer milyen ebben? Real-time, vagy olyan mint az FF-ben?
  • Atomreaktor
    #10
    hát nem tudom, engem a grafikája is megfogott. már a képek alapján van hangulata.
  • Atomreaktor
    #9
    áááá végre!!!
  • kHares
    #8
    Az Úr 2006. évét írjuk, mikoron szebbnél szebb, bár ötlet nélküli játékok jelennek meg. Hagy ne ítéljünk már el egy játékot a grafika alapján. Persze nem akarok az örök vitába belekeveredni és semmi sem garantálja hogy rondaságát ellensúlyozza pazar játékmenetével de kipróbálás nélkül ne törjünk pálcát felette.

    Mi is volt szebb '96-ban? :)
  • Sephi
    #7
    Ne haragudjatok de valaki elmondana nekem hogy milyen evet irunk? Az Isten szerelmere 1996-ban szebb jatekok jottek ki.