22
  • cifuatwork
    #22
  • [NST]Cifu
    #20
    Valami műsora van állítólag a BudapestTV-n (hál istennek és vidéki vagyok ), meg folyamatosan nyomatják a bulvárlapok és műsorok. De nagyon gáz amúgy, se nem szép (és akkor még finoman fogalmaztan :)), se nem okos - szóval az isten is magyar TV-sztárnak teremtette...

    Anno televolt a bulvármédia annetka űrprogramjával, nyomatták rendesen (hogy Farkas Bertalan fogja felkészíteni, meg ilyenek), asszem az RTL klubbon mutatták is, amikor reporvosi vizsgálatra ment - és a vérvételnél elájult...

    De ha belegondolsz, alapból ökörség, hiszen annetka messze van attól, hogy bekerüljön a leggazdagabb 100 magyar közé (legalábbis úgytudom nincs benne), és abban sincsenek sokan, akik megengedhetnék maguknak a 4 milliárdos űrutazást...
  • Tetsuo
    #19
    Csak annyit tudok Anettkáról, h valahol műsort vezet (ritkán nézek TVt), s a bulvársajtó kedvenc 'sztárja'.
    Nem tudom ki/mi áll mögötte v hogy mekkora vagyona van.
  • cifuatwork
    #18
    ...csak ne hozzák vissza?!
  • cifuatwork
    #16
    Te komolyan azt hiszed, hogy annetka a magyar sztárműsorvezetőnő (??? - ezt olvastam valahol... ) összeszed 20 millió $-árt? Az még ha csak 200 forintal számolom is, 4 milliárd forint...
  • tau ceti
    #15
    Azok az űrturisták finanszirozzák részben a ruszki fellövéseket.A 20 millió$ nagyajábol kétharmadban-egészében finanszirozza a fellövéseket...
  • Tetsuo
    #14
    Anettkával mi van? :DD
    De most komolyan, az csak kamu volt v mi?
  • Cat #13
    nomeg nem is fogják engedni hogy hülyeséget csináljon
  • [NST]Cifu
    #10
    A Pénzügyi hasznot sem látod benne? :)
  • Troll
    #9
    Korai építési szakaszban? Már rég készen lehetne az egész kóceráj, ha komolyan foglalkoznának vele, nem pedig a támogatást nyírbálnák jobbról-balról...
  • Tetsuo
    #7
    Drukkolok Olsenbácsinak. :)
  • papabear
    #6
    Sztem akik eddig pénzt adtak azért, hogy felvigyék őket, azok máris sokat tettek. Értelmet nyert az űrturizmus szó és talán egy kicsit el kezdtünk gondolkodni azon, hogy nem is olyan távoli lehetőség megnézni sárgolyónkat kívülről, élesben.
    Szal "lehozták az űrutazást az elefántcsont toronyból." (jazzcafe rlz :o)
  • cifuatwork
    #4
    Javasolhatom ez esetben van életkorhosszabító kúrák igénybe vételét, vagy a hibernálást. :)
  • Mister
    #3
    Jó lenne, ha sietnének a technológiák felfedezésével, mert én még vezetni akarom az unokám űrsiklóját.
  • davos80
    #2
    Ja
  • [HUN]PAStheLoD
    #1
    ő legalább csinálni is akar valami nem csak tátani a száját