3045
Music videok szerkesztese
  • Sland
    #443
    mit rakjak helyette?
  • _Vegeta_
    #442
    Ha az a buzi kocsi nem lenne benne... :D
  • Sland
    #441


    Kicsit unatkoztam. Ez megfelel nektek?
  • bertino
    #440
    hát gúgliba se járok sok sikerrel
  • bertino
    #439
    hopp, tévedés :(
  • bertino
    #438
    ezt csak egy help, hogy vannak itt is
  • bertino
    #437
    http://www.slashcam.de/katalog/Software-Videoschnitt-Sony-Vegas-Video-Links.html#k616
  • mohus
    #436
    hát arr amár nem emlékszem

    gugli volt az tuti:)

    beépült a vegasba rendesen...netom ki gyártotta:(((
  • bertino
    #435
    gúgli ? vagy ha egy linket dobnál, azt megköszönöm, addigis előrébb vagyok, nem mintha eddig nem kerestem volna
  • mohus
    #434
    az videómon most a "film look" effect van rajta végig...nagyon barón néz ki szerintem

    persze a film look nem sony plugin...ezerféle van a neten effect
  • Cif
    #433
    Sziasztok!

    Nem tudjátok véletlenül hogy hogy lehet azt megcsinálni hogy 2 kamera között nézetet váltogassak?
    Addig sikerült eljutnom hogy van 2 videó sávom szinkronizálva de nem tudom hogylehet néha az egyiket aztán meg a másikat mutatni átmenetekkel.

    Köszi a segítséget!
  • bertino
    #432
    én azt sajnálom a programban, hogy effektelésre nem terjed ki nagyon széles körben
    de pl ennek orvoslására már töltöm az adobe after effects progit, szal ami késik nem mulik
  • mohus
    #431

    két éccakát most vele töltöttem...ez vazze fantasztikus...és nem is bonya, sőt!! csak szokni kellett:)

    MASHTUUR TRAILER by mohus (16MB WMV)
  • raganyz
    #430
    hi, honnan tudom letölteni a vegas 6-ot?
    hogy tudok kisebb fileméretet kreálni?
  • bertino
    #429
    a vegas nem egy ulead szint

    hálistennek :) nem "nagyon egyszerű" usereknek tervezték :-)
  • mohus
    #428
    pinnacle 10hez most jött ki egy ujabb patch...gyorsabb és stabilabb lett
    azt meghagyom a családi gyorsan klasszat:) DVDk megkreálásához

    a VEGAS pepecselős, ha vágásról van szó...nekem az lenne a legjobb ha századmásodpercre meg lehetne adni (kézileg beütve hogy 1:35:01-től 1:42:03ig legyen a klipp ) a nagy egyben bedigizettanyagból

    nehéz a trimmerben és a timelineon is úgy GYORSAN!!! haladni, hogy mindent nagyítani kicsinyíteni kell

    két dolog miatt használnám a vegast, korlátlan képsor/hang és képeket nagyon babán lehet mozgatni úsztatni, kezdőknek nem felhasználóbarát
  • b-type
    #427
    Hát a képváltásonkénti vágásfelkínálást nem tudom, de a split az megvan, már írták.
    Én nagyítom a képsort és a kézileg vágom meg ott ahol vált képet, split-tel.
    bár utóbbi időben csak gyors videókat csináltam, nem méllyedtem el benne, hipp-hopp és kész :)
  • mohus
    #426
    ha egy fakerekes pinnacle tud scene selectiont magától nehogy mán egy 500 dolláros progi ne tudja:)

    amúgy meg ÉNN akarom megnyisszantani OTTT ahol akarom:) de nem kivágni...csak egy vágást tenni:)
  • mohus
    #425
    vazzzeeee...köcceee:)
  • lacibacsi
    #424
    A vágás menete: ráállsz a pozícióra és "S"...

    Ennyi!

    És mindenre választ találsz (találtok) itt:

    PROHARDVER fórum
  • TreDoR
    #423
    Jah, és szted honnan szülje ki, hogy hol van képváltás?
  • bertino
    #422
    egeh, én nem tudok :)
    de amint leirja neked valaki, én is rögtön tudni fogom
  • mohus
    #421
    köszi
    na pont ezt nem akartam hallani:)

    ez elég körülményes...miért nem lehet csak egyszerűen klikk és ott vágja el a teljes filmet ahol akarom...

    így nagyon nehéz századmásodpercre pontosan vágni nagyobb részt...


    én egyben vennék fel 1 db videót...és szeretném ha a VEGAS azt felszeletelné scenekre MAGÁTÓL ahol érzékeli hogy képváltás van alá STUDIO 9...na mindegy, ha valaki tud ré ilyen megoldást az írja le nekem...köszi
  • bertino
    #420
    jójójó vájjámán :)

    na szal, fogod jelenetre klikk, ahonnan vágni akarod, benyomod a Shift gombot (milyen meglepő :D) aztán ahonnan van a kurzor, huzod addig, ameddig ki akarod vágni, aztán arrébviszed a kurzort, mondjuk üres helyre, akkor jobb klikket nyomsz a video sávra és voálá beillesztés, vagy Ctrl + v, gyengébbek kedvéért :D (sőt, paste felirat a legvalószínűbb, hogy felbukkan :D)

    nm, 500 xD
  • mohus
    #419
    megvolt?:)
  • bertino
    #418
    holnap ha gép elé kerülök válaszolok
  • mohus
    #417
    nekem olyan gondom van...vagyis bonyának tűnik...hogy lehet egy jelenetet szabdalni? thát mondjuk van 5 perc videó egyben és szeretném 2+2+1 percre felvágni...mindenféle bonya másolgatás alkalmazása nélkül...
    a 2. és 4. percre szeretnék vágási effectet berakni
  • mohus
    #416
    "hogy egy format után ugyanugy meg tudja nyitni a vegas az elmentett projectet"

    szerintem ez sokmindenre igaz:)
  • bertino
    #415
    no warez :)
  • Töhötöm
    #414
    Most megyek, a crack jó lenne. Jövő héten is benézek hozzátok.
    Mindenkinek kitűnő hetet kívánok!
  • Töhötöm
    #413
    Na igen. Vannak szabályok. Íratlan szabályok.
    Ha nem ártok senkinek, fel szoktam rugni.
    Ha ártok, semmiképpen sem!
  • bertino
    #412
    ne irjál már mindig 20 postot... egybe is bele lehet sűríteni azt, ami nem egyforma témájú :)
    nem értek hozzá, a választ pedig köszi
  • Töhötöm
    #411
    Ez egy kiváló konvertáló progi. AVI-ból DVD formátumot készít.
  • Töhötöm
    #410
    Nyomtatóhoz nem értesz véletlenül?
    Tintasugaras (Epson CX2500)kiszáradt. Valamilyen szétszedés, alkoholos tisztogatás...?
  • bertino
    #409
    vágóprogram vagy pontosan mire való ?
  • Töhötöm
    #408
    Hozzá sem értél? Pedig tök jó!
  • Töhötöm
    #407
    Mégsem vagyok egyedül..:))
    Kicsit fáziskésésben vagyok, mert közben teszek-veszek...
  • Töhötöm
    #406
    A Vegas-nak (csak úgy magamban beszélgetve, hiszen nincs itt senki) több összetevője van. A DV kamerából kinyert film szerkesztésére elsőrendű. Viszont sokan vagyunk itt, akik megvásárolva e kitűnő programot, kaptunk hozzá egyebeket is. Pl. itt van ez a Sound Forge 7.0 Használta valaki?
    Ma, vasárnap este ráérvén, próbálgattam ezt is. Talán Veletek is előfordul, hogy egy hosszabb lélegzetű Deep Dish, Sasha, ... több olyan részt tartalmaz, melyet nyugodtan lehet törölni. Na én ilyeneket csináltam vele...
  • bertino
    #405
    én még hozzá se értem a programhoz
  • Töhötöm
    #404
    Sziasztok!
    Már megint ezt a listát olvasgatom..:))
    Sajnos még mindig nem jött segítség. Pedig jó lenne ehhez a jó kis programhoz (TsunamiMPEG DVDAuthor) crack.