1741
  • Rafaelo
    #141
    a coolon melyik évad fut most??
  • Rafaelo
    #140
    nem a keresztapából???
  • Daniel19
    #139
    Ja és lenne egy kérdésem: Silvio egy csomó részben hülyéskedik, olyan mintha idézne valamelyik filmből. Mi lehet ez?

    "Már azt hittem kint vagyok, hát erre nem visszarántottak."

    Ha tudja valaki, akkor írjon. Kíváncsi vagyok.
  • Daniel19
    #138
    Ma Cool TV, 23:00:

    3. évad, 1 rész

  • winnie
    #137
    a tévében folyamatosn megy a maffiózók (hétfőn és pénteken) - az rtl már leadta az első 4 évadot.
  • stifi
    #136
    én feliratot szeretnék végre a 4. évadhoz.. vagy szinkront! könyörgöm!!! :D

    vagy a tvben mikor adják? megnézem szivesen ott is az elejátő a végéig szinkronosan...
  • Bucser
    #135
    ja most volt az ételmérgezéses rész?:) Az tényleg nagyon zsír:) Én a 6 season-t várom nagyon.. lefejezte az FBI a new York-i egyik nagy családot és Tony lépne a helyükbe (ez volt a 6. szezon utsó részében) kíváncsi vagyok a nagyon a folytatásra...
  • Waterhorse
    #134
    A cool tv elhintett valami olyasmit pár hónapja, hogy kiadják újra az 1. évadtól, és azon már lesz magyar szinkron

    Ki nézte a pénteki részt? Én szétröhögtem magam amikor Tony a wc-re rohangált, fetrengtem a nevetéstől. AJ: "Ki ereget ekkorákat?"
  • JGTC
    #133
    kössz
  • FrezeR
    #132
    itt nézd meg bár nem a teljes sorozat. és elég húzós ár bár kinek hogy:)
  • JGTC
    #131
    Hi everybody. Mi lehet az ára a teljes sorozatnak, és hol lehet hozzá jutni?? Ez naggyon hiányzik a gyüjteményemből!!!
  • gnom
    #130
    nemreg talaltam dvd verziot amin a teves hang van. csak aki csinalta lehagyta az eredetit mellole :(
  • stifi
    #129
    sajna nincs, és a felirat is várat magára a 4. szezontól...
    valaki nem tud valamit erről?
  • Narancs
    #128
    kár...:(
  • Waterhorse
    #127
    nincs...
  • Narancs
    #126
    Hell!
    Nem tudjátok, nincsvmi rajongói oldal (magyar), ahonnan le lehet szedni TV rippelt részeket, magyar hanggal? Úgy mint a Slidersnél...
  • Bucser
    #125
    Attól függ, hogy a túlírás be van -e állítva... (nekem eddig elqrta mindig a túlírt dvd-ket a nero.. de hát próba cseresznye...)
  • stifi
    #124
    ha csak néhány tíz mega, akkor a nero fel fogja írni szerintem...

    burn image, ráklikkelsz, és már látod is hogy felfér...
    legalábbis amit eddig így kiírtam, az nagyobb volt, mégis felment!
  • dikki*yysw
    #123
    Rémesen bosszantó, hogy a neten található dvd-be összepakolt epizódok néhány 10 mega híján nem férnek fel egy DVDR lemezre. Az első szezon még ok, aztán a 2-3-4-5 öt úgy néztem, már nem ok. Hogy lehet vmit így elcseszni?
  • stifi
    #122
    sztem a james gandolfini iszonyat jó színész, de a hangja kicsit magas, a magyar szinkron ezt kompenzálja, az említett indulat/stb rovására..

    a káromkodások pedig főleg a feliratokból hiányoznak, meg a részletesség is... kell kis angoltudás hozzá, hogy kiegészítsd a leírtakat, és kerek legyen minden!

    vadásszatok 4. szezon feliratot :)
  • Bucser
    #121
    Nem tudom nekem a Sylvioéval semmi bajom.. az angolban sem egy szószátyár alak:) Viszont Tony Hangjára már nem is emlékszem milyen volt magyarul... Ahogy angolban beszél az olasz akcentussal asok s-el iszonyatosan jó.. és közben szuszog amikor ideges.. ezek nagyon hiányoznak a magyarból... Az indulat csak a hangján érződik a légzése meg egyebek kimarad sajnos:( A Magyarok még a Carmela szinkronját adták vissza nagyon szarul tökre meglepődtem, hogy az eredetiben milyen szétbagózott hangja van:)
  • atomanty
    #120
    háát!paulie christopher az nem rossz,de a sylvioé az kegyetlen rossz,és tonyé sem az igazi.szerintem,és az egész szinkron mintha ovodásoknak lenne,filmben minden második szó az hogy fuck,rtl-n még francba is alig van - micsoda jólnevelt gengszterek
  • stifi
    #119
    szvsz a szinkron az még jobb is mint az eredeti hangok.

    ha a végére érek a sorozatnak, csak szinkronnal fogom újra megnézni, az tuti :)
  • atomanty
    #118
    Üdv!nekem is az a kérdésem lenne,hogy a 4. évadhoz nincs-e felirat?
    csak az első részéhez találtam a dc-n,(57,91kb-os,ha ti még nem találtátok volna meg).aki keni az angolt és fanatiks,nincs kedve lefordítani?amugy szerintem a szinkronos változat nem olyan jó,sok félrefordítás,és a sylvió hangja nem jó
  • stifi
    #117
    kész van, az egyik hiányos, azt nem tudtam pótolni, de az eredetiben is így volt már sajna!
  • stifi
    #116
    valahogy így gondoltam én is :)
    ma este lehet megcsinálom! 2 részt kell még konfigolni!
  • Waterhorse
    #115
    Oda kell írni megjegyzésbe, hogy melyik verzióhoz készült, és, hogy az időzítést javítottad ki. Ha nem tudod, melyik verzió van meg neked, akkor a fájl pontos nevét írd a megjegyzésbe, ha ezeket megadod akkor elvileg nem törlik.
  • stifi
    #114
    az a baj, hogy még nem tökéletes, de majd jelzem ha megcsináltam mindet jól!

    (van pár ami ütemre jó, de siet pár másodpercet, azokat beállítom!)

    aztán feltöltöm, remélem nem örlik!
  • Waterhorse
    #113
    Bár minden bizonnyal meg tudom csinálni az időzítést, de azért nem raknád föl a feliratok.hu-ra?
    Nálam mondjuk az 1. sorozatnál sem jók az időzítések.
  • stifi
    #112
    sziasztok

    4. szezonhoz magyar felirat sehol se lelhető fel? nem akarom megnézni anélkül, mert minden részlet fontos, az angol tudásom nem teljes, az angol feliratok túl gyorsak, és ha nem értem nincs értelme megnézni...

    a 3. sorozatnál pedig akinek nem jó a felirat időzítése (siet), annak ajánlom a subtitletool nevű progit, és át kell ütemezni az egészet 25 fpsről 23,9 fps-re, majd 1,25 másodpercet késleltetni, vagyis visszaállítani! akkor jók lesznek nektek is, én most végzek a 12-13. résszel, kezdeném a negyedik évadot...
  • Microcosmos
    #111
    Az ötödik évad mikor lessz?
  • FrezeR
    #110
    nos remélem nem kell sokat várnunk rá!
  • Bucser
    #109
    Nem tudom mikor lesz folytatás de az 5. évadnak elég jó vége lett...

    SPOILER-------------------


    Többszöri vezetőváltás után Johnny Sack kerül a New York-i maffia élére (meghal az öreg Carmaicle a fiatalt meg Johhny sack-ék elteszik láb alól) De egy résszel később letartóztatják az egész sack családot és az egész New York-i társaságot... Tony pont megmenekül... Adriana-t megölik mert besúgó lett És Chris-t rá akarta venni, hogy meneküljenek-el, De Chrisptopher feladta A Soppranoknak. Sal végzi ki egy erdőben. Tony kivégzi az unokatestvérét Tony Bodetto-t (Ő volt Steve Buscemi) miután Johnny Sack és Sack jobbkezének Philnek a fiának a után (A fiatalabbik Carmichael bízta meg) majdnem háború kezdődött A Soppranok és New York-i banda között (valószínű Tonyékat lenyomták volna mint a bélyeget). Így Tony megölte...

    Rövid és velős story.. Ja és Tony az utolsó részben hazaköltözhet:) Carmela feltétele: Kér 600 000$-t egy Új SteakHousra amit majd az apjával managelnek:) durva de jó befejezés:) Ja és Johhny Sack-et az utolsó részben letartóztatják:)
  • FrezeR
    #108
    vajon mikor lesz folytatás? nem tud erről valaki valamit?
  • Bucser
    #107
    Reteken mit nyomnak??? 5. évadot??
  • gnom
    #106
    ma 1.10kor szezonzaro a retekklubbon
  • Waterhorse
    #105
    Pl. ott is, de a legtöbb angol oldalon van, én az epguides.com-ot ajánlom, a maffiozok.hu-n amúgyaz volt a jó, hogy magyar volt, igaz, tele helyesírási hibákkal.
  • dikki*yysw
    #104
    http://www.tvtome.com/Sopranos/season5.html
  • Met
    #103
    máshol van epizódleírás? a link nem él
  • Waterhorse
    #102
    Micsoda reakcióidő:))