846
  • Matthewpamer
    #1
    Szerintetek ők a legjobbak?Mert szerintem ők.És utánpótlásban is.Gondoljatok csak:Kaká,Robinho,Diego
  • Matthewpamer
    #2
    Az igaz,hogy most nem megy nekik.csak a vb-n :)
  • Sadun Tryst
    #3
    komoly 1 topik! :)
  • Matthewpamer
    #4
    az.most nyílt :)
  • Taranov
    #5
    Szerintem ők a legjobbak, de nem nagyon szeretem őket. Törökök rulz.
  • #6
    Hajrá Olaszok!!!
  • Matthewpamer
    #7
    :D
  • fm
    #8
    a brazilok minden idők legjobbjai fociban ezen a bolygón! ezen nem igen van mit vitatkozni,elég megnézni a statisztikákat:)

    és valóban,mindig újabb és újabb csillagok születnek azokon a homokos partokon,vagy a szegénynegyedekben. Kaká Ronaldinho,Ronaldo csatárhármas önmagárért beszél...

    hajrá!
  • DePreSsZYo
    #9
    Hát azé a Vieri, Cassanno, Totti 3-as elég űtős ^^
  • Matthewpamer
    #10
    adriano-ronalo vieri-cassano
    ronaldinho totti

    inkább az első.de a 2.se rossz :)
  • Matthewpamer
    #11
    adriano-ronalo vieri-cassano
    ronaldinho--------totti
  • Breki33
    #12
    Én az Argentínokat jobban szeretem.

    Minden idők legjobbja meg az Aranycsapat volt.
  • zaki
    #13
    fenébe, tegnap volt paraguay-barzil meccs és lemaradtam róla, sőút még a mai ismétlésről is
  • Taranov
    #14
    Szerencsére nem nyertek a Brazilok.
  • Taranov
    #15
    Meg mondjuk Hasan Sas, Hakan Sükür, Bastürk 3-as is ;]
  • zaki
    #16
    nem nyertek? mennyi lett a meccs?
  • zaki
    #17
    hát ez elég lájtos...
  • zaki
    #18


    Áprilisban jön a brazil futballválogatott
  • Matthewpamer
    #19
    0:0.unalmas egy meccs volt.meg kaká volt a 10-es szám,ezért voltam mérges.azért még nem világsztár mint zico,vagy pelé vagy rivaldo volt,akkor inkább ronaldinho kapta volna meg.
  • Matthewpamer
    #20
    én megyek,jegyem biztos lesz.elvileg 10ezer a jegy,de nekem 5-ért lesz (remélem:)
  • dikki*yysw
    #21
    Megyek én is vázze.
  • Matthewpamer
    #22
    OLE
  • DePreSsZYo
    #23
    Amigy ez alatt megy zene.
    Annak mi a cime?:)
  • Matthewpamer
    #24
    foggalmam nincs
  • ricsi1
    #25
    sztem nem az edzők tehetnek arról,hogy ilyen sok a tehetség..
    nézd a magyar hokit!van 2 "nagy"csapatunk,és hány tehetség?!
    fél Magyarország szeretNE/tudNA hokizni..
    ők a focival vanka így,csak azt lehet csinálni
  • Matthewpamer
    #26
    nem pénz,pénz,pénz hanem foci,foci,foci
  • zaki
    #27
    Immár végleges: jönnek a brazilok!

    Az MLSZ arról tájékoztatta a nyilvánosságot, hogy csütörtöki tárgyalások során véglegesen eldőlt: a Magyar Labdarúgó Szövetség április huszonnyolcadikán, a Puskás Ferenc Stadionban megrendezi a Magyarország-Brazília válogatott mérkőzést. (Képünkön az egyik világbajnok, Ronaldo.) Bozóky Imre MLSZ-elnök szerint "Az MLSZ által kötött szerződés garantálja, hogy a brazilok a legjobb csapatukat szerepeltessék a budapesti mérkőzésen". A találkozó jegyeinek értékesítése április 15-én, csütörtökön kezdőik (a belépők elővételben 2000 és 10500 forint közötti áron a Puskás Ferenc Stadion pénztáraiban és az Ibusz irodákban kaphatók).



    info: nemzetisport.hu
  • Matthewpamer
    #28
    zsír,de jegyem még nincs :(
  • Matthewpamer
    #29
    Brazil jegyeket érhet az elmés versike.

    A harangok Rómába mennek, Olvasóink pedig a magyar-brazilra mehetnek, már amennyiben elég elmések és "művészileg" Olvasótársaik is megfelelően tartják "költeményeiket".
    A mostani feladat: olyan locsolóversike gyártása, amely erősen futballtémájú. Amennyiben játékos kedvű Olvasóink megalkotják műremekeiket, és bemásolják ebbe a topicba, az általunk legjobb 10-et szavazásra bocsátjuk honlapunkon.
    A győztes "pályadíj" alkotójának a jutalma: 2 meccsjegy az április 28-ai Magyarország-Brazília mérkőzésre. Kérjük, hogy mindenki a regisztrált nick-nevével másolja be versikéjét, ugyanis csak így tudjuk, garantálni a játék tisztaságát.
    A locsolóverseket kedd reggelig várjuk, és akkortól lehet majd szavazni a legjobb 10-nek vélt alkotásra.

  • Punker
    #30
    fogadni már lehet? szerintem min 5 gólt kapunk
  • Loogan
    #31
    ...ja az első félidőben.
  • Matthewpamer
    #32
    van valakinek jetgye már a meccsre?
  • ricsi1
    #33
    nem is lesz
  • Rudee
    #34
    Még nem lehet kapni.
  • Matthewpamer
    #35
    akkor jó :D
  • Breki33
    #36
  • Matthewpamer
    #37
    majd babos védi a szabadrúgásait
  • Matthewpamer
    #38
    A találkozó jegyeinek értékesítése csütörtökön kezdődik a Puskás Ferenc-stadion pénztáraiban és az Ibusz-irodákban. A létesítmény alsó szektoraiba szóló belépők ára: 2000, 3000, 6500, 8500 és 10 500 forint. Az első és második sorba nem lehet majd belépőt váltani
  • Matthewpamer
    #39
    itt a franciák elleni keretük a braziloknak:
    A brazil keret:
    kapusok:
    Dida (AC Milan), Marcos (Palmeiras)
    védők:
    Cafú (AC Milan), Belletti (Villarreal), Roberto Carlos (Real Madrid), Junior (Siena), Lúcio (Leverkusen), Roque Junior (Siena), Juan (Bayer Leverkusen), Edmilson (Lyon), Luisao (Benfica)
    középpályások:
    Gilberto Silva (Arsenal), Edu (Arsenal), Kléberson (Manchester United), Juninho Pernambucano (Olympique Lyon), Julio Baptista (Sevilla), Zé Roberto (Bayern München), Felipe (Flamengo), Alex (Cruzeiro), Kaká (AC Milan)
    csatárok:
    Ronaldo (Real Madrid), Ronaldinho (FC Barcelona), Luis Fabiano (Sao Paulo), Adriano (Internazionale)

  • Police88
    #40
    Végre van Ronaldo