95
dark sci-fi MMORPG
  • Hexex
    #95
    Hi!!
    Valaki nyomja ezt a játékot ??
  • lezli01
    #94
    Sziasztok!

    Hol is kezdjem... Ma találtam rá a neten erre a game-re, Tabula Rasa-t lezárják és sci-fi mmo után néztem és ez eléggé megtetszett!

    Pár kérdést szeretnék feltenni amire örülnék, ha választ tudnáttok adni:

    1. Regisztráltam, de nem lehet letölteni a játékot! Lehetséges, hogy valahogy mégis bejussak a játékba?

    2. Ha nem akkor mikor lesz rá lehetőség?

    3. Ez a játék ingyenes lesz?

    Válaszotokat előre is köszönöm! Lezli
  • Petko
    #93
    egyszerüen annakijdején megdöglesztették, már kb 1 éve nem megy... és most nagy duma van hogy kijavítják, megújítják, újraindítják stb.
  • [Jakuza]
    #92
    Most mi van ezzel a jatekkal ?
    Ujrairjak, vagy megvaltoztatjak ?
    Csak azert kerdem mert ezen az oldalon http://www.fomportal.com free account lehetoseg van, de klienst nem lehet letolteni es a MMO oldalakon mindenhol betatesztrol beszelnek, mikozben a jatekot egyszer mar kiadtak.
    Sot hova tovabb egyszer ingyenesse tettek es utana ismet fizetose. Szoval ezert kerdem, hogy megint mi ez a kavaras ezzel a jatekkal.
  • Petko
    #91
    kétlem, ezt a gamet taccsratették a buta fejlesztők
  • Gyongyhalasz
    #90
    Valaki játszik vele?
  • Magnetic
    #89
    Már megjavitották. Épp ezért BETA, hogy néha előfordul ilyen.
    Most már jöhetsz nincs ping timeout :)

  • Dns5000
    #88
    hat ez renyetelen 5 percenkent leesek :/
  • Dns5000
    #87
    hmm elso olvasara tok jol hangott a koncepcio, azert kiproblom
    mi a fo problema amiert nem jo?
  • Magnetic
    #86
    De legalább szebb lett a grafika és végre van hivatalos sztori.
    A pingouts elég idegesitő, de egy évig jó lesz még bétának. Én pl. újra kedvet kaptam rá.
  • Petko
    #85
    én is játszogatok vele, de megint pokolian bugos, működésképtelen az egész... ezek a marha fejlesztők már egy éve bétateszteltetik és egyre bugosabb lesz minden patchel
  • Magnetic
    #84
    Update:
    A jatek kapott uj engine-t. Valtoztattak a jatekstiluson is.
    Szerintem jobb lett. Akinek van kedve probalja ki.

    M.
  • Magnetic
    #83
    Nem olyan rossz ez azért. Szerencsére még mindig open beta. Elég sokat javitottak benne.
  • Voltan
    #82
    Átértékeltem a dolgot. Ez egy nagy rakás sz*r.
  • Voltan
    #81
    Hát igen, értem én, de nem az a kérdés sajnos, hogy mi akart lenni a FoM, hanem az, hogy mi lett belőle.
  • Voltan
    #80
    Melyik cégnél voltál? Ha a CMG-nél, akkor azért lehetett, az nagyon utálja mindenki valamiért... De attól még tény marad. Nagyon sok a kretén játékos, aki rendesen elcseszi a többiek szórakozását.
  • John McLane
    #79
    hali
    én is kipróbáltam, eleinte tetszett, igaz nem nagyon todok vele még mit kezdeni de sebaj. nyugodtan bányászkodok, mikor 2 fickó odajön hozzám, köszönnek, mire én illedelmesen visszaköszönök, erre lelőttek. na ennyit játszottam ezzel, esély sincs rá így hogy rájöjjek, hogy kell egy kis lóvét csinálni.meg se tudom magam védeni.na mind1:(
  • Petko
    #78
    hát azért nem erről szólt volna, hogy fps be lövöldöznek, sőt nem is a hagyományos "RPG de valójában csak eszetlenkattingatás" kategóriájában akart ez a játék elhelyezkedni, hanem játékosalapú szerepjátékként, azaz mindenki hozzájárult volna a játékhoz mint egy könyves szerepjátékban. Csak a gond az volt, hogy úgyse lehet egy olyan homogén közösséget összehozni ahol mindenki komolyan szerepjátszik, mert megjelennek a tizenéves seggláma siserék aki rombolják a szerepvilágot
  • Voltan
    #77
    Hát, kipróbáltam, nem az igazi... A legtöbb helyen alig vannak, Tokió teljesen kihalt, New Yorkban csámpáznak néhányan, de sokszor nekirontanak az embernek, mert valami rivális társaság tagja. Egyenlőre csak tébláboltam, ismerkedtem a rendszerrel, totál newbie-ként nem nagyon tudok mit kezdeni a dologgal. Nem lenne rossz pedig, de hát... Mindegy, próbálkozok még vele, de nem hiszem, hogy nagyon megszeretném. A topik élőholt mivolta is bizonyítja, hogy nem teljesen kóser a dolog. A másik meg az, hogy nem vagyok valami nagy FPS fan, inkább az RPG-ket szeretem, de itt ugye nincs karakterfejlődés, és a nagy CS fanok engem itt sz*rrá aláznának.
  • Petko
    #76
    az én véleményem így utólag:
    forradalmi koncepció volt, de sajnos nem jött be... a siserehadak miatt működésképtelen a játékos alapú szerepjáték, és ilyen a világon sose fog szerintem működni. pech.
  • Voltan
    #75
    Most töltöm le a cuccot, nagyon sokat remélek tőle így a beírások alapján. Nem tudjátok, meddig tart a béta teszt, és hogy itthon lehet-e majd előfizetni rája?
  • [Jakuza]
    #74
    Tudja valaki hogy a megvett irtemek hogyan kerulnek bele az inventoryba ?
    Vettem fegyvert es felszerelest a kezdo 50k osszegbol, de nincsenek az inventorymban, viszont a terminal egy ujabb reszebe kerultek, de ott csak transportalni lehet a cuccosokat egy masik planetara.
  • [Jakuza]
    #73
    Tul koran irtam ? :P
  • [Jakuza]
    #72
    Ugy latom hogy mar van Open beta.
    Hama, hama irany tesztelni mindenki. :P
    http://www.fomportal.com/
  • Magnetic
    #71
    Epp most lottek le a szervert.....
    szerintem a 10 oras talinak is lottek ezzel....
    a fene egye oket....
    Petko...egyebkent ne add fel ilyen konnyen. Em mar vagy 2000 creditet elszurtam csak arra, hogy ott legyek.
    Javaslom itt egyeztessunk mielott megyunk barhova is.
  • Magnetic
    #70
    Rajtam kivül még ketten voltak ott. De egyik se volt magyar.
    most küldin leszek.
    22.00-kor ott leszek a bárban egészen 22.20-ig.
    Gyertek!
  • Petko
    #69
    na én többet nem megyek a genesisre
  • Magnetic
    #68
    Nem tudom mit fejlesztettek a játékon, de amióta irtam, csak szenvedek vele. A pingem soha nincs 200 alatt és 10 percig 6000 felett járt.
    A neocron-al nem volt ilyen zűr a beta alatt.
    úgyhogy most ki is léptem. Akkor 20.00-kor az állomáson.
  • Magnetic
    #67
    10 perc múlva belépek a játékba.
    Az űrállomáson (bár felső szint) leszek a köv. időpontokban (helyi idő szerint)
    19.00\20.00\20.30\21.00\22.00\22.30\23.00.

    +- pár perc ugye :)
    Remélem ma összefutunk.

    M.
  • Random work
    #66
    Szívemből szóltál! :D
  • Magnetic
    #65
    Ma este biztos leszek. Ez 100%!
    Amint belepek itt kozzeteszem.
    A jatekbeli ora szerint minden oraban ott leszek, hacsak nem leszek kuldetesben. Egyszer csak osszefutunk.
    Egyebkent meg L.E.D rulez
  • Petko
    #64
    Fighting for Freedom and Mankind

  • Petko
    #63
    én ott voltam tegnap előtt is 22h kor pontosan, aztán nem jött senki
  • Magnetic
    #62
    Részemről még mindig áll az űrállomás.
    Minden egész órában (a játékban lévő óra szerint) az űrállomás bárjában a felső szinten.
    Én általában 17-24-ig vagyok véletlenszerűen. Már egy csomó pénzem elment emiatt, de sebaj :) Az sem lenne egy hátrány, hogy ha valaki felmegy játszani, az itt elötte szól, hogy most eddig meg eddig leszek.

    Uff.
    M.
  • Random work
    #61
    Még igen mert béta teszt megy.
  • Zsolo007
    #60
    Ez ingyenes MMORPG?
  • Random work
    #59
    Az SMG megvan! Már csak lőszert kell vételeznem csak reggel még nem volt idő rá.
    Tegnap este nem ment a game gondolom nektek se. Találkozásra jó ötlet még valakinek a lakása. Nekem csak egy New York-i patkány lyukam van az előző karakteremnek Tokio-ban volt lakása az szebb volt.
  • Random_
    #58
    Nincs semmi leírva hasonló játékkal játszok és ott minden részletesebben le van írva mi micsoda és mit csinál. Igazán lehetne pl vásárlásnál minden cucchoz egy pár soros infó.
  • Random_
    #57
    El is felejtettem!
    Bányásztam már és azt is odatette teljesen kiment a fejemből, hogy ott megnézzem!

    Amúgy nem játszok napi szinten és most 3 napig nem is tudtam küldibe belépni.
  • Petko
    #56
    hmm... azthittem erre már rájöttél, hisz régen játszol:)
    a cuccok nem az inventoryban jelennek meg hanem az adott város/kolónia rakátrában (storageben). ott lehet mindenféle cuccal variálni, marketelni, gyártani, bányászni, és ehhez persze szállítani, átadni másnak, kiszedni kézhez stb.