18069
11516154541516784228.jpg
  • limperatore
    #14420
    pont 1 játékostemetőbe menne cavani nem? :D
  • contraste
    #14419
    Úgy gondolom Cavani az a fajta játékos, !csatár!, (manapság tök ritka), aki bárhol bármikor veri a gólokat menetrendszerűen. Ha nem a PL akkor csak is a Real jöhetne neki szóba, hovamáshova? Pont egy ilyen extraklasszis csatára nincs a Realnak jó rég óta. Szerintem.
  • bakkerman
    #14418
    mostanában még hagyján is,elég okosan igazol Perez (vagy Mourinho,nem tudom),de szerintem Cavani nem való a Realba. Hasonló testfelépítésű,stílusu játékos Benzema meg Higuain,bár ha egyikük elmegy nyáron,akkor jó vétel lehet.
  • IXEMGabeo
    #14417
    :))) bizonyos szempontból igen
  • LasDen #14416
    nem hiszem hogy igaz....és nem hiszem, hogy a real egy játékostemető...
  • IXEMGabeo
    #14415
    Cavani állítólag megegyezett a Reallal. Ha ez így van akkor szomorú vagyok:S reméljük nem lesz játékostemető számára
  • contraste
    #14414
    Jó, oké, de nem tudom elhinni, hogy egy Poolt meg lehet venni, ohgy fiuk csak 1-el nyerjetek!
  • bakkerman
    #14413
    állítólag annál a meccsnél is Poleksicet akarták megkeresni,nyílván egy nagyobb arányú 'Pool győzelem miatt
  • ressy14
    #14412
    de akkor ezzel most kit gyanúsítanak? a lokit vagy a poolt?
  • bakkerman
    #14411
    akkoriban elég szép odds lehetett azon,hogy hazai pályán a 'Pool csak egy góllal győz...pár tízezer euróval megrakva nem kis pénzt hozhat(ott)
  • karajjj
    #14410
    lol baszki, szerintem pont az volt az egyetlen bl meccs, ahol a csoportkörben a loki azt játszotta, amit tudott és tényleg színvonalas játék volt
  • contraste
    #14409
    És abba mi a bunda, hogy a papírforma nyer?:)
  • Steve Downie
    #14408
    A Danish newspaper have claimed the fixed CL match was between Liverpool and Debrecen in the 2009/2010 Champions League group stage - where Dirk Kuyt scored the winner in the home side's 1-0 win.
  • IXEMGabeo
    #14407
    Csődbe fog menni a Bröndby...végül is a Rangerst is kizárták a skót ligából, pár éve a Portsmouth-t is száműzték a 3-ad osztályba
  • bakkerman
    #14406
    hát pont az hogy nem lehetséges ilyen,elvileg,de nyílván gyakorlatban éppen meglehet csinálni,csak a FIFA/UEFA csúnyán megbaszhatja akár a játékost,akár a klubot/klubokat
  • Monoton
    #14405
    „Drogba nagyszerű labdarúgó, óriási sztár, és az égvilágon semmi gond sincs a szerződésével – reagált erre Ünal Aysal, a Galatasaray elnöke. – Korábbi klubja tartozott neki a fizetésével, ami súlyos szerződésszegésnek minősül, szóval nincs miért aggódnunk, mi szabad játékosként állapodtunk meg vele. Semmi sem akadályozhatja meg, hogy pályára lépjen a Galatasarayban!"
    nso
  • Monoton
    #14404
    Valaki biztos hazudik, mert a Fifanak is hiteles dokumentumokat kel átadni.
  • Tyler1
    #14403
    Mi? Ilyen lehetséges? :D
    Akkor már miért nem a Realhoz írta alá magát? :D
  • Monoton
    #14402
    Azért mert állítólag Drogba nem kapott fizetést, így ő felbontotta a kínai szerződését (mondjuk ehhez is két fél kell). Ez által ingyen igazolhatóvá vált. Érdekes dolgok ezek, kíváncsi leszek a végkifejletre.
  • bakkerman
    #14401
    a kínaiak valami olyanról papolnak,hogy őket megse kereste a Galata,a két klub között nem volt semmilyen kapcsolat,Drogba az ügynökével fogta magát,és aláírtak a törökökhöz,annak ellenére hogy érvényes papírja volt a sárgákhoz,szal előbb a két csapatnak kellett volna megegyeznie
  • Tyler1
    #14400
    De most ő aláírt a Galatához hivatalosan is? Mert ha igen, akkor nem lehetett érvényes szerződése már, 2 szerződése nem lehet.
  • Monoton
    #14399
    Azt hittem csak pletyka
  • jAsOn VoOrHeEs
    #14398
    Willian
    Shakhtar > Anzhi
    €35M
    fc-anji.ru
  • Monoton
    #14397
    Közben van itt egy Drogba ügy. :D
  • [HUN]FaTaL
    #14396
    OK, erről már lemaradtam :)
  • Monoton
    #14395
    Galatasarayhoz igazolt.
  • [HUN]FaTaL
    #14394
    Nem az volt, hogy Drogba nem igazolt sehova, marad Kínában? Vagy utána még lemaradtam valamiről?
  • Darthmushroom
    #14393
    hát egyik se játszott ősszel európai csapatba
  • Steve Downie
    #14392
    Hogy-hogy?
  • Balázs 17
    #14391
    de
  • [HUN]FaTaL
    #14390
    FAIL, Drogba nem.
  • Steve Downie
    #14389
  • [HUN]FaTaL
    #14388
    Jaja :)
  • IXEMGabeo
    #14387
    ott legalább fejlődik picit:)
  • [HUN]FaTaL
    #14386
    Nem lett beírva ha jól látom

    Isaac Cuenca
    Barcelona -> Ajax (kölcsön)

    link
  • bakkerman
    #14385
    "A Real Madrid Castilla a szezon végéig kölcsönvette Carlos Henrique Casemirót, a Sao Paulo ötszörös brazil válogatott középpályását. Természetesen a „királyiak” fél év elteltével végleg meg is vásárolhatják a húszéves játékost, aki addig a másodosztályban bizonyíthat."

    aki fm-ezik annak ismerős a neve,4.5 csillagos a PA-ja :D
  • bakkerman
    #14384
    az a vicc,hogy erre a transzferre még azt se lehetne mondani,hogy a pénzt választotta a srác,mert az Anzsinál évi 2.5 milliót fog keresni,ami lófasz,plusz így ugye Dortmund ellen se fog játszani a BL-ben...ennyi pénzt megadott volna neki bármelyik nyugati top klub,ahol szóbajött a neve
  • arsnl
    #14383
    Nacho Monreal
    Malaga -> Arsenal
    arsenal.com
  • Hunor88
    #14382
    xD ez nagyon kemény
  • SLICK
    #14381
    mondjuk, ha a régi fényében tündökölne a Depor, még tán elképzelhető is lenne :D
    egyébként pillanatra én is benyeltem a hírt :D