34414


asdad.png




Grazie di tutto 23... per sempre un mito per me!
  • Matthewpamer
    #176
    nyertünk!!!utsók már nem leszünk,nem úgy mint a juve...
  • Matthewpamer
    #175
    1:0-ra vezetünk juve ellen,hehehe
    oba lőtte a gólt emre gólpaszából.
  • Matthewpamer
    #174
    Inter: Fontana, Cordoba, Burdisso, Materazzi, Favalli, Stankovic, C.Zanetti, Veron, Emre, Cruz, Martins
    Subs: Cordaz, Pasquale, Sorondo, Cambiasso, van der Meyde, Ventola, Semenzato, Fautario, Momentè, Germinale, Laridi
    Coach Roberto Mancini

    Juventus: Buffon, Thuram, Tacchinardi, Blasi, Zebina, Legrottaglie, Zambrotta, Camoranesi, Olivera, Miccoli, Zalayeta
    subs: Chimenti, Iuliano, Chiellini, Birindelli, Pessotto, Trezeguet, Appiah, Tudor, Brighi, Del Piero, Ferrara, Baiocco
    Coach Fabio Capello

    Refree: Bertini di Arezzo

  • Matthewpamer
    #173




  • Matthewpamer
    #172
    jaja.látod
  • forzajuve
    #171
    hőőő? megjött a pitbull? :D
  • Matthewpamer
    #170
  • Matthewpamer
    #169
    ja igen :)))
  • forzajuve
    #168
    de az is kódolva, mint ahogy a rai szokta
  • BADE
    #167
    Canale5
  • Matthewpamer
    #166
    Estaban Cambiasso, Emre Belozoglu, Dejan Stankovic, Andy van der Meyde, Juan Sebastian Veron, Cristiano Zanetti.
    ők lesznek ott.camel 5 nevezetű olasz csatorna adja a meccseket 20:30-tól.
  • BADE
    #165
    Azért ez a Davids,Stankovics,VdM,Veron,C.Zanetti,Cambiasso,Emre kicsit erős!Igaz Davids ma nem játszik,de akkor is!
  • forzajuve
    #164
    hát elég csend van a klub háza táján, csak a szurkolók verik az ajtót maresca miatt. talán ez iylen vihar elötti csend a nagy bumm elött :D
    (perme mindig bizakodó)
  • forzajuve
    #163
    szerintem az inter lesz az uccsó
  • forzajuve
    #162
    de cool :D! közvetíthetné a sport1 (nem fogja)
  • Matthewpamer
    #161
    de ez olyan hogy csak 45 perces egy meccs,ha x akkor 7mp alatt félpályáról kell rávezetni a labdát és belőni :D
  • BADE
    #160
    Hátha ráébrednek Moggiek,hogy ez kevés lesz.
  • BADE
    #159
    ennyire biztos vagy benne?Hát látom te sem reménykedsz túlságosan a jövő szezont illetően.Ilyen csapattal nem tudom mit akarnak:(
    Szerintem uccsók leszünk ma.
  • Matthewpamer
    #158
    tavaly az INTER nyert,most is ő fog :D
  • forzajuve
    #157
    szvsz a milan nyeri (sajnos)
  • Matthewpamer
    #156
    Míg a csapat egyik része Japánban meccsel kedd reggelén (Közép-európai idő szerint 7 órától), addig aznap este Milánóban a már hagyományosnak tekinthető Tim-kupát rendezik meg a Milan, a Juventus és az Internazionale részvételével. Tavaly jó két héttel később, augusztus 12-én rendezték meg a "minikupát", ami két 1-0-s diadalt hozott Hector Cúper együttesének: a rossonerók ellen Mohammed Kallon, míg a zebrák ellen Hernan Crespo jegyezte a győztes találatot - mindketten a 3. percben. Érdekesség, hogy egyik játékos sem nálunk rúgja immáron a bőrt, sőt, egyiküket az ellenfél soraiban láthajuk - persze, csak ha nevezi az argentint Ancellotti...

    A trófeát tehát Javier Zanetti emelhette 2003-ban az égbe, idén ő nem szerepelhet, ugyanis még rá is ráfér a pihenés a Copa América fáradalmait követően. Szerepkörét várhatóan Cordoba veheti át - már ami a kapitányságot illeti. A kupa védője a következő 22 játékossal várja a megmérettetést:

    Kapusok: Alberto Fontana, Alex Cordaz.

    Védők: Nicolas Burdisso, Ivan Cordoba, Giuseppe Favalli, Marco Materazzi, Gonzalo Sorondo, Giovanni Pasquale.

    Középpályások: Estaban Cambiasso, Emre Belozoglu, Dejan Stankovic, Andy van der Meyde, Juan Sebastian Veron, Cristiano Zanetti.

    Támadók: Julio Cruz, Obafemi Martins, Nicola Ventola.
  • Matthewpamer
    #155
    Jul. 25. 12:32 -Trento- Tegnap este 4:0 arányban legyőzte az Inter az Inter Shanghai nevű kínai csapatot. A gólokat Emre, Crúz(2) és Nicola Ventola szerezték.
  • Zsolter
    #154
    bocs
  • forzajuve
    #153
    szeressük az ilyen témába vágó kommenteket
  • Zsolter
    #152
    valogatott.uw.hu
  • DONGUBA
    #151
    Kallon a Monacóban folytatja


    Monaco, július 22., 13.10 A csatár 4 millió euróért váltott klubot.

    Martin Kallon a Monacóban folytatja pályafutását, miután az Inter és a francia klub megegyezett a csatár vételáráról. A sierra leonei Kallon 4 millió euróért került a hercegségbeli klubhoz, ahol szerződése értelmében 4 évet tölt majd.
    Chevanton után Kallon a második csatár, aki a nyáron a Monacóba igazolt, igaz, a klub előbb elveszítette Fernando Morientest és Dado Prsót.

  • Matthewpamer
    #150

    visszük a scudettot
  • Matthewpamer
    #149
    itt lelehet tölteni a pazza inter videót.nagyon király
  • forzajuve
    #148
    thx! mostmár nekem is
  • Matthewpamer
    #147
    nekem megy
  • forzajuve
    #146
    az én készülékemben van a hiba? vagy másnak sem megy az www.internazionale.hu ??
  • Matthewpamer
    #145
    te tudod gubi.
  • DONGUBA
    #144
    okos enged csira pámer szenved
  • Matthewpamer
    #143
  • DONGUBA
    #142
    Te irtad igy te paraszt mikozben cm-eztunk.amiben persze megint szopattalak.
  • zaki
    #141
    lol :DDDDDDDD
  • Matthewpamer
    #140
    eloben?loller roller vagy
  • DONGUBA
    #139
    Anyad a lol.....te okoskodtal hogy eloben az inter igazolta le te lamabogár
  • Matthewpamer
    #138
    az én voltam nem az inter lol
  • DONGUBA
    #137
    Az hogy eroskodtel hogy az inter igazolta le te gyik.