17
Elder Scrolls: Arena
  • Steve Q
    #17
    Ha valaki még ebben az évtizedben erre tévedne, nagyon megköszönném, ha segítene!
  • Steve Q
    #16
    Valaki tudna segíteni? Amikor egy labirintusból ki akarok menni a felszínre, a játék kiír valami hibaüzenetet a hangkártyával kapcsolatban, aztán meg kilép.
  • Methylisocloro
    #15
    Hogy lehet megtalálni a dungeon-okat a városon kivűl?
    Nem a főküldetés dungeon-okra gondolok hanem a többire.
  • tigeroo
    #14
    hogy kell azt a DOSBox-ot elindítani?:D + emulálni az arenát?
  • Randal
    #13
    Sziasztok!
    Vki segítsen!
    Honnan lehet Dos emulátorokat letölteni, mert a DosBox-ba nem tudok "\" jelet írni, próbáltam már mindenhogy de nem ment.

    Xp alatt meg nem indul, meg 98-as rendszerlemezről se, mert kevesli az EMS-t.
  • htibor
    #12
    Én azzal játszottam csak a szériából, viszont sokat.
    Szomszéddal felváltva tartottuk telón a kapcsolatot, hogy ki hol jár :)
    Iszonyat mennyiségű helyszín volt benne...
    Akkor még volt időm rá(nekem is)... :)
  • Randal
    #11
    Sziasztok!
    Tényleg jó lenne ha fel tudnátok rakni.
    Az eplanet.hu-n ha regisztrálod magad akkor kapsz 100Mb ingyen tárhelyet, nem kell darabolni se és asszem 1 email címre 8-szor tudsz regelni. tehát az kb 800 mega.
  • Botond #10
    nekem a King's Bounty pc verziója a legrégebbi gém a ami a vinyón van,és mind a mai napig elindítom néha néha :-)
  • DonnieBrasco
    #9
    Might and Magic 3-mal én is eljátszottam, de a Daggerfall nagyon megfoghatatlan, óriási volt - sokkal több időt kellett volna beleölni, ezért hagytam. Sajnos az idő az, amivel szinte alig rendelkezem (meló+barátnő, a szokásos dolgok így 30 évesen :) a hétvégéken meg vagy család, vagy haverok, vagy kirándulás - de mindig utazás, amíg nincs gyerek. Ha meg gyerek lesz, akkor végképp megritkulnak a játékra szánt időszakok :(((( na mindegy, kisírtam magam :)

    DB
  • Sheltem
    #8
    "igazából nehéz mai szemmel nézve élvezni, de érdekes élmény :)"
    Ez engem nem érdekel, mai napig eljátszok a might and magic 4-5 pcs verziójával...Azt a fílinget nekem egy mai rpg sem adja vissza...Freak mondj mailcímet és megadom hova kéne :) Előre is köszi
  • FREAK
    #7
    csak 1 CD, de hova rakjam fel? :)
  • DonnieBrasco
    #6
    Ja igen és megy DosBox-szal, a Daggerfall legalábbis tuti, az Arena-t nem tudom :(

    DB
  • DonnieBrasco
    #5
    Nem, nem 2 CD, nekem is megvan és asszem olyan 130Mb a teljes verzió tömörítve... igazából nehéz mai szemmel nézve élvezni, de érdekes élmény :)

    DB
  • Sheltem
    #4
    Freak rakd fel valahova nekem kellene...de asszem az már 2 cd... Mennek ezek dos emuval szépen, hibátlanul? (Mármint leszámítva a soksok bugot:) )
  • FREAK
    #3
    ha kell valakinek, nekem megvan a 2. rész, a Daggerfall
  • Inquisitor
    #2
    Jó, hogy ingenes lett, talán én is kipróbálom :)
    Nosztalgia Rulez!
  • Sheltem
    #1
    Sziasztok! Most jelent meg 10 éve az ARENA én annakidején hónapokig játszottam vele! Ezért most a drága Bethesda ingyenessé tette: http://www.elderscrolls.com/downloads/downloads_games.htm innen letölthető. Vki próbálja ki megy e az ott található dos emuval plz és mondjatok véleményt :)