18069
11516154541516784228.jpg
  • Cabell
    #4432
    Bátyám mesélte, hogy Angliában 50 fontban tett a MU győzelmére, és 0-2 ről kaptak ki, mert Barthez úgy döntött, focizgat ő is egy kicsit..:D hogy ebből mennyi kamu, nemtudom:D
  • limperatore
    #4431
    barthez mu-ba többet lepkézett mint védett :D
  • limperatore
    #4430
    ahol az átlagéletkor 42 :D
  • zaki
    #4429
    Sztem egy megbízható pléja Riise, és még a szabadrúgásai és elég veszélyesek... :S
    Egyszer akkora gólt lőtt a MU-nak emléxem (Barthez védett még)... :o
  • Csesza
    #4428
  • hunbasser
    #4427
    simán.eléggé megbízható,masszív játékosról van szó,nem beszélve a bombaerős löketeiről.az más kérdés,hogy nem jött neki össze ez az év,bárkivel megesik az ilyesmi.

    most hadd ne hozzam fel példának Raúlt,akit pár éve már leírt az egész világ,most meg azért elég szépen rúgdosta a gólokat,a gollövőlistán is holtversenyben 4. lett 18 góllal,és ő csatár.

    én azt mondom,hogy a serie a tempója a PL-hez képest nem lesz nagy falat,a PL-ben azért nagyobb hajtás van,jól meglesz ő a Romában.
  • hunbasser
    #4426
    _:A?SDASDASDASA

    igazad van,Milanodba még túl fiatal is lenne :DDDDDDD
  • sygmaBlueJersey
    #4425
    höhöjolvan, Steve McLaren a Twente edzője...link
  • Csesza
    #4424
    igen
  • sygmaBlueJersey
    #4423
    looool riise a legjobbak közt???? :D sztem ezen még ő maga is beszakadna...
  • 5w0rdf15h
    #4422
    nagy csapatos példa kell? ott a Milan, náluk több a 30 fölötti mind az alatti és így tudtak BL-t nyerni stb.
  • Csesza
    #4421
    sok játékossal előfordulnak ezek a dolgok
  • BADE
    #4420
    most biztos nem,anno jobban ment neki
    Ebben a évben a Poolban is csere volt,talán a legemlékezetesebb megmozdulása az öngól a Chelsea ellen
  • Gunnersboy
    #4419
    nemzetközileg nem nagy, de a saját országában meghatározó, élcsapat

    ahogy a Rómára is igaz ez, nemzetközi porondon az utóbbi időben nemláttunk tőlük se semmit..
  • Csesza
    #4418
    Riise sztem most a világ egyik legjobb balszélsője/bal hátvédje
  • sygmaBlueJersey
    #4417
    várjunk csak bordeaux szted egy nagy csapat? hát nem,na oda való riise,de sztem sem a rómába,sem a liverpoolba.meglátjátok, úgy lesz riise-vel ahogy mondtam...
  • Gunnersboy
    #4416
    Micoud most is meghatározo játékos volt a Bordeauxban mikor nemvolt sérült, 35 éves....
  • LasCar16
    #4415
    27 éves ... az még nem kor én már csak tudom:P
  • ForzaInter
    #4414
    2-3 év? 27 éves, a mai játékosok kb 35 éves korukig meghatározó játékosok lehetnek klubjukban, rengeteg pl lehet rá mondani, egyébkétn jól mondta HunBasser egy játékos kb 27 éves korára éri el legjobb formáját...
    védők meg nagyon sokáig eljátszanak, ott számít legkevésbé kor.
  • green6k
    #4413
    Szerintem nem egy nagy játékos Riíse.A jövőre kéne építkezni és ebből a pénzből egy tehetséget venni.A romának erre lenne szüksége (nem vagyok Roma fun...).Idősebb korában már sérülékenyebb és lassabb az ember, hisz mögötte van jópár év profizmus.Elfáradnak a játékosok.Tény hogy még 2-3 jó éve lehet, hisz Toni sem egy mai csirke mégis rúgdossa a gólokat, de elég nagy a kockázat arra hogy egészségesen tölti e ki a szerződését a pályán, vagy valami rehabilitáción újságot olvasva valami sérülés miatt.Ettől függetlenül egy középmezőny beli csapatban nagyon is eltudnám képzelni.De nem a Rómában.Ez az én véleményem.
  • pinnacle
    #4412
    De nem értem mit akarsz.
    27 éves, tehát 5 év múlva 32 lesz. Akkor ált. már jön egy fiatalabb játékos a pótlására.
    5 év még bőven jó és nem értem ezt a levezető dumát. R. Carlos 30 évesen is gyorsabb volt a legtöbb szélsőnél. Makaay nem fért már be a Bayernbe Toni, Klose, Podolski mellé. Tristán sérült állandóan.
    Szal rossz példák sora
  • sygmaBlueJersey
    #4411
    igaz
  • zaki
    #4410
    Owennel nem érdemes példálózni, utúbbi években többet volt sérült, mint egészséges.
  • sygmaBlueJersey
    #4409
    Mondjak pár példát? Edgar Davids,Roy Makay,Diego Tristán,Roberto Carlos, ez a pár név csak kapásból jutott eszembe.

    Max 4-5 éve van a Roma-ban. Neki már csak lefelé vezet az út,27-30 évesen már egy focista kezd veszíteni a gyorsaságából,ami pont nem előny főleg egy szélsőnél... lásd:Michael Owen(az egyik leggyorsabb csatár volt)
  • hunbasser
    #4408
    ehh,nem értem a logikádat :D egy játékos általában 27 évesen éri el legjobb formáját(de sokan csak 29-30 évesen),simán benne van még van 8 év.
  • sygmaBlueJersey
    #4407
    Sztem innen már nem megy sehova... Talán egy sokkal gyengébb csapathoz évek múlva,de akkor már tényleg bagóért.
  • Csesza
    #4406
    27 éves, nemtudom miről beszélsz :D


    igen elvileg az Interhez írhat alá nemsokára...
  • sygmaBlueJersey
    #4405
    Utolsó pár évére megy oda egyértelmű,h nem adnak érte többet.visszavonul és nem kapnak már érte pénzt:)4m font az ugye 5m euro kb.
    Mancini hova igazol? Inter?
  • Csesza
    #4404
    látom és elég gyenge pénz egy ilyen játékosért...
  • gabber_saviola
    #4403
    de fontban persze :P
  • Csesza
    #4402
    4m? ennyi? :S
  • Oziris666
    #4401
    Hülye ez a Benitez,ilyen bagóért odaadni...
  • Gunnersboy
    #4400
    hát, nekem ez mág uj volt, akk sry :D
  • Kanál
    #4399
    C. jobb oldali
  • kretyás
    #4398
    csak kb két hete szemeztek egymással de mindegy :D
  • 5w0rdf15h
    #4397
    nem tavaly vették Cicinhot bal hátvédnek? O.o
  • gabber_saviola
    #4396
    így igaz
  • Gunnersboy
    #4395
    hát akkor gondolom Mancini pótlására mehetett Romába....... :-Cccc gecii
  • Monoton
    #4394
    Hát az az eredeti posztja, nem? :S
  • Gunnersboy
    #4393
    amugy Riise tud bal kp-t is jáccani nem?