35598

• Hentes Bill #200
    köszi :) nem semmi ez a Rúnij. nagy üzlet volt. talán egy új legenda születik. sokan fikázták, hogy túlsztárolt, elszállt, nem is jó játékos. hát tessék. és még mindig nincs 9 éves :D
  • Nyers
    7' Giggs, 17', 28', 54' Rooney, 78' Van Nistelrooij, 81' Bellion
  • Hentes Bill #198
    baaaaaaaaaaazmeg

gólszerzők?
  • Nyers
    Man Utd - Fenerbahce 6-2
    Szép volt fiúk!!! Wayne megéri a pénzét!
  • DONGUBA
    "Wayne készen áll"
    Mondta Ferguson. Mégsem játszik a Spurs ellen.

Sir Alex Ferguson szerint Wayne Rooney, akit 27 millió Fontért vettek, végre készen áll a bemutatkozásra új csapatában.
    Mint tudjuk, Rooney az idei EB-n szenvedett sérülése miatt máig nem tudott debütálni új csapatában, a Manchester Unitedben. Viszont pénteken már teljes értékű munkát végzett az edzésen, s úgy tűnik végre megfeleő állapotba került.
    "Wayne készen áll a játékra" - jelentette ki Ferguson a minap.
    Mindezek ellenére úgy áll, hogy nem utazik el a csapattal a Tottenham otthonába, s első mérkőzését a Fenerbahce elleni keddi BL-találkozón vívhatja a Vörös Ördögök szerelésében.

• skristof
    én nem erőltetném klebersont, sztem nem illik a MUba
    viszont Miller is értékes játékossá válhat. valamint várom már a -reményeim szerinti- álomduót, oda előre (gyk: Ruud és az Elefántbébi)
  • Baros
    Most,hogy visszatért Rio Ferdinand végre összeállt a védelem, márcsak klebersont kellene berakni O'Shea helyett és minden rendben lenne.
    A fiatal Ronaldo pár éven belül a világ legjobb játékosa lesz.Most már jöhet bárki,Arsenalt is hazaküldjük.
  • DONGUBA
    Nem volt könnyű, de a Manchester United végül bezsebelte a három pontot a Liverpool ellen. A hazai együttesben nyolchónapos eltiltása után először szerepelt Rio Ferdinand, és Ryan Giggs is duplán örülhetett, hiszen hatszázadik mérkőzésén lépett pályára a United mezében.

A találkozón a francia Michael Silvestre duplázott, a vendégek szépítő gólját O'Shea vétette, aki a saját kapuját vette be.

Manchester United - Liverpool 2-1 (1-0)
    g: Silvestre (20., 66.,) ill. O'Shea (55.,)
  • [Jakuza]
    Menj mar ez az MU egy nagy rakas szar.
    Ott remegett az osszes szurkolo, hogy nehogy kiegyenelitsen az MU hazai palyajan a Liverpool.
    Egykapuzni a 2. felido utolso 20 perceben egy ekkora csapatnal ?
    Hat lol.
    Arsenal iden is siman bajnok leszz.
  • DONGUBA
    Jol jatszunk vezetunk 1-0 ra.....jot tett rudi meg rio visszajovetele.
  • Scholes18
    http://mufanpage.srv.hu/ az mp3 dalok menüpont!
  • zambrotta
    helló

nem tudom hol találhatnék MU indulókat? Az öcsém egy kicsit megszállott mu rajongó, neki kellene!!

Kössz a segítséget

Remélem végre felébredtek és megnyeritek a bajnokságot a ..................... Arsenalt pedig szarrá alázzátok!!!! Kezdem őket jobban gyűlölni, mint a realt!

A BL-t mi nyerjük!!!!!
  • DONGUBA
    Solskjaer: Készen állok!

Manchester, szeptember 13., 11.30 A csatár ezt ígérte a Manchester szurkolóinak.

A Manchester United norvég csatára, Ole Gunnar Solskjaer hosszú hónapokat volt kénytelen kihagyni makacs sérülése miatt, de a hírek szerint mostanra készen áll a visszatérésre. A 31 éves játékos nem fél a kihívástól, és úgy véli, képes lesz helyet követelni magának Sir Alex Ferguson kezdőcsapatában.
    - Az én helyzetemben nincs más választás, mint minden erővel a visszatérésre koncentrálni - mondta Solskjaer. - Az a gondolat, hogy újra a vörös mezben szerepelhessek, a legkomolyabb motiváció a számomra. Azt tudom ígérni, hogy visszatérek, és alig várom, hogy újra betaláljak az ellenfelek kapujába.

• DONGUBA
    Man Utd 2 - 2 Bolton
    Újabb döntetlen, ezúttal a Bolton ellen.
    Man Utd: Tim Howard, Mikael Silvestre, Phil Neville, Wes Brown, Gabriel Heinze, Jose Kleberson (Cristiano Ronaldo 64), Roy Keane, Ryan Giggs, Paul Scholes, Alan Smith, Ruud van Nistelrooy (David Bellion 74)

Bolton: Jussi Jaaskelainen, Nicky Hunt, Bruno N'Gotty, Radhi Jaidi, Anthony Barness, Ivan Campo, Kevin Nolan, Jay-Jay Okocha, Gary Speed (Fernando Hierro 87), Henrik Pedersen (El-Hadji Diouf 45), Kevin Davies (Les Ferdinand 75)

Sárga lap: Ryan Giggs, Nicky Hunt, Jay-Jay Okocha
    Gól: Gabriel Heinze 44, Alan Smith 90, Kevin Nolan 52. Les Ferdinand 90
  • Matthewpamer
    kurva jó játékos
  • skristof
    nem ismerem a srácot, de ha télleg ilyen jó, akkor idevele.
    10 milla elég lesz érte? :)
  • DONGUBA
    Máris reflektorfénybe került Daniele De Rossi, a Norvégia elleni világbajnoki selejtezőn gólt szerző olasz játékos. Az AS Roma fiatal középpályására máris felfigyeltek Európa sztárklubjai, nem egy közülük - szigetországi sajtóértesülések szerint a Manchester United is - figyelemmel kíséri a játékos teljesítményét.

De Rossi szerződése 2006-ban ugyan lejár, de ő már több ízben is kijelentette: mindenképpen maradni akar. Igaz, ez nem sokat számít, hiszen ismerve a farkasok szorult anyagi helyzetét, no meg a Mancehster anyagi lehetőségeit, könnyen szerződéskötés lehet a spekuláció vége.

A Manchester United érdeklődése nem légből kapott információ, hiszen korábban maga Sir Alex Ferguson is úgy nyilatkozott, hogy De Rossi lehet a megfelelő személy Roy Keane pótlására.
  • Matthewpamer
    gondolom amelyik formába lesz
  • DONGUBA
    :DDDDDDDDDDDDDDDDD
    Hat igen is nagyon erosek....bar en se tom a mind egezseges lesz nemtom ki fog jatszani.
  • Matthewpamer
    "A holland csatár Rooney-val, Smith-szel és Sahával együtt a világ legerősebb támadó keretét alkotja majd"

pfff
    egyáltalán nem a legerősebbet,szvsz rooney nem egy nagy szám játékos,saha se smith jó,de hogy a legjobbak...Ronaldo,Owen,Moro is jobb.
  • Hentes Bill #180
    "A holland csatár Rooney-val, Smith-szel és Sahával együtt a világ legerősebb támadó keretét alkotja majd"

és ha mindenki egészséges kik fognak a padon ülni?
  • DONGUBA
    Queiroz: Van Nistelrooy marad

Manchester, szeptember 7., 13.40 Ferguson segítője szerint a csatár a Unitedben fejezi be pályafutását.

A Manchester United pályaedzője, Carlos Queiroz gyorsan el akar oszlatni minden kételyt Ruud van Nistelrooyt illetően. A Real Madrid egykori trénere azt állítja, a holland pályafutása végéig Manchesterben marad.
    - Nagyon jól ismerem Van Nistelrooyt, és mondhatom, hogy Ruud remekül érzi magát. Szerintem itt fejezi be pályafutását - mondta Quieroz. - A holland csatár Rooney-val, Smith-szel és Sahával együtt a világ legerősebb támadó keretét alkotja majd

• skristof
    kurvva anyját
    miaz h a nemzeti csapatban nagyobb szükség van rá?

nah jó, megértem, mégis csak ott született....
    ez van basszameg
  • DONGUBA
    Ferguson aggódik Ronaldo-ért
    A United mestere úgy érzi, hogy Ronaldo nem fogja bírni a megterhelést.

Portugália a világbajnokság selejtezőjében Litvánia és Észtországgal csap össze. A csatár pedig most újból meghívást kapott a nemzeti 11-be.
    A United ifjú tehetsége kihagyta a bajnokság kezdetét, azonban ha elfogadná a meghívást egy újabb időre kimaradna a csapatból. Ráadásul a közeljövőben valószínűleg megoperálják Ronaldot, ami 6 hét, újabb kihagyást jelent majd a csapatban.
    Ferguson viszont leginkább amiatt aggódik ,hogy egy ilyen rendkívül fiatal játékos nem sokáig bírja a terhelést.

„Ronaldo még nagyon fiatal, nem tesznek jót neki a sorozatos mérkőzések.”-mondta Fergie

Így az edző kérést nyújtott be a Portugál szövetségnek, hogy ne vigyék el Ronaldot, ennek ellenére a vezetést visszautasította kérést.

„Tudjuk, hogy a klub szeretné, ha maradna azonban én úgy gondolom, hogy a nemzeti csapatban nagyobb szükség van a csatárra.”-tette hozzá Scolari.
  • DONGUBA
    Tízmilliót kapott az Everton

Manchester, szeptember 2., 15.55 Rooney ügynöke egymillió fonttal lett gazdagabb.

Wayne Rooney keddtől a Manchester United futballistájának mondhatja magát, szerdára aztán az is kiderült, hogy mekkora volt az az összeg, amiért az Everton lemondott a csatárról.
    A liverpooliak 10 millió fontot kaptak kezdő részletként a Unitedtől, de ez az összeg akár 27 millió fontra is nőhet az évek során, már amennyiben a szerződésben kikötött feltételek teljesülnek.
    Ha a Manchester bajnok vagy BL-győztes lesz, ha Rooney legalább három évig a csapatban játszik, ha húsz válogatott meccsen pályára lép - ezek mind-mind plusz pénzt jelentenek az Evertonnak.
    A csatár ügynöke egymillió fontot kasszírozott az üzlettel, ami további félmillióval nőhet, ha Rooney kitölti hatéves szerződését új klubjánál.
  • DONGUBA
    Schmeichel: Rooney példakép lesz
    Schmeichel szerint Rooney és a vörösök jó kombináció.

Peter Schmeichel hisz abban, hogy Rooney talizmánikus figura lesz a Unitednél.

A United egykori kapusa örül a lehetőségnek, hogy Rooney-t vörös mezben láthatja és hisz abban, hogy az angol sztár el tudja foglalni azt az üres helyet, amelyet régen Eric Cantona, vagy nemrégiben David Beckham töltött be.

"Természetes a Unitednál, hogy szükség van egy különleges alakra." - mondta Schmeichel.

"Ez régen Eric Cantona volt, aztán David Beckham."

"Ruud van Nistelrooy a legjobb csatárok egyike, de neki nem olyan az imidzse, mint Cantonanak vagy Beckhamnek. Rooney viszont ebbe a kategóriába tartozik."

"Rooney az Európa-bajnokságon az angolok vezére volt, habár csak 18 éves, de meg vannak a képességei, hogy hasonló figura legyen."

"Érkezett egy játékos, aki hasznos lesz a United rendszerében."
  • skristof
    http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/40024000/jpg/_40024542_rooneyap203.jpg
  • DONGUBA
    Jo kep koszi....hol talaltad?
  • Hentes Bill #172
  • DONGUBA
    Hat évre írt alá Rooney
    A fiatal csatárt 20 millió fontért igazoltuk le.

Most csak az összeg felét kellett kifizetnie a klubnak, a másik felét 2005-ben fizet ki.

"Nehezen döntöttem el, hogy elhagyjam az Evertont, de nagyon izgatott vagyok, hogy egy olyan nagy klubhoz csatlakozhatok, mint a Manchester United. Úgy érzem, ez a döntés segít a karrierem építésében. Játszni a legjobb játékosokkal a legjobb tornákon, mint a Bajnokok Ligája, ezt nem tudtam visszautasítani." - mondta Wayne Rooney

Sir Alex is nyilatkozott:
    "Nagyon izgatott vagyok, azt gondolom, megszereztük az elmúlt 30 év legjobb fiatal játékosát az országban. Mindenki el van ragadtatva ettől az igazolástól."

Davig Gill: "El vagyunk ragadtatva, hogy sikerült megkötnünk a szerződést. Ő borzasztó nagy nyereség nekünk, nagy jövő áll előtte."

ROONEY-AKTA

Született: 1985. október 24., Liverpool
    Pozíciója: csatár

A Premiershipben a 2002/2003-as bajnokság nyitányán debütált a Tottenham ellen, a Goodison Parkban. Első gólját 16 évesen az Arsenal ellen szerezte. Wayne a valaha volt legfiatalabb angol válogatott játékos, 2003. februárjában a kispadra ülhetett Ausztrália ellen az Upton Parkban. Továbbá ő a legfiatalabb gólszerző a válogatottban, 2003. szeptemberében, 17 évesen lőtt gólt Macedónia ellen. Eddig 17-szer játszott az angol válogatottban, és 9 gólt szerzett.
  • DONGUBA
    A United bejelentette Rooney érkezését

Manchester, augusztus 31., 14.50 Az Everton ugyanakkor továbbra is cáfolja a megegyezés hírét.

A Manchester United elismerte, hogy már csak az orvosi vizsgálatok - és persze az aláírás - hiányzik Wayne Rooney szerződtetéséből. Ennek ellentmond az Everton által kiadott közlemény, melyben a liverpooli csapat cáfolja, hogy megegyezés született volna a tini csatár ügyében. A hírek szerint az Eb-n megsérült, és azóta lábadozó Rooney 25 millió fontjába kerül a manchesteri klubnak

• R9
    talán hogy nincs egy ember aki összefogná a csapatot,egy klasszikus irányító kéne,ezért lett volna jó ronaldinho!
  • skristof
    a gond sztem az h nem volt időben egybe a csapat.... nyáron mindenki másfele volt (eb,copa,olimpia,etc).
    persze ez a többi nagynál is így volt, de mi nem jöttünk ki jól belőle. ez van. a BLben még lehet jó a csapat, és a bajnokság sem ment még el, csak nagyon fel kell pörögni
  • DONGUBA
    Egyszeruen nem tudom mi a gond pedig atom tamadoink vannak es ruuuuuuud meg nem is jatszik.
  • gercse
    mi lehet a gond?nem mintha mu drukker lennék
  • DONGUBA
    United - Everton 0 - 0
    Ismét nem tudott nyerni a csapat.
    Hiába támadták végig a meccset a vörös ördögök, nem tudott gólt lőni. A meccs legaktívabb embere Ronaldo volt, aki egy kapufával büszkélkedhet.

Manchester United - Everton 0 -0

Gól: -
    Sárga lap: L. Osman 40., T. Cahill 52.
    Piros lap: -
  • Hentes Bill #164
    na, az idén sem lesz bajnok a Mú. 4 forduló 5 pont, már most 7 pont hátrány az londoni 2 nagy csapat ellen. aki otthon nem tud megverni egy Evertont, az meg sem érdemli a bajnoki címet
  • DONGUBA
    Beharangozó: United vs Everton
    Holnap Rooney csapatát fogadja a Manchester United.

Kezdés: 12:45 (Sport1 ÉLŐ)

A mérkőzésen valószínűleg pályára lép Louis Saha is.

A két csapat egymás elleni mérlege:
    166 mérkőzés
    70 United győzelem
    60 Everton győzelem
    36 döntetlen

Legutóbbi: Everton - Manchester United 3 - 4 (Saha2, van Nistelrooy 2)
  • SONEEC
    Ferguson megkönnyebbült az egyenlítő góltól
    Fergie kicsit nyugodtabb szívvel hagyta el az Ewood Parkot az 1 ponttal.

Azonban megjegyezte az edző, hogy kissé csalódott a játékosaiban, amiért nem tudtak több helyzetet kialakítani.

Friedel bravúrjai:
    „Amikor látod, hogy ott az üres kapu és mégsem tudod belőni a kapus miatt, az rendkívül nyugtalanító. Minden elismerésem a kapusé. Én nem is értettem, hogy bírt annyi mindent megfogni hisz csak egy félidőben volt vagy egy tucat kapuralövésünk. Fantasztikus munkát végzett a kapuban.”

Vitatott gól
    „Megnéztem a visszajátszást és megerősítette bennnem, hogy kezezés történt. Volt még néhány rossz ítélete a játékvezetőnek a mérkőzésen egyébként.”

„Örülök végül is az 1 pontnak, de azért jobban kell ezután produkálnunk, bár tudjuk, hogy kis szerencsével győzhettünk is volna.”
  • skristof
    pffff
    erről lemaradtam! :(