18069
11516154541516784228.jpg
  • ForzaInter
    #12780
    Alberto Aquilani

    Liverpool->Fiorentina

    link
  • Hunor88
    #12779
    Állítólag a Napoli és a Milan is tárgyal vele. Szerintem még használható lesz.
  • Effe88
    #12778
    újabb villarrealos a fioban

    Gonzalo Rodriguez

    Vilalrreal-->Fiorentina

    link

    egyébként a G.Rossit nem értem miért nem vitte még el vmelyik top csapat(okés hogy sérült de jól járna vele bármelyik top csapat később szerintem)
  • vargalevi99
    #12777
    Vladimir Weiss
    Man City>>>Pescara

    Forrás
  • vargalevi99
    #12776
    Flavio Roma
    AC Milan>>>AS Monaco

    Forrás: http://www.asm-fc.com/en/news/team/flavio-roma-bring-my-experience
  • bubu13
    #12775
    Krasic
    Juventus-Fenerbahce

    Forrás
  • Gaba94
    #12774
    Végre egy klasszis igazolás.
  • szucsy89
    #12773
    Lehet ezzel kihúzta az Arsenal a Malagát a szarból? Vagy nagyobba vannak ők ennél? :D
  • Fyrex
    #12772
    Santi Cazorla
    Malaga > Arsenal
    22m euro
    (twitter)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #12771
    Vladimir Weiss
    City > Pescara
    kölcsön
    http://www.pescaracalcio.com

    Kevin de Bruyne
    Chelsea > Bremen
    kölcsön
    http://www.werder.de
  • Hunor88
    #12770
    VB-n EB-n pont jó.
  • Hunor88
    #12769
    ? Te nem érted... Mindegy.
  • hedonist
    #12768
    GUNDELT?:DD Akinek fogalma nincs ki kicsoda a pályán? Utálom azokat a kommentátorokat, akik a BL meccsre "felkészülnek" de kurvára nem követték a bajnokságokat és össze vissza beszélnek.
  • DasIsFuck
    #12767
    nehogymár a kommentátor befolyásolja az örömöm egy gólnál.

    mérsékelten is lehet színvonalasan közvetíteni.
  • Hunor88
    #12766
    Hát nem is attól lesz valaki jó, hogy csöndben elmondja hogy: "gól volt". Alvino érzéssel csinálja, és ha egy Napoli szurkoló meghallja amit oribál Alvino, akkor kifut legszívesebben a világból, mert olyan jó érzés. Bár ha ilyeneket írsz, akkor még sohasem érezted ezt. Próbáld ki :)
  • DasIsFuck
    #12765
    mintha attól lenne jó egy kommentátor emrt ordibál..hát marhára nem.
    főleg nem az olyanok akik önmagukból kikelve ordibálnak.

    különben is a latin nyelvű kommentátooktól hülyét kapok, főleg a spanyoloktól
  • Effe88
    #12764
    Steven Pienaar

    Tottenham-->Everton

    link
  • Effe88
    #12763
    Borja Valero

    Villarreal-->Fiorentina 7m euró

    link
  • Hunor88
    #12762
    Igen őt is ismertem, de azért Alvino sokkal érzékibben csinálja :D, bár ez már stílus kérdés... Gondolom Scaprini Inter-szurkoló :)
  • Effe88
    #12761
    Ron Vlaar

    Feyenoord-->Astom Villa

    link
  • limperatore
    #12760
    alvino elbújhat mögötte :D
  • limperatore
    #12759
    a legnagyobb :)
  • Hunor88
    #12758
    Egy-két tűrhető magyar kommentátor van. Én mondjuk Gundelt tartom erre alkalmasnak. De a régi felvételeken a kommentátorok teljesen mások voltak. Sokkal jobbak. Biztos linkeltem már be, de Carlo Alvino A kommentátor. Link, igaz, hogy fanatikus és csak a Napoli góljánál vadul, de... :D
  • limperatore
    #12757
    és abban mi az élvezet ha mute? :D
  • szucsy89
    #12756
    nem az lesz a lényeg, hogy milyenek a kommentátorok, hanem hogy végre nézhetnénk TV-ben olasz focit, ha nagyon szar lenne a színvonal akkor mute...
  • SLICK
    #12755
    én csak sport 1-2-t nézek a Real meccsek miatt, na meg ugye digit vagy tv-2-t ha BL van... Máshova nem is kapcsolok a TV-ben
  • Effe88
    #12754
    :D
    de gyűlöltem 11:30 kor meccs
    Fradi-ujpest de rossz volt de legalább már elmúltak azok az idők
    bár léderert meghallom a sportklubbon halkítom is le a tv-t:DD:
  • SLICK
    #12753


  • jAsOn VoOrHeEs
    #12752
    Én meg Kokó-t tudnám orrba verni ,,A hölgyeknek kezit csókolom, az uraknak viszontlátásra'' köszöngetésért.
  • Effe88
    #12751
    "jó ebédhez, buzi léderer"
    illetve,
    RTL
    Ritka
    Tudatlan
    Léderer
  • ForzaInter
    #12750
    "Jó ebédhez, jó focit kívánok!"
  • bakkerman
    #12749
    léderer ákee a hokiban nagyon nagy csávó! :D "PALKOVICS,PALKOVICS,PALKOVICS GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL VEZET AZ ALBA VOLÁN"
  • [HUN]FaTaL
    #12748
    (Mi a faszért nem működik a válasz gomb?...)

    #12745: Kézilabdát egész kultúráltan közvetít, focit meg nem nézek a sportklubon, mert nézhetetlen.
  • bakkerman
    #12747
    Léderer nem ember,az valami más fajból származik :D
  • Tyler1
    #12746
    Hát nekem mindkettő elég távol áll a jó sportkommentátor fogalmától :) Mikor már tapsolnak, meg verik az asztalt, meg annyira vonyítanak és ordítanak, hogy torzít a mikrofon is...és ezt egy sport tv-nél

    Elhiszem, hogy poén(bár nekem akkor elég gyenge a humorérzékem, mert még nem sikerült nevetnem rajtuk), de ha ezt akarom akkor odakapcsolok a comedy centralra, meccshangulatban meg elvárok némi komolyságot és szakértelmet a kommentátoroktól.
  • zaki
    #12745
    léderer? na ne már, az tényleg a legalja :D
  • Rockynhooo
    #12744
    szánalom. nagyon nevetni sem bírok rajta, erőltetett szar. azt ilyen ül ott a sok tehetséges szakember helyett :D
  • [HUN]FaTaL
    #12743
    #12739, #17240: + 1. Ha Horti közvetít, akkor némítom a TV-t.

    Egyedül Léderert lehet elviselni, meg Németh Kornélt kézilabdában.
  • karajjj
    #12742
    a Horti-Ganxsta páros überelhetetlen, amit levágtak anno az argentin meccseken, az fenomenális volt, fórumoztam velük anno hajnalig, közben másnap meg menni kellett iskolába :D
  • bakkerman
    #12741
    micsooodaaaa,egy Isten az az ember,legyen akármilyen szar a meccs,én nem tudok bealudni rajta,akkora dumái vannak,hogy sírok :D