62
  • ben2004
    #62
    Sziasztok! Adnátok 1 magyarosítást PC-hez? Fontos lenne. Előre is köszi!
  • Charbi
    #61
    ez hasonlít a manhunthoz, csak nem annyira brutális, de az sc-ben nem kell szidnom a játékot mert a szakaszos mentések miatt ha a 21. ember megöl akkor nem kell újra kinyírnom 20-at, ez a lopakodósok királya
  • doki11
    #60
    van hozzá magyarosiatas ????????, PC-re
  • zoli0324
    #59
    ...
  • tozso007
    #51
    Elakadtam, ha valaki tudna segíteni azt megköszönném:
    egy nagy épületben vagyok, ahol a plafonról lóg egy hatalmas repülő modell, lementem egy mozgólépcsőn a lift szobába, de egyik lift sem működik, ekkor jön az utasítás, de nem tudom hova kell menni, mit kéne megtalálni. Soth kéne becserkészni a ''ticketing area''-ban de nem tudom hogy juthatok oda.

    Plíízz help.


  • eyecandy
    #39
    Én nem találtam, valahol máshol?
    Esetleg átdobnád mélben? [email protected]
  • eyecandy
    #36
    Sziaszto, tudna segíteni valaki? A Splinter 1 kiegészítő lemezén a tengeralattjáró bázison vagyok, egy vezérlő teremben. Elzárok egy generátort v. mit, majd az ajtó becsukódik és ben történk semmi, nem tudok kinyitni semmit... Valakinek ötlete? Kösz
  • BarnaMedve
    #31
    Te meg vegyél neki mellé egy ATI Radeon 9800 PRO 256MB DDR - es kártyát, te törvényesség bajnoka!
  • Devla
    #30
    Ha igazan jo lopakodos jatekot akarsz, probald ki a Metal Gear Solid 2-t. Oda-vissza felmossa a padlot a splinter cellel es barmilyen mas lopakodosnak titulalt jatekkal. Kb 1 eve jott ki PCre, csak DVDn.
  • JZO
    #29
    vegyél egy példányt a boltban és lesz CD keyed
  • dikki*yysw
    #27
    forrás
  • dikki*yysw
    #26
    "Some levels are set outdoors in the jungle this time, but that only means that you're funneled through narrow corridors of tents, trees, and fences instead of the walls and doorways of an office building.

    Even the theoretically cool levels, like one aboard a speeding train, are too obviously linear, restrictive, and scripted; instead of feeling like you're making the decisions, you can easily feel the designers making them for you."

    akkor nem csak én láttam így.
  • Sith
    #25
    Nem azért, de elég érdekes lenne egy teljesen reális lopakodos játékkal játszani... árnyékban fekete háttér előt egy feketébe öltözött alak.
    Igaz azt el kell ismernem hogy abban lenne kihívás
    Jediknek gondolom menne is minden további nélkül.
  • dikki*yysw
    #24
    "Az egyik misszió például a demóban is látott francia TGV-vonaton játszódik. Jó példa ez arra, hogy sajnos továbbra is igen lineáris a játékmenet, mozgási szabadságunk gyakorlatilag nincs. Megyünk előre a pályán, és ha A pontból a B pontba két útvonalon lehet eljutni, már örülnünk kell. "

    sztem te nem értesz vmit.
  • Rincewind
    #18
    Igen adódik, ott van leírva lentebb: más úton is el lehet jutni oda, ahová a készítők akarják, csak a szar előre scriptelt ersemények miatt kiakad a program miatta. Mit nem lehet ezen érteni...?
  • dikki*yysw
    #17
    Akkor most adódik lehetőség eltérni a forgatókönyvtől vagy nem? Ne nevettess már.
  • Rincewind
    #14
    Egyébként a cikkel ellentétben számos lehetőség adódik arra, hogy egy-egy küldetést más úton is végigvigyünk, csak éppen más kérdés, hogy ezt a program nem támogatja...
    Nagyon jó példa erre a jeruzsálemi pálya, ahol a nőt kell követni. A végén a templom előtti téren, elvileg fent háztetőkön kellene átjutni, de én nemes egyszerűséggel kilövöldöztem a lámpákat, leütöttem az őröket és úgy mentem oda a csajhoz. Csak éppen ettől a játék besokallt és a nő nem volt hajlandó megmozdulni! Bármit csináltam csak állt, mondta, hogy kövessem, de meg nem mozdult. Játékállás visszatöltöttem, háztetőkön átjutottam és érdekes módon akkor már működött... :P
    Van benne néhány előre megírt script is! A legszomorúbb viszont az, hogy ilyet az első részben nem tapasztaltam. :(
  • dikki*yysw
    #13
    Ebben nem tudunk segíteni.
  • Mr. Perfect
    #11
    Ez a game sokkal reálisabb mint egy FPS ahol egy ember egymaga kivégez néhány ezer embert...
  • Mr. Perfect
    #10
    Próbálj meg egyedül szemből nekimenni egy egész hadseregnek, valszeg nem sokáig húznád, viszont legalább egyenes emberként haltál meg :-))))
  • Rincewind
    #9
    Isteni jó lett a játék, csak sajnos megint kicsit rövidre sikeredett a single kampány. :P
    De a multi rész kárpótol.
  • Pakosz
    #7
    SZtem az:D!
  • traXion
    #5
    De van! DE VAN!!!! :)
  • horbykeee
    #2
    hi all
    nos grafikailag meg minden tetszik...DE!
    vhogy én a "kicsit" akciódúsabb gameket kedvelem pl:Call of duty,Medal of honor,és esetleg cs,vagy UT 2004...még a Hitman 2 elmegy...
    itt meg elalszok meg nem csipom azt hogy igy sunyin leütök egy embert hátulról ez ilyen gerincteleneknek való :) nos ez az én véleményem de sztem sokan így vannak vele...csá
  • fm
    #1
    a második oldalon a második kép milyen növényeket ábrázol? :)