29
na egy masik remelem jo kis gamma:)
  • JustIce
    #29
    dehogy:) mar vartam hogy benezz ide:D
    amugy ilyen kalandjatekot par honap alatt osszedobok en is.. szal..
  • Axon
    #28
    De disznó vagy!
    Szétcikizel a hátam mögött.
    Úgy érzem magam mint a hülyegyerek akinek elpasszolnak egy szines cukorkás papírba csomagolt kutyakakit.
    Ez tényleg jó nagy gáz ha ilyen fos ez a game.
    Gondolj csak bele már hónapok óta ez a hátterem. Most hogyan pofázom ki magam ebből a [email protected]ól
    Na mindegy leszedem a hátteret.
    Visszatérve az adventure kampanira, mostanában tényleg futószalagon gyártják a tucattermékeiket.
    Lassan kiadhatnának egy Adventure Game Creator Toolkit -et.
    Ezzel minden hétvégén összedobna mindannyiunk egy kalandot, majd hétfőn odaadnánk egymásnak és hétközben végig is tolnánk.
    Mily f@sza lenne, amint a környezetünk észrevenné, hogy szépen lassan elsorvad az agyunk...
  • LezLee
    #27
    De csak azért, mert még nem próbálta ki. Mi meg igen. Pfúúúj, nem kellett volna kipróbálnom :)
    Látod képek alapján milyen jónak nézett ki, azt valóságban még a grafika is sokkal gyérebb, már ha lehet ennél grafikáról beszélni. A hang is gagyi volt, 2 percig ugyanaz a madárcsicsergés ment, valami szánalmas.
    Na jobb is lesz minél hamarabb elfelejteni.
  • JustIce
    #26
    Axon-nak mas a velemenye:) Legalabbis a TLJ topicban ugy orult a game-nek:)
  • LezLee
    #25
    Hát azért próbáld ki te is, ha már leszedted. Bár kétlem hogy különb véleménnyel leszel róla, mint mi :(((
  • fanatifo
    #24
    basszus énmeg mielőtt elmentem volna meccsre elindítottam és mire hazaértem lejött nah mind1 ha ekkora szar kisem csomagolom:))))
  • JustIce
    #23
    ja ha mar itt tartunk leirom en is a velemenyemet:)
    en 4 percet jatszottam:) aztan uninstall:)
    de tovabb jutottam:) bejutottam egy oduba, ott volt valami feladvany, amit talan megoldottam, bar semmi ertelme nem volt:) de vegulis nem tortent semmi:) na itt dontottem ugy, hogy kilepek:) ami nem sikerult, mert jobb gombra nem jott elo a fo menu:) tokre hasonlit a crystal keyhez meg az egyiptomi izehez.. na ugy nez ki futoszalagon nyomja az adv. comp. a gameket, ami latszik is rajtuk. par het alatt ossze lehet dobni. kell egy tortenet, majd megrajzoljak a kepeket oszt kesz. programozni valo nincs is rajta. a legegyszerubb megoldas. grr
  • LezLee
    #22
    Na leszedtem. Kipróbáltam. Játszottam 2 percet. Uninstall!!
    Hihetetlen gagyi, le ne töltse senki!!!!!!
    Hát életemben nem találkoztam még ilyen szar kalandjátékkal. Hihetetlen gyenge minőségű előre renderelt hátterek, 2 percig amíg nyomtam mást se csináltam mint barangoltam egy ősvényen egy dzsungelben, ami végig tökugyanúgy nézett ki. A hang szintén gagyi. Felvehető tárgy szinte nulla. Áhhh, töröltem a picsába, csak felidegesített.
  • LezLee
    #21
    Na akkor majd várom a véleményed.
  • JustIce
    #20
    nekem meg par ora s meglesz a game. en hulye leallitottam a letoltest reggel..mar meglehetne.
  • LezLee
    #19
    Ajj, pedig már kezdtem örülni, hogy majd Te beszámolsz nekem, hogy milyen a játék. Lehet hogy nem bírok addig a kíváncsiságommal, és én is leszedem, legfeljebb rögtön törlöm, ha szar :))
  • M.A.D.
    #18
    Na, kb. 10 perc és lejött mindkét CD. De, hazavinni majd csak pár nap múlva viszem, mert alig van hely a vinyómon otthon.
  • LezLee
    #17
    Visszaszívom :))
    Most látom csak, hogy 2 cd-s, nem 1. HDC-n már fent van. Szedi már valaki?
  • LezLee
    #16
    Hmmmm? Egy mai kalandhoz nem kevés az az 1 CD???
    Szerintem vagy nincs benne animáció, vagy rohadt rövid.
    De mindenesetre kíváncsi vagyok rá, mivel csak 1 cd, még az is lehet, hogy leszedem :))
  • JustIce
    #15
    na en azert megnezem. adv. company is csinalhat jo gamet:)
  • Lacc
    #14
    Hajjaj, nem hinném hogy leszedem.
  • PREMIERE1
    #13
    Egykaptafa játékok rulez. Dreamcatcher féle kalandok ua engine-nel, ua séma szerint. "Nagyon" változatosak. Körbeforogsz 360 fokban és klickelgetsz. Hűha!

    Az, hogy egyszer az Aztéknál meglépték, majd jött vagy két hasonló - ... India -, majd a többi. Ez olyan, mint amikor a HPS Simulators hosszú ideig nem változtatott a játékain, max a címet és a sztorit, de már előtte is unalmas volt az az engine és tálalás (bár a történelmi ízelítőik mindig jók voltak). Állóképek + nyíl. Semmi több!
  • zaki
    #12
    2004-04-06 Forever Worlds (c) DreamCatcher 55x15 MB DEVIANCE
  • Sephi
    #11
    Orok Vilagok - by Sephi (1998)

    No comment... en mar akkor irtam egy regenyt ezzel a cimmel... le kene mar vedesem a cimeimet bazz ez mar a masodik alkalom hogy talalomra ellopjak :)))
  • Sadun Tryst
    #10
    a képi világ elég érdekes a játéknak, de azt hallottam még felöle vagy 1 vagy 2 hónapja, hogy nagy jövöt jósolnak neki! :) szal' várom... :)
  • JustIce
    #9
    elvileg 2004:) de ugy nez ki marcius sem lett belole(errol is volt szo:)
  • Esrohnoil
    #8
    Melyik január? :)
  • JustIce
    #7
    Hardwired:

    (Gamers Hell) Hangulatos előzetest jelentetett meg a The Adventure Company, Forever Worlds című kalandjátékából. Akik imádták Spielberg meséit, vagy a Lucasarts cuccait (The DIG például..) vagy az ATLANTISZT, azok ezt is szeretni fogják. Misztikum ezerrel! A játékot a Hexagon Entertainment LLC fejleszti. Úgy tűnik, hogy a renderek fura keverékei a Cell Shaded és a gyurma-anyag technikának. Vagy csak én reggeliztem túl sok mákostésztát..
    Megjelenés januárban.
  • JustIce
    #6
    na jo. pilla
  • K.András
    #5
    "Esetleg le is forditsam?"

    Esetleg magyarul ha már magyar oldalon vagyunk,akár bemutathadnád te magad a játékot milyen lesz mit vársz töle mit tudsz rola stb.
  • JustIce
    #4
    Ja es elvileg mostanaban adjak ki. Illetve mar ki kellett volna jonnie marciusban.
  • JustIce
    #3
    Esetleg le is forditsam?


    Description:
    When world famous paleontologist, Doc Maitland, finds the powerful, mythic tree he’s been searching for all his life, he has no idea of the enormous extent of its power. When he vanishes, his daughter Nancy and her partner, Doctor Jack Lanser, archaeological detective, pick up the Doc’s trail in the deep jungle of the Amazon headwaters.

    While trying to find his senior mentor, Jack gets caught by a spell of a different nature and must find his own way through a chain of non-parallel dimensions and figure out how to prevent it all from taking place before it even happens. In danger of being lost for an eternity, Jack has to find his way through a strange and amazing universe to save himself and Doc Maitland from the Forever Worlds.

    Features:
    1st person perspective adventure game transports the player into a series of surreal and immersive worlds where magic and fantasy merge with subtle humor and beautiful images in a fantastical and unique storyline
    Intuitive interfaces and navigation combine with an extensive inventory of collected items and numerous puzzles
    A game combining time travel to and exploration of exotic and unique locations

    Virtool Engine allows for photorealistic graphics and many special effects

    Unusual creatures and characters to talk to and interact with

  • K.András
    #2
    Te sem tudsz topikot nyitni,legalább infokat illene ideirni amit tudsz,vagy ha nem tudod akkor keresd meg öket és utána nyiss topikot...
  • JustIce
    #1