18069
11516154541516784228.jpg
  • gabber_saviola
    #4994
    mi a 11 milla ebben a srácban?
  • kraawz
    #4993
  • kretyás
    #4992
    Fabricio Coloccini


    Depor-> Newcastle 11,5millio euro, holnap orvosi :P
  • ForzaInter
    #4991
    hát azért Muntari,Mancini kettős nagy fogás, Radoi meg 7 számú védőnek jött, mert 6 középső védőből rajtra max 3 lesz egészséges Radoial együtt:\
  • zaki
    #4990
    Radoi a Steauaból jött... :d
  • sygmaBlueJersey
    #4989
    Heeheee, tényleg elég sok stoplinélküli fog rohangálni ott:)
    Nem értem mi van Mourinho-val,régen tudott igazolni:o
  • 5w0rdf15h
    #4988
    kicserélődik a brazil-argentin játékosállomány románra :c
  • ForzaInter
    #4987
    fú már csak Nicolica hiányzik, és itt az egész szőröstalpú brigád:SD
  • Fabio Capello
    #4986
    Mirel Radoi: Shaktar -> Internazionale (kölcsön)
  • sygmaBlueJersey
    #4985
    nájszoo
  • eZo
    #4984
    Rafael van der Vaart ( Hamburger SV -> Real Madrid )
    http://www.vandervaartofficial.com/en/my_news.asp?AjrDcmntId=2375
  • sygmaBlueJersey
    #4983
    looool:D azért annyira csak nem bunko focista,h egy átigazolásnál,ilyen fejet vágjon és a nyelvével tisztogatná az ínyét:D:D
  • limperatore
    #4982


    Vége az Emmanuel Adebayor körüli átigazolási hercehurcának, hosszabbít az Arsenallal a játékos; Peter Kenyon általános igazgató elismerte, tárgyalásban vannak a Real Madriddal Robinhóért[b/]; az [b]AS Roma 25 millió eurót kínálhat Samuel Eto'óért; Mirel Radoit, a Steaua Bukarest román válogatott védőját már csak egy hajszál választja el az Internazionalétól. A pénteki nap átigazolási hírei.

    Vége az Arsenal togói válogatott gólvágója, Emmanuel Adebayor körüli átigazolási hercehurcának, miután a támadó az Arsenal TV-nek adott nyilatkozatában elárulta, hogy új szerződést ír alá a londoni egylettel. Kiszivárgott információk szerint 2012-ig hosszabbít az ágyúsokkal a csatár, a hírt már szombaton hivatalos bejelentés követheti.

    Az olasz bajnoki ezüstérmes AS Roma is bejelentkezett az FC Barcelona kameruni csatárcsilllagáért, Samuel Eto’óért – írja pénteki számában a katalán Sport. A forrás úgy tudja, a rómaiak huszonöt millió eurót kínálnak a klubnak és évi hatot a játékosnak, ez pedig elérte a Barca vezetőinek ingerküszöbét, így hamarosan asztalhoz ülhetnek a felek.

    Bartolome Marquez, az Espanyol vezetőedzője nem lepődne meg azon, ha játékosa, Luís García a Benficában folytatná pályafutását. A klubok előrehaladott tárgyalásokat folytatnak, és a portugál lapok tudni vélik, már meg is született a megállapodás a felek között, és csak a labdarúgó igenjére van szükség az üzlet létrejöttéhez.

    Dida rúdja igencsak kifelé áll az AC Milannál, és olasz sajtóértesülések szerint a klub minél előbb túladna a harmadik számú kapussá visszaminősített játékoson. A klubkeresés azonban a legkevésbé sem zajlik zökkenőmentesen, a labdarúgó ugyanis nem szívesen adná alább jelenlegi, négy és félmillió eurós fizetésénél.

    Louis Sahával és Mikael Silvestre-rel erősítené meg játékoskeretét a Paris-Saint Germain labdarúgócsapata. Mindkét játékos a Manchester United kötelékébe tartozik, ám Sir Alex Ferguson menedzser csak elvétve teszi be őket a csapatba, ezért a távozáson gondolkodnak.

    Javier Zanetti újabb három évre meghosszabbította szerződést az Internazionale labdarúgócsapatánál. A La Gazzetta dello Sport olasz sportnapilap szerint a milánói kék-feketék 34 éves csapatkapitánya 2011 júniusáig kötelezte el magát jelenlegi klubjához.

    Peter Kenyon, az angol Chelsea labdarúgóklub általános igazgatója a klub honlapján elismerte, tárgyalásban vannak a Real Madriddal a brazil válogatott támadó középpályás Robinhóért. A sportvezető azonban hozzátette, az utóbbi napokban nem tudtak előrelépni az ügyben, mivel a madridiak csak abban az esetben válnának meg a cselgéptől, ha már megtalálták helyettesét.


    Carlos Villanueva az Audax Italiano 22 éves chilei csatára egy évre kölcsönbe a Blackburnhöz került, 2009 nyarán opciós joguk van az angoloknak a játékos megvételére is, 5 millió eurótért. Az elmúlt chilei idény legjobb játékosát egyelőre csak videómegosztó portálokról ismeri Paul Ince vezetőedző, de állítása szerint biztos benne, hogy meg fogja állni a helyét a játékos.

    Mirel Radoit, a Steaua Bukarest román válogatott védőját már csak egy hajszál választja el az Internazionalétól, árulta el a fővárosi klub elnöke, Gigi Becali. AZ Eb-n kiváló teljesítményt nyújtó válogatott játékos 14,5 milliójába kerülhet Massimo Moratti tulajdonosnak, míg a játékos markát két millió euró.
  • forsbergp21
    #4981
    Nekik is van egy Nani-juk tényleg, onnan a mez. Csak épp nem játékos... link
  • Gunnersboy
    #4980
    aD:ASD_:asD:Sd_A:D jól indul a nap:D
  • doddencs
    #4979
    vagy a keze :D
  • Csesza
    #4978
    :DASdsadasdasdsa
  • limperatore
    #4977
    ja az is igaz ;D
  • Monoton
    #4976
    szvsz elég ha megnézed mekkora a feje :DD
  • limperatore
    #4975
    nézd már meg a nyakát meg a feje mellett a vonalakat -.-
  • limperatore
    #4974
    Istenem :D_ASDDAS:
  • arshavin10
    #4973
    Jah nem ez kamuxD olvastam pff
  • arshavin10
    #4972
    Nani---->West Ham:(:(
  • sygmaBlueJersey
    #4971
    Ha elég körültekintő voltam, ők a Spurs nyári szerzeményei,Eddig!: John Bostock (Crystal Palace, £700,000), Heurelho Gomes (PSV Eindhoven, Nem közölték az összeget), Luka Modric (£15.8m), Giovani dos Santos (Barcelona, £4.7m), David Bentley (Blackburn, £15m).És közel állnak Arshavin megszerzéséhez körül-belül potom £24m-ért.Lehet, hogy nem csak Abrapapának van pénze?
  • sygmaBlueJersey
    #4970
    Nah ez nagyon meglepett:

    Chris Eagles (Manchester Utd.) -> Burnley kb 1m font,elvileg nem közölt az összeg Sky
  • sygmaBlueJersey
    #4969
    loool:D

    Hát igen én is inkább olyan messi szerű játékosnak tartom,mármint inkább a pályán való elhelyezkedését ,nem pedig kvalitását tekintve, bár nem rossz a srác:) (ugye bal lábas jobb oldalról inkább szélről indul meg általában)
  • zaki
    #4968
  • Csesza
    #4967
    utánanéztél pontosan, mi? :D jó dolog a hsz szerkesztés :P
  • karajjj
    #4966
    gondolom kellett egy cserecsatár...
  • zaki
    #4965
    Decemberben lesz 30 éves, szal nem nagyon értem ezt az igazolást :c
  • Kaplan
    #4964
    Lyon évről évre nyer úgy bajnokságot, hogy minden értékelhető játékost megvesznek a Ligából aztán év végén eladják őket kétszeres áron majd újra ez a folyamat?:D
  • Roy4l
    #4963

    Frederic Piquione Monaco --> O.Lyon 7.5M€
  • miki36
    #4962
    Morgan De Sanctis Sevilla -> Galatasaray
  • LasDen #4961
    én Dos Santosra nem csatárként tekintek......vagyis ilyen visszavont csatárszerűséget látok benne, de biztos nem egy kalsszikus csatár..... :D Most Arshavin és Pavjucsenkoról (megsepróbálom helyesen leírni :D) szólnak a hírek.......
  • sygmaBlueJersey
    #4960
    mondjuk dos santost ma már csatárnak tekintik,de 1 éve mindenhol támadóközéppályás volt... érdekes,mindenestre szerintem ezen a nyáron csak jó történik a tottenhammel, leszámítva Keane-t,de még így is nagyobb eséllyel indultok szerintem.Ha nem chelsea-s lennék akkor vszinu spursös :D
  • LasDen #4959
    ezt mondjuk én se értem.......ikább egy csatárt kéne venni....én Berbatov-Bent duót kipróbálnám.....kedvenc játékosom Bent meg amúgy is most bizonyított, hogy tud ő.....a padra meg egy jó cserecsatárt....
  • sygmaBlueJersey
    #4958
    ez igaz és itt az új hír,h Arshavinért is komoly lépéseket tettek,nem is értem hova kell ennyi irányító középpályás,komolyan chelsea effektus itt is. Arshavin to tottenham?
  • zaki
    #4957
    Jah, csak hát #4956...
    Meg lehet jön még Kaboul is.
    Fülöp viszont marad.

    Thomas Sörensen -> Stoke City
  • Csesza
    #4956
    jó volt, de várható hogy ilyen igazolások után elmennek onnan, mert Dos Santos, Bentley, Modric és még nem is emléxek mindenkire :)
  • LasDen #4955
    pedig jó játékos vút.....