1741
  • Waterhorse
    #221
    Ebben is van valami, de jelen az esetben érzelmi okok miatt döntöttek így, nem stratégiai, taktikai szempontból. Persze "követelheti", bár inkább csak kérheti a főnököt, hogy adjon neki munkát, de Tony fogja eldönteni, hogy mit ad és Feetch mit tehet meg ill. mit nem, és ezért nem is hőböröghet. Ha mégis háborog, vagy nem fogadja el a döntést, magánakciózgat, az sztem már elég nyomós ok arra, hogy megöljék. Ezzel nem rúgják föl a család eszmélyét. Ha vki nem a szabályok szerint játszik az rúgja föl az eszméket, és ráadásul gondokat is okozhat ha elfajul ez az engedetlenség. A halálának én sem örültem volna, de ez van. Ha nem fogadja el a család törvényeit, és nem adja meg a tiszteletet (ezt láthattuk is) akkor csak van okuk megtenni, az teljesen mindegy az ő idejében x éve milyen szokások voltak, vagy milyen posztban volt. Ritchie sem kapta meg azt ami még vér szerint is megillette volna, és senki nem szolta meg Tonyt miatta.
  • Bucser
    #220
    6. évad majd októberben lesz:) most megy RTL-n az 5-ik:)


    Fetch-re visszatérve: Megölni nem ölhetik meg. A család tagja ült a családért és mikor visszajött követelte a jogos jussát. HA megölik mert rálép a lábára az egyik hadnagynak (vagy éppen Tonynak) azzal az egész család eszméjét árulják el és az biza lefelé rossza hatásokkal kerül elő... Ez volt az egyetlen megoldás vissza a rácsok mögé...
  • Brankley
    #219
    Milyen új részeket? Elkezdődött a 6. évad? Lemaradtam valamiről?
  • crash
    #218
    Nem tujdatok honnan lehet lekapni az uj reszeket....???
  • Brankley
    #217
    Az valóban jó rész volt :)
  • Waterhorse
    #216
    SPOILER (tegnapi RTL-es rész)

    Szegény Feetch-t, hogy félreállították, bár még mindíg jobb mint megölni. Láttátok, h Tony könnyes szemmel állapította meg, h még csírájában ki kell írtania?

    Szerettem a karaktert, meg a színészt is, ez Robert Loggia volt nem? Csak talán egy kicsit öregebb mint ahogy a régebbi szerepeiben megszokhattam. Azokban is mindíg maffiózót alakított
    Még kaphatott volna egy pár részt, kiélezett helyzetekben pl., mint a kertésszel. Most már nem is fogjuk látni soha többé? Ha mégis meghal vmikor nehogy elmondjátok.

    SPOILER vége
  • Seaweed
    #215
    "Pussy egy patkany volt"...."a tanuvedelmi program elvitte nyaralni"

  • gnom
    #214
    igen, azert batorkodtam megjegyezni...
  • Brankley
    #213
    most volt coolon, amikor pussyt lelövik?
  • FrezeR
    #212
    izgulok
    [mégnemlátta]

    de jó pár hetet még várni kell a végéig
  • Bucser
    #211
    Pussy már elég régóta:( pedig jó fej volt (viszonylag) Viszont az 5-ös season vége nagyon durva lesz:)
  • gnom
    #210
    Pussy mar a halakkal alszik...

    ja, es ma 23.45tol rtl klub
  • Brankley
    #209
    Közbe már az is leesett...
  • Bucser
    #208
    A lényeg a szövegben van.. Sixth final season...
  • Brankley
    #207
    ehh, jó képek
  • Daniel19
    #206




  • Daniel19
    #205
    Állítólag 7 évad lesz, de az utolsó évadban csak 6 rész lesz.
  • winnie
    #204
    nem film, sorozat
  • Brankley
    #203
    5 évad van eddig Maffiózókból
  • Yurij
    #202
    Mennyi évadot forgatak bellöle összesen tudja valaki?
    Szerintem nagyon jo kis film,minden percét élveztem.
  • MerlinW
    #201
    Angolul biztos van több külhoni oldalon is, felirat meg van hozzá, kedvenc felirat oldalunkon.
  • MerlinW
    #200
    Ezt tudom: www.majomparade.com - itt van egy pár, ahol több van oda nem lehet regisztrálni, meghívásos alapú.
  • endyyy
    #199
    A Dc-n tényleg fönnt van, és nagyon lassan jövöget is lefelé, de ezt a torrentet megnézném azért. Tudsz adni ilyen címet, mert én amilyen torrentet tudok, ott nincsen fennt. thx
  • endyyy
    #198
    A Dc-n tényleg fönnt van, és nagyon lassan jövöget is lefelé, de ezt a torrentet megnézném azért. Tudsz adni ilyen címet, mert én amilyen torrentet tudok, ott nincsen fennt. thx
  • Brankley
    #197
    hmm..stztem mátrix a legjobb hub...így pl megosztásban (is), és ott nem láttam, de emgnézem ezeken... thx
  • MerlinW
    #196
    *...Elite, Koli...
  • MerlinW
    #195
    hát, ez változó.. a nagyobb hubokon nagyobb az esély. Ez nem hub hanem felhasználófüggő. Mikor hol van:) Nagyobb hubok a Independence, HWB, Diablo, Elit Koli...
  • Daniel19
    #194
    Tényleg megmondhatnátok melyik HUB, mert én is lekapnám a 4. évadot szinkronosan.
  • Brankley
    #193
    DC++-on melyik HUBon van meg az első 4 évad?
    Nekem csak az első évadot sikerült szinkronosba leszedni... pl segíts!
  • MerlinW
    #192
    Magyar torrenten és DC++ -on. Első 4 évad kint van neten szinkronos DVD és rip formában, ill kint van az 5. szezon első 3 epizódja RTL Klub ripben.
  • Seaweed
    #191
  • FrezeR
    #190
    tömény élvezet lesz!
  • Seaweed
    #189
    np ;)) Csak ilyenkor mikor ilyet olvasok jon za hogy "ubazze miert nem neztem meg?!"...de a vegen meg keszvagyok hogy varni kell a kovetkezo reszre...
    Inkabb varok honapokat arra hogy egyben nezzem meg :))
  • FrezeR
    #188
    sorry :P
  • Seaweed
    #187
    Nanaaaaa nem spoilerezek mar fel :DDD Direkt nem nezem mert egyben akarom...
    Mingya ki is veszem a kedvencekbol a topicot
  • FrezeR
    #186
    azt hittem a Adriana fának megy bánatában és szégyenében. de nem tette :) el sem tudom képzelni, hogy jól keveredjen ki ebből az ügyből.
  • Brankley
    #185
    Így van, nézzük ;)
  • gnom
    #184
    23.15-kor rtlen 5. evad masodik resz!!!
  • Brankley
    #183
    endyyy: Te akkor jól jártál, én csak az 1. évadot találtam meg szinkronosan.
    a: igen, 5. évad 1. rész volt szerdán
  • a
    #182
    most szerdán az 5. évad 2. része lesz az RTL-en? mert ha igen akkor bepótlom az elsőt