1741
  • Dave77
    #21
    Nem, most Vasárnap lesz csak.
  • a.carkey
    #20
    Volt most a hétvégén rész? Mert be volt programozva a video, de szart sem találtam ...
  • Bucser
    #19
    NAná hogy nem:)) Az az első sorozat volt a 4.-et asszem 2003-ban csinálták....
  • Dave77
    #18
    Ne feledjük, ma 23:50 RTL Klub. Bár az "1999"-es gyártási év szerintem nem stimmel.
  • Bucser
    #17
    :)

    De azért dögös a beépített FBI maca is Adrianna mellett:))
  • PREMIERE1
    #16
    Ja.

    SPOILER:

    Egyszerű. Tony kinyírja Ralphot, és mivel akkor egyedül csak Chrisben tud megbízni, ketten tüntetik el a holttestet.

    Adriana fogja egyedül beszopni. Lekapcsolja az FBI kábszer miatt és kényszeríti, hogy valljon Chrisre. De ebből meg úgy mászik ki, hogy elveteti magát, így mivel házastárs, nem tudják felhasználni! :)
  • Bucser
    #15
    Pussy-ra gondolsz??

    Én arra leszek kíváncsi, hogy Cristopher mit fog majd csinálni. Mert ugye Tony megint jól átqrta a fejét. és pajzsként használja a többiek ellen meg a rendőrséggel szemben.
  • PREMIERE1
    #14
    Korábban simán kinyírta a legjobb barátját. Ezek után mit vársz?
  • Bucser
    #13
    De ahogy dugdossa baszdki a pénzt a családja előől:))) Nagyon gáz:)) Egyre jobban begolyózik.... Meg a csapos a nightklubban mikor a jégen elkezd vele vitatkozni.... ÉS Tony hozzávágja a jégvödröt meg egy üveg whiskyt.... Nagyon durva:)
  • Met
    #12
    Állat volt ahogy papucsban slattyogott ki az újságért:D
  • Bucser
    #11
    Huuhh most lett vée... A Tony egyre depisebb:))) Sokkal határozottabbnak tűnt az első 2 sorozatban (a 3.-at még nem láttam sajna:()
  • Taranov
    #10
    Kicsit be van zavarodva a srác :D
  • Bucser
    #9
    Én azt sem tudtam, hogy mi a halált akar:DDDDDDD
  • Taranov
    #8
    A maffiózó nem egy f.
    Magyarul kettő.
    A Mafia nevű játék azért van egy f-fel, mert angol szó.
    Ne javíts ki senkit addig, amíg nem bizonyosodtál meg az igazadról!
  • Sherad
    #7
    elirtak tuti nm az apja hanem a bacsikaja
  • Bucser
    #6
    "A legidősebb Soprano komoly pácba került a bíróságon és a perköltségek több mint egymillió dollárra rúgnak, melynek kifizetéséhez Tony segítségét kéri. Tony azonban kénytelen közölni apjával, hogy a család bevételei alaposan megcsappantak, és nem segíthet. A helyzet megoldására összehívja a családi tanácsot és Soprano-módra alaposan gatyába rázza a léha társaságot." Dehát Tony apja meghalt!!!! Vagy nem? Már az első sorozatban is úgy emlegeti a Livia, hogy egy Szent volt... Nem Corrado "Junior" Sopranorol van szó? Tony Bácsikájáról?
  • Bucser
    #5
    Csak mert Port.hu- n az van hogy első rész. Hanyadik Sorozat? az 5. vagy a 4.?
  • a.carkey
    #4
    Nem előlről! Új sorozat. Ha nem szurom ki, hogy szerdáról áttették vasárnapra, magamat szúrom tökön ...
  • Bucser
    #3
    ???? Fingom nincs hogyan gondoltad, de jobb lenne ha nem csak szemetelnéd a topicot...
  • ricsi1
    #2
    ez hogy jön a maFiózók ellen?
  • Bucser
    #1
    NA emberek ma este Sopranos Pilot az RTL-Klubbon 23:10-kor.
    Előlről kezdik vetíteni. Remélem végigadják legalább azelső 2 sorozatot.