18069
11516154541516784228.jpg
  • SLICK
    #14820
    ez már biztos?
  • bakkerman
    #14819
    Lewandowski meg óriási meglepetésre nem lesz Bayern játékos,a Citybe megy orvosira...
  • IXEMGabeo
    #14818
    csak megnyerte azért a Wigannel a kupát
  • LasDen #14817
    pár év everton, aztán lehet feljebb lépni...
  • Blum
    #14816
    Nagy magus ez a Martinez,kivancsi vagyok mit alakit az Evertonnal. Sok sikert neki!
  • Tyler1
    #14815
    Roberto Martinez (manager)

    Wigan -> Everton

    www.evertonfc.com
  • karajjj
    #14814
    itt lehet olvasni róla bővebben
  • Effe88
    #14813
    miért is?
    mert kértem tőle, hogy vmivel támassza alá ezt a kijelentését amit soha a büdös életbe nem halott,olvasott egy Bayern szurkoló se
    most lehet az avason raj vagy ezzel a kötözködéssel de itt nem kéne
  • Tyler1
    #14812
    De nehogy már egy focicsapatnál ne legyen egy pszichiáter, aki kezelni tudja, főleg ha ez ennyire kihat egy játékos életére és teljesítményére.
  • karajjj
    #14811
    hagyd rá, amúgy is hülye...
  • IXEMGabeo
    #14810
    Ebben viszont igazam van, hogy, aki pánikbeteg annak az illetőnek is vannak normális periódusai, és bármennyire is görcsöl, idegeskedik és hányinger kerülgeti, ha az utcán tartózkodik, ha éppen nem egyedül megy ki akkor kimerészkedhet...Ennek a betegségnek is fázisai vannak és egyénfüggő ki, hogy dolgozza fel.
  • IXEMGabeo
    #14809
    most mondjam azt, hogy a nevelőfaterom mondta évekkel ezelőtt?:DDD kinevetnétek...úgy tudtam pánikbeteg és akkor még internet se volt, hogy utánanézzen az ember
  • Effe88
    #14808


    itt látszik mennyire be van szarva a nézőktől
    full nem mer focizni


    #14807: nem erről van szó de,ha vmit állítasz támaszd alá
    és lehetőleg na ilyen,"hogy majd én megmondom nekem van csak azért is igazam hsz-ekkel"
  • IXEMGabeo
    #14807
    nem szoktam trollkodni...elég undok vagy most
  • Effe88
    #14806
    ha bírja a térde játszik ő tovább
    mindenhol ezt nyilatkozta le
    de állandóan beszopta se a 2002-es se a 200-es se a hazai vb-re nem mehetett a térde miatt
  • Mor3llo
    #14805
    túl hamar felkapták, tőle várták a német foci felemelkedését
    Ezt kapta kb 18 éves korától folyamatosan, nem bírta feldolgozni. Erre jött rá, hogy a térde folyamatosan felmondta a szolgálatot.
    Egyszer nyilatkozta, amikor még a Herthában játszott, és ült a csapatbuszon, a busz körül meg mindenki őt ünnepelte. Akkor gondolt bele, hogy csak 1 napra úgy cserélne az ottani fiatalokkal. Pszichés alapon nem bírta.

    Pánikbetegségről nem hallottam soha.
  • Effe88
    #14804
    "Elég sok meccset ki is hagyott ennek okán nem csak a térde miatt..."

    ezt honan tudod??
    adj egy linket ahol erről írnak
    legalább vmivel támaszd már alá
    bár gyanítom ez is csak egy okoskodás trollkodással megfűszerezve részedről:)
  • IXEMGabeo
    #14803
    te nem ismered ezt a betegséget...vannak olyan periódusok az ember életében amikor az utcára sem mer kimenni, néhányan még az alkoholhoz nyúlnak, hogy elfojtsák ezt az állapotot, görcsérzést...

    Elég sok meccset ki is hagyott ennek okán nem csak a térde miatt...
  • Effe88
    #14802
    „Nem bízom már abban, hogy rendbejön a jobb térdem, amely annyiszor cserbenhagyott az utóbbi években” – mondta Deisler egy müncheni sajtótájékoztatón, ahol hivatalosan is bejelentette visszavonulását.
  • Effe88
    #14801
    "hogy pánikbeteg és nem bír közönség előtt futballozni"
    XDXD
    ezen besírtam
    ahoz képest vígan játszott 182 bundes meccsen
    ekkora baromságot ne írj már légyszives
    vagy direkt trollkodsz
    semmi köze a pánikbetegséghez
  • IXEMGabeo
    #14800
    dehogynem többször is bemondták, hogy pánikbeteg és nem bír közönség előtt futballozni
  • Effe88
    #14799
    9.
  • limperatore
    #14798
    miert lattad az orvosi papirjait? hahaha
  • Effe88
    #14797
    Egyeltalán nem volt pánikbeteg.Nem tudta feldolgozni, hogy a sérülései miatt mindig lemarad a világeseményekről, lelkileg megviselte, hogy szar volt a térde amit műtöttek vagy 6x is.De ez rohadtul nem pánikbetegség.
  • IXEMGabeo
    #14796
    Sebastian Deisler pedig pánikbeteg volt
  • Tyler1
    #14795
    Még jó hogy bennünket magyarokat ez a betegség nem fenyeget :)
  • contraste
    #14794
    Krónikus honvágy, pánikrohamai voltak régen, néha EPILEPSZIÁS rohamokkal is járt:S Szóval elég komoly lehet.
    Bár pár éve már elrepült Romániába is EL meccsre, szóval úgytudom már kigyógyult vagy tudja már kezelni.
  • Grove4
    #14793
    Jól tudod!
  • Effe88
    #14792
    Bergkamp is félt a repüléstől ha jó tudom:D
    Benne volt a szerződésébe is, hogy nem megy repülővel...:D
  • ressy14
    #14791
    szerintem nem tud a meccsre koncentrálni, biztos valami tudatalatti cucc lehet, amit önerőből nem tud kezelni
  • Rockynhooo
    #14790
    Betegséggel nem szokás viccelődni tudom. De most komolyan létezik ilyen? Miben nyilvánul ez meg? Szorong meg depressziós egész nap ha külföldön van?
  • IXEMGabeo
    #14789
    sok sikert neki. Nála indokolt a változás évekig volt huséges a Sevillához...
  • Monoton
    #14788
    Távmunka?
  • karajjj
    #14787
    úgy értettem, hogy spanyolhonban vonatozik, országból ki meg nem szívesen megy :D EB-n VB-n is minden baja van...
  • Monoton
    #14786
    Angliába is el lehet jutni vonattal :D
  • Tyler1
    #14785
    Újfajta gyógyszerrel kezelik, úgy hívják pénz :)
  • karajjj
    #14784
    ez most komoly? o.O úgy tudom, hogy repülni se nagyon szeret, mindenhova inkább vonatozik, erre eligazol angliába?
  • contraste
    #14783
    Jesus Navas

    Sevilla > Man City

    Hát érdekes, lehet, hogy kigyógyult a betegségéből már?! Merthogy krónikus honvágyban szenvedett, ezért régebben csak hazai válogatott meccseken szerepelt. Még fiatalabb korában (20,22) a Chelsea ajánlatát el is fogadták, de végül a betegség miatt maradt.
  • LasDen #14782
    magát nevezné már ki egyszer, azt rúgná ki később :D
  • Monoton
    #14781
    Zamparini Gattusot akarja a Palermo kispadjára