35610




  • DONGUBA
    #51
    Lynch a Sunderlandbe igazolt
    Mark Lynch három éves szerződést írt alá a Sunderlanddel.


    A védő azért ment a Stadium of Lightba, hogy több játéklehetőséghez jusson.

    "Mindig fájó egy olyan klubtól távozni, mint a Manchester United" - mondta a 22 éves védő. "De úgy gondolom, eljött a váltás ideje, és az öreg [Sir Alex Ferguson] is jóváhagyta a távozásomat."

    Lynch debütálálsa és egyetlen meccse a Bajnokok Ligájában a Deportiva ellen volt, 2003. márciusában.

    Ő Mick McCarthy hatodik igazolása a nyáron.

    "11 éves korom óta vagyok a Unitednél. Szükségem van arra, hogy az első csapatban játszak, és azt hiszem, eljött erre az idő
  • DONGUBA
    #50
    Zsirul neznek ki...van mar egy eredeti piros es egy kek mezem most johetne az uj is.
  • Scholes18
    #49
    pár kép az új cuccosokról:
  • Scholes18
    #48
  • Scholes18
    #47
  • Scholes18
    #46
  • Scholes18
    #45
    http://www.kitbag.com/product_images/large/118836-100.JPG
  • Scholes18
    #44
  • Scholes18
    #43
  • Scholes18
    #42
    Előkészületi meccsek

    2004. 07. 13., 19:26

    A csapat július 17. és augusztus 5. között 12 előkészületi meccset játszik.

    Roy Keane lesz szombaton a tartalékcsapat kapitánya - Írországba látogatnak, a helyi Cobh Ramblers csapata lesz az ellenfél. Annak idején Keano is itt kezdte a pályafutását.

    Ezután az első csapat (játékra képes) tagjai Amerikába utaznak, a Bayern München, a Celtic, és a Milan ellen kell bízonyítani.

    Augusztus elején egy minitorna lesz az Old Traffordban, a United mellett a PSV, a Boca Juniors és a japán Urawa Red Diamonds is játszik.

    Végül augusztus 8-án Cardiffban az Arsenal csapatát kell legyőzni a Community Shielden.

    A program:
    Július 17. 20:30
    Cobh Ramblers vs Manchester United (tartalékcsapat)
    Július 20. 20:30
    Stalybridge Celtic vs Manchester United (tartalékcsapat)
    Július 22. 20:30
    Redditch United vs Manchester United (tartalékcsapat)
    Július 24. 16:00
    Radcliffe Borough vs Manchester United
    Július 25. 14:30
    Gavin Slessor Testimonial Vs Manchester United
    Július 27. 20:45
    Walsall vs Manchester United (tartalékcsapat)
    Július 31. 16:00
    Corinthian Casuals vs Manchester United
    Champions' World
    Július 25. Soldier Field, Chicago
    Manchester United vs Bayern München
    Július 28. Lincoln Financial Field, Philadelphia
    Manchester United vs Celtic
    Július 31. Giants Stadium, New York
    Manchester United vs Milan
    Vodafone Cup
    Augusztus 3. 22:00 Old Trafford
    Manchester United vs PSV
    Augusztus 5. 22:00 Old Trafford
    Manchester United vs Boca Juniors

    Community Shield
    Augusztus 8. Cardiff, Millenium Stadion
    Manchester United vs Arsenal

  • Scholes18
    #41
    hát ezaz én is akarok, a kitbag.com -ról próbálkozok de a mi országunkba sajna nem engedi a szálítását!
  • DONGUBA
    #40
    Kene egyet venni valahogy
  • Scholes18
    #39
    ja kb 15 rugesz
  • DONGUBA
    #38
    40 font az uj mez.
  • Scholes18
    #37
    Ja, és tényleg:
    MEGJELENT AZ ÚJ MEZ!!!!
  • Scholes18
    #36
    Neville: visszavágunk
  • Scholes18
    #35
    megújult a Mufanpage, nézzetek be.
  • Scholes18
    #34
    Kösz, kicsit foglalkozok én is vele hátha életben maradban!
  • DONGUBA
    #33
    Az amerikai közönség kevés United sztárt láthat majd a ChampionsWorld mérkőzésein.

    Valószínű, hogy 14 játékos is kihagyja majd a túrát. A három mérkőzés Chicago-ban, Philadephiában és New York-ban lesz majd. A United július 21 repül az Egyesült Államokba, 25-én játszanak a Bayern Münchennel, 28-án a Celticel és 31-én az AC Milan-nal.

    Sir Alex Ferguson dolgát megnehezíti az, hogy sok játékos részt vett a nyári EB-n, és a játékosoknak kell a pihenés, hiszen a csapatnak korán kell BL-selejtezőt játszani.

    Cristiano Ronaldo játszott a lisszaboni döntőben július 4-én, és mindössze 16 napja van az utazás előtt. Ő valószínű kihagyja majd a tornát.

    Ruud van Nistelrooy is eljutott Hollandiával az elődöntőig, és mindössze 5 nappal többet pihenhet, mint Ronaldo, tehát ő is kétséges, hogy utazik-e a tengerentúlra.

    Az angol válogatott tagja is csak 4 hetet tölthetnek pihenéssel a túra előtt, hasonlóan a francia játékosokhoz (Silvestre és Saha). Ráadásul Butt tárgyal talán a Newcastle-el, így ő biztosan itthon marad.

    Három dél-amerikai játékosunk (Heinze, Forlan, Kleberson) távol van a Copa Americán, ők tehát nem állnak Ferguson rendelkezésére.

    John O'Shea-nek a térdét műtötték, és Djemba-Djemba is szintén sérült, aki ezen a héten sérült meg egy VB-selejtezőn.

    Rio Ferdinand eltiltását tölti, így 14 játékost kényszerül nélkülözni a United az amerikai túrára.

    Akik valószínű, hogy részt vesznek

    Tim Howard, Roy Carroll, Quinton Fortune, Ole Gunnar Solskjaer, Roy Keane, Ryan Giggs, David Bellion, Darren Fletcher és Wes Brown - plusz az új igazolások Alan Smith és Liam Miller is utazhatnak.

    A tavalyi túra teljes siker volt a klub számára, és Sir Alex Ferguson szerint a legjobb felkészülés volt, amelyen valaha részt vett, köszönhető ez főleg a remek edzőközpontnak.

    A fiatal játékosoknak valószínű, hogy hatalmas lehetőséget kapnak majd, és reméljük, hogy élni is fognak majd vele.
  • DONGUBA
    #32
    Gary Neville sikereket vár

    2004. 07. 09., 09:40

    Gary szerint az F.A. Kupa-győzelem inspiráló hatással volt a csapat tagjaira.

    A győzelem egy pozitív végszó volt egy nehéz szezon végén. A menetelésünk mindenkinek nagy lökést adott.
    Az elmúlt időszakban a United mindig visszavágott egy-egy gyengébb szezon után - biztos vagyok benne, hogy ez most is így lesz.
    A szezon első felében nem volt probléma a szereplésünkkel, de aztán jött Rio eltiltása, Mikael és én is jópár meccset kihagytunk sérülés miatt, és ezért formahanyatlás volt érezhető.
    Ezen nehézségek ellenére legyőztük az Arsenalt az elődöntőben.
    Azóta meg is erősítették a keretet Gabriel Heinzevel és Alan Smithtel, biztos vagyok benne, hogy a United újra felér a csúcsra, teles optimizmussal várom a jövő évet.

  • DONGUBA
    #31
    Liam Miller-interjú

    2004. 07. 09., 08:17

    Az ír válogatott középpályás még januárban kötött előszerződést a klubbal, és rendkívül boldog, hogy véglegesen a United játékosa lett.

    Nagyon várom már hogy a csapattal dolgozzam, ez egy új kezdet számomra.
    Nagyon izgalmas lesz itt játszani, alig tudom kivárni. Nagyon szeretnék találkozni a társakkal is. Mindannyian világklasszis játékosok, sokat lehet tőlük tanulni. Remélhetőleg én is sokat fejlődök a hatásukra.
    Fantasztikus érzés a Unitedben játszani, gyerekként is nekik szurkoltam.

    Miller a korosztályos ír válogatottakban sokat játszott John O'Sheavel, és mostanában ő szokott kezdeni Roy Keane mellett a felnőtt válogatottban is.

    Remek dolog volt Roy-jal találkozni. Johnt már ismeretem az ifi csapatból.
    Jó dolog hogy ismerős arcok várnak a csapatnál.
    Várom már a mérkőzéseket, sőt az edzéseket is. Az első edzés vasárnap lesz. Várom már, hogy úra bekerüljek a dolgok körforgásába

  • DONGUBA
    #30
    Reiziger: Alulértékelik Nistelrooijt

    2004. 07. 08., 13:47

    A holland védő szerint válogatottbeli csapattársát sokan alulértékelik.

    Reiziger elmondása szerint hatalmas futtballtudása kiemeli a többi játékos közül a holland gólzsákot.
    Ruud minden védőnek megkeseríti a dolgát. Elképesztő szerencsés voltam, hogy nem kellett ellene játszanom az EB-n.
    Néha úgy érzem, igencsak alulértékelik, és itt nem a befejezéseire gondolok. Ő az egyik leggyorsabb gondolkodású futballista, akivel valaha összefutottam!

    Michaelnek lesz is alkalma kipróbálni magát a Nistelrooy ellen, hisz ezt a szezont már a Middlesbrough színeiben kezdi.

  • DONGUBA
    #29
    Feltamasztottam.
  • Scholes18
    #28
    De jó! még él a topicom!!
  • DONGUBA
    #27
    Az UEFA korlátozni szeretné a csapatok keretét 25 főre.


    Angliában nem igazán örülnek ennek a tervezetnek, hisz a United első csapatának kerete 43 fő, a Chelsea-é 41, az Arsenal-é pedig 39 fő - mindegyik csapat nagy kerettel dolgozik.
    Még talán ennél is fontosabb az a határozat, miszerint a 25 fős keretből minimum 8 fő hazai( itt angol) kell, hogy legyen, ezzel akar az UEFA gátat szabni az "elkülföldiesedésnek".

    Vélemény: az első határozatnak nem igazából látom az okát, sem az értelmét. A második határozatot remegve várom, hogy megszavazzák. Talán akkor Rooneyt vennénk mindenféle olasz és spanyol helyett...
    Megint más kérdés, hogy jelenleg nincs annyi piacképes angol játékos, hogy olyan könnyűszerrel meg lehessen vásárolni őket....ki kell nevelni őket? Mi a manó?!
  • DONGUBA
    #26
    Az Old Traffordot 7500 férőhellyel fogják megnövelni!

    Habár év végéig nem kapnak hivatalos engedélyt, a United elkezdte az előmunkálatait a bővítésnek. A 45M fontos beruházás keretében 75000 férőhelyesre növelik az "Álmok Színháza" befogadóképességét.

    Sajnos nekünk, magyaroknak így is ugyanolyan nehéz lesz bejutni a mérkőzésekre, hisz garantált a lesz teltház az új stadionban is.
  • DONGUBA
    #25
    A Manchester United ma bejelentette az amerikai születésű olasz Giuseppe Rossi leigazolását. A 16 éves olaszt a Parmától szerződtettük. Nemcsak a Parma U-19-es csapatában játszott, hanem az U-19-es olasz válogatottban is szerepel. Sok sikert kívánunk az új játékosunknak
  • Matthewpamer
    #24
    jó a kép,csak kár hogy nem látszik semmi.
  • zaki
    #23


  • pilboy
    #22
    Sztem jól teszed, mert elég a mufanpage is!
    Én még az englishfootball oldalán meg az fh-n vok, azok is királyok
  • Scholes18
    #21
    aham
  • pilboy
    #20
    szal bezárod a topicot?
  • Scholes18
    #19
    ja asszem ,meg is szüntetem a további irogatásaimat ebbe a témába! Semmi értelme!
  • pilboy
    #18
    Vagyunk jónéhányan MU-fanok, de inkább a mufanpage fórumában szoktunk összegyűlni
  • pilboy
    #17
    Szeva Scholes!
  • Scholes18
    #16
    Mi van már?!Az egész sg fórumon nincs egy kib**** MU szurkoló rajtam kívűl?!
    Nekünk van a legnagyobb szurkolótáborunk a világon, az Istenért!!!
  • Scholes18
    #15
    meg az anyád!
  • Taranov
    #14
    Hajrá Arsenal!
  • Scholes18
    #13
    csak azért mondom mert nagyon jól átlátod!
    Egyetértek veled!
  • zaki
    #12
    nem, én Madrid szimpatizáns vagyok, de szívesen megnézem a meccsüket, jó focit játszanak