20
Mondjatok már pár jó címet
  • Csucsu2030
    #20
  • BBird
    #19
    Üdv!

    Mi lett a shoutcast.com -al? Tegnap bejött ugyan az oldal (gyanítom csak a "szemetesemből"), de a rádióállomások már nem.
    Most itt nézem a munkahelyen, de az oldal sem jön be.

    Én vagyok a nagyonhozzánemértő karakter, vagy tudni lehet valamit a leállásáról?
  • TothLaci
    #18
    totofm.no-ip.org:10000 :D
    Ez a sajátom, igaz, csak háttérben fut, nem igazán foglalkozom vele, csak menjen :)
  • zilktorn
    #17
    hello mindenki.Az én rádióm megy de hogy tudnak a társaim felcsatlakozni ha a server lista nem jelzi
  • csasziii
    #16
    na, most meg elindult, ugy tunik, elerkezett a "tomorrow". Ezek szerint van vmi limit, hogy adott idon belul hany keres erkezhet egy cimrol, vagy mi?
  • csasziii
    #15
    Haliho all! Nalam a kovetkezo problema akadt: a winampom egyszercsak - minden elozmeny nelkul - nem hajlando a sajat listajabol elinditani a radiokat. ha elmentett playlistbol inditom, akkor minden problema nelkul csatlakozik, es a shoutcast TV-ket pedig elinditja a sajat listajabol is. Tud vki erre megoldast? Volt mar reinstall, uninstall megin install. Nincs tobb otletem. Ha mozillaba irom be a hivatkozast, akkor meg azt irja ki, hogy "too many request. try again tomorrow" na de en mar "tomorrow", azaz ma is probaltam, de ugyanaz a helyzet. ha vki tud, segitsen pliiiz! kosz!
  • bmffm856
    #14
    na...egy kicsit utánajártam a dolgoknak...szerintem nálad valóban az a gond, hogy proxy mögött vagy...én router mögött vagyok, és asszondják, hogy azért nem működik...de azt is mondták, hogy valkamnit be kell állítani a routernél...na ez az amit nem tusdok hogy mi, és hogy hogyan...ha valaki tudja, akkor vagy dobjon egy mail-t a [email protected], vagy írja be ide...köszi szépen...hello. bmffm.
  • bmffm856
    #13
    hello
    nekem is ugyanaz a gondom...végig csináltam ahogy leírta, de a végén nem kapcsolódik...ha valaki tudna segíteni, az légyszi írja be ide...köszi...hello. bmffm.
  • PoisonBorz #12
    Ez alapján próbáltam ShoutCast szervert összedobni...de winampból vmiért nem tudok ráconnectelni a szerveremre. Gond lehet az ha proxy mögött vok?
  • Davidus
    #11
    Winamp ismer egy rakat adót. Aranyszabály hogy minél kevesebben vannak egy serveren anal jobb a rádio:P
    Ott van pl az ampedOut... 20 embernél többet nem láttam a serveren de öngyilkos jelölteknek tuti választás:D
  • lsd
    #10
    : .:: http://www.liquidvision.org:.. Website Hosting, as low as $0.00 per month. Domain names, personalized email addresses, and many more Tools and Tips for promoting your Business online. Come and get one. ..: http://www.liquidvision.org:..
  • selwik
    #9
    Dobbasszus rádió

    Illetve dnbradio.net ez 24h-s.
  • Sadun Tryst
    #8
    akkor ez a rádió nekem való! :) metal, rock! hajaj! kánaán! :P
  • cSuwwi
    #7
    rock, metal. belehallgatam, sajnos... :P

    Én a trance felé köteleztem el magam.

    DI.FM (96kbit ingyen) (96+kbit pénzé) Többféle elektronikus zenei irányzattal :)

    ETS-Global (160kbit)
    Főleg livesetek + csütörtök esténként Armin van Buuren aktuális ASOT részei élőben :)

    Én ezt a kettőt szoktam hallgatni. Mostanában injább az utóbbit...
  • HoTDoG
    #6
    MELLESLEG FM

    Nemrég találtam rá. Minden stílus, igényes, stb.
  • magus
    #5
    jo, en nem a szemet kozott akartam kataraszni, hanem ha van vmi hires radio...
  • Sadun Tryst
    #4
    gondlom ez vmi tucc-tucc rádió nem?
  • cSuwwi
    #3
    ha hiszed, ha nem: www.shoutcast.com :P
  • magnum
    #2
    Használj winamp 5-öt, az kiad egy rakat jó rádiót.
  • magus
    #1
    http://213.253.1.120:3128

    most találtam egy hallgathatót mondjatok már pár jó-t.