85
A sulinetes verseny
  • Augustus Gigo
    #1
    A topicot azért nyitottam , mert szurolokat kellene a csapatunkhoz szerezni.
  • Augustus Gigo
    #2
    VAgyis szurkolókat:D Ehhez annyit kell tennetek, hogy beítjátok ide a diákigazolványszámotokat illetve a neveteket.
  • Augustus Gigo
    #3
    De ha nem akarjátok nyilvánosságra hozni, akkor menjetek IDE
  • Augustus Gigo
    #4
    és regisztráljatok egy címet, utána pedig a itt a piszkos féltizenkettő alá jelentkeztek szurkolónak, előre is kösz mindenkinek, jelzem, számunkra egyszerűbb lenne az ha ide írnátok, nem kell vele akkor sokat bajlódnotok
  • Augustus Gigo
    #5
    látom nagy a lelkesedés:D
  • szando
    #6
    mi ez a kalandtúra?
  • Augustus Gigo
    #7
    visegrádon lesz megrendezve május közepén, de van egy előselejtező része, melyen kvízkérdésekre kell válaszolni, és 100 szurkolót kell gyűjteni
  • Augustus Gigo
    #8
    KALANDTÚRÁRA

    hívja a vállalkozó kedv? középiskolás diákokat és tanáraikat
    2004. május 15-16-án Visegrádra.

    A versenyben résztvev?knek nem csupán az izmaikra, de némi szürkeállományra is szükségük lesz a feladatok megoldásához: a jelentkez?k április folyamán egy internetes válogatón vesznek részt, ahol el?re meghirdetett id?pontban megjelen? kérdésekre kell - minél rövidebb id? alatt - a helyes válaszokat visszaküldeni.

    A válogató során legjobbnak bizonyult 20 - egyenként 6 diákból és 1 tanárból álló - csapat vehet részt a visegrádi kalandozáson: a csapat egyik részének a városban és környékén elrejtett állomások ügyességi feladatait kell teljesítenie, mialatt a csapat másik fele a bázison szellemi feladványok megoldásával szerezhet pontot. A csapattagok mobiltelefonok segítségével állandó kapcsolatban állnak egymással, s?t segíthetnek egymás feladatainak megoldásában.
    Lesz tehát telefonos segítség, s?t közönség-szavazat is, ám mindezek ellenére a bázis kvíz-kérdéseire talán maga Vágó István sem tudja majd a választ.
    Semmivel sem könnyebb a kalandozók sorsa: a helyszín igen gazdag adottságait maximálisan kihasználva, összesen 12, embert, hajót, kötelet és ki tudja még mi mindent próbáló feladatot találtunk ki a versenyz?knek.
    A Kalandtúra során semmit nem lehet megúszni: aki az els? nap a bázisra van beosztva, az másnap talán motorcsónakkal száguldozik a Dunán.

    A dönt? résztvev?inek szállásáról és étkezésér?l természetesen mi gondoskodunk.

    A többmillió forint összérték? díjakkal nem csupán a gy?zteseket, de a legjobban hangzó nevet kitaláló, a leglassúbb, illetve a közönség által a legszimpatikusabbnak ítélt csapatokat is jutalmazzuk.

    F?díj: vadvízi evezés Szlovéniában

    A résztvev?k igénybe vehetik internetet használó barátaik és ismer?seik segítségét: a Kalandtúra idejére a Sulinet honlapján (www.sulinet.hu) olyan oldalakat helyezünk el, ahol megtalálhatók lesznek az egyes csapatoknak feltett kérdések és ahonnan a csapat "küls?s tagjai" segítséget küldhetnek társaiknak a bázisra.

    Jelentkezni kizárólag a Sulinet honlapon 2004. március 26-ig lehet.
  • shaba23 #9
    És kellenek az SG-s pom-pomlányok?
    és akinek nincs diákja?
  • wizy
    #10
    nem rossz, de..... pontositanád?? nekem ez nem teljesen tiszta:-)
  • Augustus Gigo
    #11
    Ők írták:
    A következ? három hét során, összesen öt fordulóban d?l el, melyik húsz csapat vehet részt a május 15-16-ai visegrádi dönt?n. Minden fordulóban húsz-húsz darab feleletválasztós tesztkérdésre és további egy-egy kifejt?s kérdésre kell válaszolni a csapatoknak. A tesztkérdések értékelésénél nem csupán a válasz helyessége, de a visszaküldésig eltelt id? is számít. A válaszok visszaküldésére 24 óra áll rendelkezésre és ez id? alatt a helyes válaszok értéke ? az id? függvényében lineáris módon ? kérdésenként 100 pontról 0 pontra csökken. A kifejt?s kérdéssel további 1.000 pont szerezhet? fordulónként. Az elméletileg szerezhet? maximális pontszám tehát összesen 10 x (2.000 + 1.000) = 30.000. A feladatok megoldásánál bármit és bárkit felhasználhattok, érdemes tehát egy jó csapattal és segédeszközökkel készülni a selejtez?re.
    A kérdések mellett egy további, legalább ilyen fontos feladat vár Rátok: minden csapatnak fordulónként 10-10 regisztrált, összesen tehát csapatonként 100 szurkolót kell toboroznia. A szurkoló regisztrálása a honlapon található ?rlap kitöltésével történik. Az összegy?jtött szurkolók számával ? DE LEGFELJEBB 10-ZEL ? szorozzuk az adott fordulóban a kérdések megválaszolásával szerzett pontszámot.
  • wizy
    #12
    aha. igy mát tiszta:-)
    és ott is kell lenni, és transzparenseket lóbálni, meg csáploni, hogy "Mi itt vagyunk, és szurkolunk"??? :-)))
  • Augustus Gigo
    #13
    nem, csak a neten kell nekik alánkregisztrálniuk, gondolom reklám miatt vagy ilysmi
  • wizy
    #14
    akkor regisztrálok gyors
  • wizy
    #15
    felregisztráltam! most megyek, csa
  • Augustus Gigo
    #16
    hú nagyon szépen köszi:D
  • szando
    #17
    na holnap majd én is. jó még akkor?
  • Augustus Gigo
    #18
    persz
  • PResident Evil
    #19
    mekkora pangás :DDDD
  • Augustus Gigo
    #20
    naja
  • wizy
    #21
    majd még rábeszélek pár embert:-))
  • Augustus Gigo
    #22
    oksa tnx:D
  • wizy
    #23
    jut eszembe, egy kérdés: hogyan kell linkelni? (láma vagyok, igaz, de még nem linkeltem)
  • wizy
    #24
    ja már megvan
  • Punker
    #25
  • wizy
    #26
    :-)))
  • Augustus Gigo
    #27
  • wizy
    #28
    most ezt a szurkolós dolgot hirdetem egy csomo topicban:-))
  • wizy
    #29
    na jo, az a csomo topic eddig kettő:-)
  • Augustus Gigo
    #30
    :D kösze:D
  • Augustus Gigo
    #31
  • Augustus Gigo
    #32

    ez a csapatképünk, tegnap csináltam
  • wizy
    #33
    jól néz ki:-)
  • Punker
    #34
    lol ki kicsoda? :)
  • Punker
    #35
    az eredeti képet eltudnád küldeni nekem?
  • Augustus Gigo
    #36
    linkeljem be vagy mailen?
  • Augustus Gigo
    #37
    én a führer latt álló vagyok, többieket meg sztem nem ismeritek, de ha kell ideírom neveiket
  • Punker
    #38
    mindegy
  • Punker
    #39
    Wizy nem tudok reggelni mert nics diákigazolvány számom, ha adsz egyet akkor reggelek....
  • Augustus Gigo
    #40
    icqn küdöm ha kő