14
  • silanor
    #14
    Koszi, mar megtalaltam a masik forumban.
  • Tomo15
    #13
    ctrl+D
  • silanor
    #12
    Az elso kuldetesnel en nem latok semmit a celkeresztbe (sotet) es igy senkit nem is talalok el. Mar egy rakat billentyukombinaciot kiprobaltam de semmi sem segitett. Nem tudja valaki mivel lehet lecsukni azt ami eltakarja a "kilatast"? Ha egyaltalan lehet ilyet.
  • Tiby
    #11
    Nekem már megvan
  • grebber
    #10
    Jaja lehet szedni.
  • ShaiHulud
    #9
    2004-10-12 Pacific Fighters (c) Ubisoft RELOADED 107x15 MB 7.0
  • [NST]Cifu
    #6
    Majd meglátjuk pár óra múlva (az UBI-nál GMT-9óra a "standard", De.10 órakor lesz ott Április 1.-je éjfél.
    Mindenesetre az Oleg's Ready Room's-ban is sokan kételkednek a valóságtartalmán - főleg azért, mert eddig folyamatosan az Angliai Csata volt terítékon következő játék címén.

    Hamarosan kiderül az igazság :)
  • Cat #5
    hát ez nem jött be
    http://www.ubi.com/UK/News/pacific+fighters.htm
  • [NST]Cifu
    #4
    Ez igencsak április bolondja szagú, egyfelől az 1C/Maddox Games következő játéka az angliai csatát dolgozza fel (ez már tény), másfelől az "Pacific Fighters" oldal maga is erősen minimalista - a fenti négy kép pedig ergyenesen nevetséges...
  • Bucser
    #3
    Mind a hellcat mind a wildcat nem arrol volt híres, hogy iszonyatosan karcsú lenne:)) Viszont olyan erő volt a motorban, hogy ihaj:)) Báj a Zero-k jobban emelkedtek:)) Remélem olyan jól megcsinálják mint a Forgotten Battlest csak jobb grafoval:))))
  • Pakosz
    #1
    A testuk nem tomzsi egy kicsit?