846
  • Breki33
    #125
    Egy Argentin-Brazil mindig presztízsmeccs
  • Rudee
    #124
    Igazából mindegy az eredmény, a brazilok már így is kijutottak. Többek közt lesz még Chile-Ecuador és Kolumbia-Paraguay meccs, ami azt jelenti hogy max 1 csapat előzhet meg őket.
  • Breki33
    #123
    De lewhetett volna 4-0 is ugye

    a sportban nincsen ha

  • Rudee
    #122
    Második félidőben meglehetett volna a döntetlen, az argentín kapus elég fura dolgokat művelt. Egy éve a brazilok nyertek 3-1re, most az argentínok.
  • Breki33
    #121
    jaja méghozzá simán :-.)

    első félidőben nem tudták tartani Riquelme-t és Crespo


    Tök gyenge védelem
  • Gorvik #120
    Ne má', kikaptak?
  • Breki33
    #119
    megint hülyeségeket beszélsz :-)
  • Csesza
    #118
  • R9
    #117
  • Breki33
    #116
  • Breki33
    #115
    Vb-selejtező, dél-amerikai zóna, 15. forduló
    Argentína–Brazília 3-1 (3-0)
    Buenos Aires, v: Gustavo Mendez (uruguayi).

    Argentína: Abbondanizeri- Coloccini, Ayala, Heinze- Lucho Gonzalez (J. Zanetti, 70.), Mascherano, Riquelme, Sorin, Kily Gonzalez- Saviola (Tevez, 82.), Crespo.

    Brazília: Dida- Cafú, Roque Junior, Juan, R. Carlos- Emerson, Zé Roberto- Ronaldinho, Kaká, Robinho (Renato, 61.)- Adriano.

    Gólszerző: Crespo (4., 40.), Riquelme (18.), Roberto Carlos (71.)
    Sárga lap: Cafú (6.), Ronaldinho (42.), Sorin (42.), Roque Junior (45+1.), Heinze (56.)
  • Rudee
    #114
    5 perc még.
  • R9
    #113
  • Rudee
    #112
    Sport1, 02:30 Labdarúgás: Argentína-Brazília, vb-selejtező (élő)
  • Rudee
    #111
    Brazília-Paraguay 4-1
    G.: Ronaldinho (2x11es), Zé Roberto, Robinho ill. Santa Cruz

    Robinho emberhátrányban lőtte a negyediket.
  • R9
    #110
    pont a milanos?:(
    Igaz Adriano nem volt :-)
  • Rudee
    #109
    Brazília-Peru 1-0
    G.: Káká

    1. Argentína 25 pont
    2. Brazília 23
    3. Praguay 16
    4. Ecuador 16
  • zaki
    #108
  • Rudee
    #107
    Hong Kong-Brazília 1-7 (0-3)

    G.: Lee Ming ill. Lucio, Roberto Carlos, Ricardo Oliveira (2), Ronaldinho, Robinho, Alex
  • R9
    #106
    A történelem ismételte önmagát Quitóban, az ecuadori fővárosban ugyanis a három évvel ezelőtti mérkőzéshez hasonlóan ismét vereséget szenvedett a világbajnok brazil válogatott. A többi párosításban is hazai siker született, Argentína szűkösen verte Venezuelát, Uruguay, Kolumbia és Peru is otthon tartotta a három pontot.


    A selecao első vereségét szenvedte el a selejtezősorozatban, Mendez a 77. percben vette be Dida hálóját. A brazilok főleg Kaka és Ronaldo révén veszélyeztettek, de vagy célt tévesztettek, vagy Villafuerte hárított, amikor ő is tehetetlen volt, akkor pedig a léc mentett, mint Ronaldinho lövésénél. (igaz, ezt is az ecuadori portás tolta ki)

    A nagy rivális Argentína kihasználta a ötszörös világbajnok botlását, és ha nem is tükörsimán, de lenyomta Venezuelát. A gauchók venezuelai segítséggel szereztek vezetést, Rey ugyanis a saját kapujába fejelt. Erre még jött válasz Moran révén, de aztán Riquelme tekert be egy szabadrúgást, majd Saviola is beköszönt, a végén még Vielma szépített, de ez már csak a statisztikát gyarapította.

    Kolumbiában és Uruguayban a védők vitték a prímet, előbbi gárdában Yepes, utóbbinál Montero jegyezte a győztes gólt, Bolívia, illetve Paraguay ellen. A Bayern Münchenben nagy formát mutató perui Guerrero négy perccel a lefújás előtt vette be a chilei kaput, ezzel bebiztosítva csapat győzelmét egy olyan meccsen, ahol mindkét együttes lőtt kapufát, mindkét csapat 10 emberrel fejezte be a meccset, és mindkét hálóőr halmozta a bravúrokat.

    világbajnoki selejtező, dél-amerikai zóna, 11. forduló:
    Uruguay - Paraguay 1-0 (0-0)
    gól: Montero (78.)

    Argentína - Venezuela 3-2 (2-1)
    gól: Rey (4, öngól), Riquelme (45+3.), Saviola (66), illetve Moran (32.), Vielma (71.)

    Kolumbia - Bolívia 1-0 (1-0)
    gól: Yepes (18.)

    Ecuador - Brazília 1-0 (0-0)
    gól: Mendez (77.)

    Peru - Chile 2-1 (0-0)
    gól: Farfan (55.), Guerrero (85.), illetve S. Gonzalez (90.)
    kiállítva: Acasiete (43., Peru), Melendez (43., Chile)

    Az állás:
    1. Argentína 22 pont
    2. Brazília 20
    3. Paraguay 16 (12-11)
    Ecuador 16 (12-11)
    5. Uruguay 14
    6. Kolumbia 13 (12-11)
    7. Peru 13 (13-13)
    8. Chile 13 (10-11)
    9. Venezuela 13 (13-17)
    10. Bolívia 10

  • OPM
    #105
    az tényleg nagy durranás lenne ha a német vb-n Rivaldo is benne lenne a keretben
  • R9
    #104
    Rivaldo, a görög Olimpiakosz támadó középpályása kétségbeesett üzenetet intézett Carlos Alberto Parreirához, a brazil labdarúgó-válogatott szakvezetőjéhez, hogy vegye vissza őt a nemzeti tizenegybe. A 2002-es világbajnokság egyik hőse, az aranyérmes válogatott erőssége, az 1999-es esztendőben a FIFA által a földkerekség legjobbjának megválasztott sztár a Globo televízióban nyilatkozott visszatérési szándékáról, s arról, hogy szívesen játszana a 2006-os németországi világbajnokságon.

    "Mostanság jól megy a játék, ezért arra kérem Parreirát, hogy adjon még egy lehetőséget. Ki tudja, talán ott lehetnék Németországban, a világbajnokságon" - célozgatott Rivaldo. Az aranylabdás játékos úgy gondolja, van még javítanivaló a formáján, de ha ismét a régi lesz, Parreira nyugodtan számíthat rá csapatában. "Bízom a képességeimben, s tudom, hogy Parreira is bízik bennem. Remélem, hogy eljön az én napom" - hangsúlyozta a 32 éves támadó.

    Rivaldo beismerte, hogy mielőtt az Olimpiakosz labdarúgója lett, nehéz időket élt át a Milannál és a Cruzeirónál. "Volt egy fél év, amikor nem is játszottam. Ez a kényszerszünet bárkinek megártott volna, de szerencsére mindez már csak a múlt." Rivaldo szakmai válsága egybeesett válásával. A szakítás következménye az lett, hogy hosszú ideig nem láthatta két gyermekét. Mindez nem használt lelki egyensúlyának, ma már azonban ismét jó a kedve.

    Parreira, aki szintén szóhoz jutott a Globo adásában, örömmel vette Rivaldo jelentkezését, azonban őszintén megmondta: a játékosnak még javulnia kell.
    "Jó hallani, ha egy olyan világsztárnak, mint Rivaldo, hiányzik a brazil válogatott. Megértem, nehéz lehet élni a közönség szeretete, a sajtó figyelme és mindaz nélkül, amit a brazil nemzeti mez megtestesít" - mondta Parreira.

    "Mindez azt jelenti, hogy a tűz még mindig lobog benne. Fizikai és technikai téren egyaránt javulnia kell még, ha vissza akar kerülni a válogatottba, ám korántsem mondtam még le róla. Ha az előttünk álló évben tartósan jó formát mutat, nyitva állhat az út előtte a válogatottba" - összegzett a brazil szövetségi kapitány.


  • DONGUBA
    #103
    Hat azert Romario is kurva nagy jatekos volt.
  • R9
    #102
    Romario, a brazil labdarúgás elmúlt húsz évének egyik legkiemelkedőbb alakja komoly nézeteltérésbe keveredett vezetőedzőjével, Alexandre Gamával.


    A Fluminense trénere kedden egy nyilatkozatában azt mondta, hogy Pelé után Zico és Ronaldo az ország futballjának legnagyobb alakja, ám eme kijelentését rendkívül zokon vette a válogatottat 1994-ben világbajnoki címig vezető csatár.

    "Sok szarságot hord össze. Inkább azzal foglalkozzon, hogy jobban szerepeljen a csapat, és kevesebbet beszéljen. Tisztelnie kell engem, mert Pelé után én vagyok minden idők legnagyobb brazilja" - fakadt ki a 38 éves klasszis.

    Romario egyébként Ronaldót is bírálta, bár őt azért visszafogottabban: "Aki azt hiszi, hogy ő a legjobb játékos, elbizakodottan futballozik. Ez jellemző rá is."

  • robotnyk
    #101
    nagyot. szétlőtte a felső kapufát, majd a gólvonal mögül kivágódott a labda, mindezt úgy, hogy a bírók nem látták.
  • DONGUBA
    #100
    Na azert.
  • R9
    #99
    gubica,tudom hogy te egy értelmes lény vagy és lekell süllyedned az én szintemre,tudom hogy vörös diplomád van és az érettségid is szín 5-ös lett,és egy komoly informatikai cégnek a főnöke vagy.Kérlek bocsásd meg nekem hogy én ilyen értelmetlen vagyok!
  • DONGUBA
    #98
    idiota vagy mondtam en mindig
  • R9
    #97
    hol volt a meccs?Adriano milyen gólt lőtt?
  • Hentes Bill #96
    láttam, szar mecsc volt, Adriano gólját paraszt partjelző nem adta meg, kb 2 labdányival bent volt a zsuga a gólvonal mögött, no comment
  • R9
    #95
    Brazília-Kolumbia 0-0
  • Hentes Bill #94
  • R9
    #93
    VENEZUELA 2-5 BRAZÍLIA (HT: 0-2)

    Gólok: Kaka 6, 35, Ronaldo 49, 51, Adriano 75, Ruberth Moran 80, 90+1

    VENEZUELA: 1-Gilberto Angelucci; 2-Luis Vallenilla, 3-Jose Manuel Rey, 6-Alejandro Cichero, 27-Jonay Hernandez (13-Leonel Vielma 55); 8-Luis Vera (15-Cesar Gonzalez 68), 14-Leopoldo Jimenez, 18-Juan Arango, 17-Jorge Vargas; 29-Massimo Margiotta (20-Hector Gonzalez 46), 16-Ruberth Moran

    BRAZÍLIA: 1-Dida; 2-Cafu, 3-Juan, 4-Roque Junior, 6-Roberto Carlos; 5-Renato, 8-Juninho Pernambucano (15-Edu 62), 11-Ze Roberto, 7-Kaka (17-Adriano 68); 9-Ronaldo (16-Alex 72), 10-Ronaldinho

    Vezette: Carlos Chandia (Chile)
  • Hentes Bill #92
    köszi
  • R9
    #91
    itt
  • R9
    #90
    de,[http://users.atw.hu/barcagolok/V-Germany-Brasil_1-1_20040908r.avi]itt van.De csak Ronaldinho gólja.
  • Hentes Bill #89
    videó nincs róla?
  • Matthewpamer
    #88
    nem,persze szép gól volt de nem egy bomba gól...
  • DONGUBA
    #87
    de ha adriano lott volna golt akkor hu de nagy gol igaz pájper???Na elmesz te a......
  • Matthewpamer
    #86
    szvsz nem volt egy nagy gól..még nem is a sarokba ment.