15
Drunken boxing - reszeg box
  • Tetsuo
    #15
    LOL
    Én meg Győrben keresek majomkenyérfa-kung-fu stílust.. :))
  • NaNoKuTyA
    #14
    basszál be és menj le egy sima box edzésre, lesz ott drunken box!:)
  • Lacc
    #13
    Ja kb. 5 percig mert aztán KO a drunken gyereknek :D
  • Zsoltee_a_bator
    #12
    igen, de tudod hogy van.. ha sokat bohockodsz lecsapnak :)
    meg gondoltam megsporolnek ugy 10 evet ha nem nekem kene kitalalnom a dolgokat :) szoval a drunken nem csak teblabolasbol all, nagyon korrekt uto-rugo es eses technikak vannak beleepitve. kar hogy nem nagyon oktatjak. amellett meg pl egy k1 hangulatat is fel tudna dobni :)
  • fm
    #11
    ilyen klub sztem nincs..tanulj meg egy stílust ami neked tetszik és hatásos,majd dolgozz ki hozzá egy megzavarásként funkcionáló részeges,ügyetlennek tűnő mozdulatsort(akár idd le magad és tanulmányozd a mozgásod,vagy más részegekét) és máris kész a saját,kiismerhetetlen stílusod!
  • K.András
    #10
    Hja,csak esetleg a partner nem ivott akkor kb 5 másodperc és agyon ütöttek,szoval modositok,nem érdemes részegen verekedni mert valoszinü nem lesz eredményes :)))
  • Punker
    #9
    dehogynem
  • K.András
    #8
    Létezik persze,de igazábol nem is értem miért igy hivják,a teknika lényege:megzavard az ellenfeled aki azt hiszi,hogy részeg vagy közben pedig nem is,ugye mint tudjuk részegen nem lehet verekedni :)
  • hykao #7
    bármelyik ütősebb kocsmában találsz ilyet...LOL
  • Zsoltee_a_bator
    #6
    hogyne letezne, es eleg hatekony.. amellett nagyon hatasvadasz :)

    Azt tudom hogy a shaolinosoknal tanitgatjak ittott, csak nem akarok azert 5-6 evet lehuzni shaolinbol hogy majd legyen egy kis drunken is :) Szoval nem tudom van-e bp-n ilyen klub. Ha tud valaki szoljon.
  • [Walaki]D`Lair
    #5
    Télleg létezik ilyen ágazat...:)
  • hykao #4
    ...sok lesz már az áprilisi tréfából...
  • K.András
    #3
    LOL
  • Cat #2
    emmegmiaszar? valaki tul sok dzseki csen filmet nézett?
  • Zsoltee_a_bator
    #1
    Hi all!

    Nem tudtok Bp-n drunken box edzeseket, vagy vmi infot?