19
  • Nenrandil
    #19
    LOL
  • sztavrosz2
    #18
    Kegyetlen jó!!! :))
  • valaé valaé ná
    #17

  • Pheel
    #16
    Ez most biztosan nekem szólt? Mire reagáltál?
  • Pheel
    #15
    "Ehhez képest az otthoni WinXP-m 20 másodperc alatt betölt"

    Gondolkozz már egy kicsit! Milyen proci van az otthoni gépedben és milyen egy ilyen telefonban? Mennyi memória áll rendelkezésre hozzá? Semmi okod nincs hasonlítani a kettőt.

    Mellesleg, ha neked ez lassú, akkor ne vegyél ilyet. Én sem vennék. Nekem nem PDA kell, hanem telefon.
  • PyRex
    #13
    Ja, meg a fagyásokról. A Nokia 6600 néha olyan szépen megáll 30-60 másodpercre, hogy bármit nyomsz, nem reagál rá. Aztán persze megy tovább minden, de ez q. idegesítő tud lenni, amikor fontos lenne GYORSAN visszahívni valakit.

    De az SPV-ről is hallottam olyan infókat, hogy szarráfaggy, meg iszonyat módon lelassul, ha mondjuk több dolgot kezdesz el futtatni rajta...
  • PyRex
    #12
    Khmm, kicsit cáfolnálak, mert az Orange SPV-nek a bekapcsolási ideje (az eltelt idő attól a pillanattól, amikor bekapcsolod a telcsit addig, amíg használni is tudod) kb. 1-1,5 perc (!!), mellesleg a Symbian-t használó Nokia 6600-nál is 30 másodperc, míg "feláll" a rendszer.

    Ehhez képest az otthoni WinXP-m 20 másodperc alatt betölt.

    Képzeljétek el a következőt: mentek kocsival az úton, láttok egy balesetet. Sehol senki, mentőt kell hívni. Mondjuk éppen valami miatt kikapcsolva van a telcsi. 1,5 percen kurva sok múlhat egy ilyen esetben sajnos...
  • Devla
    #11
    par hetente.
  • Pheel
    #10
    MINDEN oprendszer lefagy időnként. Max ritkán, de olyan nincs, hogy soha.
  • Devla
    #8
    A PDAmon WinCE OS van es bizony -ugyan ritkan- neha lefagy es akkor lehet a stilussal a reset gombot nyomkodni, tehat meg egy darabig tuti van letjogosultsaga az ilyen poenoknak :)
  • Pheel
    #7
    Nem unalmas még minden Windows Embedded vagy Windows CE hírnél ugyanazokat a béna poénokat leírkálni? (fagy, CtrlAltDel, miegymás)

    Ideje lenne kinyitni a szemeiteket és körülnézni...
  • Cat #6
    a hír ebben az, hogy VOiP, tehát INTERNETEN keresztül megy majd a hangkommunikáció. Jelenleg a mobilhálózatok kapcsolodnak össze, de ha az utvonal telefon-> átjátszóállomás -> internet -> a világ bármely pontján lévő mobilállomás -> telefon lesz az csöppet megváltoztatja a terepet
  • Ch_Slater
    #5

    meg egy 3d-s demo rola...
    Orange SPV200 3D
  • Ch_Slater
    #4
    a képen is egy olyan van. Az Orange mobiltársaság SPV-je...
  • Pakosz
    #1
    Mar itt is windows NEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!