18
A Windows frissítése helyi kiszolgálóról
  • lck
    #18
    lehet, de kevés esély van rá
  • Solt
    #17
    Sziasztok! Nem eredeti az xp-m, de simán megy az automatikus frissítés! Később lehet ebből gáz?
  • Pharaoh
    #16
    OK , gond elhárítva, kicseréltem a kulcsot egy egyetemi kulcsra.
  • pedestrian
    #15
    Leírás
    Bizonyára mint azt mindannyian tudjátok, július 26-tól csak az eredeti Windows-t használók számára érhetőek el a legújabb frissítések.

    Ezzel a progival (Trixie) mindez kijátszható. .
  • Pharaoh
    #14
    LOl, ma felmentem az update honlapra és már Windows eredetiségének ellenőrzése fogadott, amin persze megbuktam. Hogy lehet ezt kikerünli? Vagy hogy lehet a win sereialt kicserélni?
  • huwer1
    #13
    sziasztok valaki mondja már el hogy kell használni a demon tools-t mert fogalmam sincs az írjon email-t aki tudja erre [email protected] és a fálj már meg van de hogy kell berakni köszi huwer
  • DerYn
    #12
    Hello!

    Segítséget szeretnék kérni tőletek, sűrgős!
    Felakartam tenni a SP1a-t Magyar winXP-hez, és hülye hibaüzenet miatt nemtudom mitévő legyek!
    Nézzétek meg és ha van jó ötletetek írjátok ide vagy a [email protected] címemre!
    Előre is köszönöm !!

    u.i:először azthittem a deamon tools szórakozik, de lelőttem a futó prg közül...

    LINK: http://deryn.uw.hu/!help/index.php

  • RelakS
    #11
    Ránéztem M$ oldalára, ez a SUS tényleg yónak tűnik
  • RelakS
    #10
    Oks, köszi!
  • Tertovan
    #9
    a sus eleg, sms-el ha mast is szeretnel a megvalositani de az mar eleg huzos penzbe kerul + kulon vas + sql.
    sokfelekepp meg lehet csinalni csak elkepzeles kerdese :)
    /meg penz/
  • mrzool
    #8
    Valóban a SUS kell neked, frankó kis cucc, és ingyenes. MS oldaláról letölthető, jó kis doksi is van hozzá. Ha pedig nagyobb méretekben gondolkozol, akkor SMS.
  • Tertovan
    #7
    SUS?
  • janos666 #6
    Elindítod a frissítést és amikor befejezte a letöltést és telepíteni kezd akkor a c vagy d:\Wupdate könyvtárat lemásolod valahova, megosztod lanon, és gépenként felinstalálgatod a frissítéseked, de updatálni egyszeűbb.
  • PetruZ
    #5
    Igen, van ilyen lehetőség és teljesen hivatalos, az M$ adta ki. Van egy szerver szoftver, ami pontosan erre képes, de mivel én nem vagyok ennek szakértője, csak tudom, hogy nálunk is így működik, nem tudom megmondani, mi a szoftver pontos neve, de holnapra megnézem neked, ha még kell. :)
  • rushman
    #4
    hát milyen programozó?

    A legegyszerűbb az, ha feladatként ki van adva a gépnek, hogy időközönként látogassa meg a winupdate-t.
  • RelakSfromhome
    #3
    Céges, és nemtom, pontosan miért is kellene a dolog, csak a programozónk kérdezteti... Biztos akar valamit turkálni, és egyszerre kitolni a boltokba a csomagot, hogy ne az egységjúzerek babráljanak
  • cSuwwi
    #2
    ha céges gép akkor miért aggódsz, jó lesz az a windows update. ha meg kalóz windóz van a gépeken, akkor a cég magára vessen. :P
  • RelakS
    #1
    Hali!

    sztetek van-e olyan lehetőség, hogy a windows-t ne a windows update helyen keresztül, hanem egy helyi szerverről frissítsük. Értem ez alatt azt, hogy letöltődik a frissítés, majd a cég saját hálózatán keresztül az összes gépre is átkússzon a csomag.