27
  • fasza
    #27
    na bazzeg ezek mi faszt csináltak . ilyen hülyéket!!??
  • the Godfather
    #26
    Ejnye-bejnye, te is fiam Brutális?....
  • Shadow_THH
    #22
    nagyon gáz... azt hittem hogy ilyen csak a magyar fejlesztőkkel történhet meg :D
  • maggi
    #19
    ja, tehat ha a crytek a fejleszteshez nem licencelt termekeket hasznalt (pl. microsoft visual studio) akkor a microsoft erdekeit vedi ha megbunteti a cryteket, nem ?
  • papabear
    #17
    Miért, azt hitted a BG tombolán nyerte a vagyonát?
    Hatalmas biz a szoftver, pláne ha már a te progid a "szabvány".
    (Tulképp jobb mint az olaj, mert nem kell érte országokat megszállni, meg egyéb kereskedőkkel egyezkedni..)
  • fluga
    #14
    háát nem tudom skacok. de én is annak a híve vagyok, hogy egy cég, mely nyereségre termel, ugyanmá' vegye meg azokat a szoftvereket és ne warezoljon, mert a cég megteheti, hogy megveszi a maxot 1 millióért (Ft ban, ami ha belegondoltok főleg egy nyugati cégnek aprópénz), egy magánember nem. Ez egy kiadás, költség, amire ha nem ruház be az ember ugyanúgy elcsúszhat mint fiktív számlákon.
  • bunny
    #13
    A BSA azért van, hogy a MS, Novell, Corel stb tehát az Őt alapító cégek érdekeit védje, és magasról leszarja pl. a Cyrtek érdekeit. Ne keverjük.
    Amire te gondolsz az a rendőrség, aki kimegy, elviszi a gépedet és a szakértők jó sok pénzért (jellemzően többért, mint amiről a dolog IGAZIBÓL szól) megállapítják, hogy mekkora elméleti kárt okoztál a warezzel.

    Szóval a BSA =/= rendőrségi házkutatások
  • RelakS
    #12
    Most mondtad
  • SoDI---
    #11
    Miért befolyásolná ez a játék eladásait?

    "Nem veszem meg, mert vannak elveim, és ezek a szemét bűnözők, akik fejlesztették, warezoltak"

    Most őszintén: ki mond ilyet? :-)
  • selwik
    #10
    Abból a pénzből amit szakítani fognak ezzel a mérföldkőnek számító motorjukkal sztem ki tudják majd fizetni a büntit :P
  • Yv@n
    #9
    Jah csak végig kéne olvasnom. ehh
  • Yv@n
    #8
    Már megint házkutatás náluk? kb két hónapja volt... vagy a cikk késett csak?
  • Tetsuo
    #7
    Akuma miről beszélsz? Az a gáz ha magánembereket nyaggatnak, cégeket igenis vizsgálják csak. Legalább a mittoménmekkora költégvetésű játékfejlesztésnél használjon a marha legal szoftvert, nem? Játékokat is azé' írnak hogy bevétel legyen belőle, azaz a lúzer megvegye a Tescoban a kisfiának.
    Én is a szabad forráskód mellett vagyok s utálom a BSAt, de ha minden free lenne nem lenne 3DStudioMax, vagy Inventor.
    Mellesleg, a BSA pedig azért van h a Crytec és egyéb fejlesztők érdekeit védje.
    Ezt a látszólag paradox helyzetet az eredményezi -szerintem- h a kiadók piszoknagy árréssel dolgoznak.
    Ebben a történetben -kivételesen- nem a BSA a fa**.
  • HuAn82
    #5
    Most már nyugodt a lelki ismeretünk! :-))
  • Akuma
    #3
    hülyék voltak, mert azt kellett volna mondani, hogy náluk csak ßéta verzió van és azt még jelenleg is fejlesztik :)
    egyébként a BSA is pont azzal baszik ki, aki a legkevésbé érdemli meg!
  • Punker
    #2
    lol
  • Devla
    #1
    Visszakapjak, a Far Cryt is millioan hasznaljak illegalisan >:)