34414


asdad.png




Grazie di tutto 23... per sempre un mito per me!
  • R9
    #257
    de jól hangzott nem? :DDDD
    de kibaszott gyors volt.
  • Hentes Bill #256
    szép gólt lőtt Adriano. 140-el? lol :DDD
  • R9
    #255
    én mondtam hogy vierin mulott,adriano egy vadállat :D vagy 140-el ment a labda sztem...
  • DONGUBA
    #254
    ez a vihari egy buzi miket hagyott ki bazze???Adriano azert nagyot lott.
  • DONGUBA
    #253
    Persze persze:DD
  • R9
    #252
    kis köcsög okoskodik miután kirugták,ehhh
  • DONGUBA
    #251
    Két hónap csend után újra megszólalt az Inter legutóbbi trénere Alberto Zaccheroni. Igen kemény kritikával illette a vezetőséget és a nyilatkozatában elég sok párhuzamot fedezhetünk fel, amellyel az Inter hasonítja össze a Milannal.

    Zaccheroni szerint egyáltalán nincsenek rendbe a dolgok Appiano Gentilében, és ha sok mindenben nem is értettünk vele egyet, egy dolog miatt mindenképpen érdemes meghallgatni a véleményét. Azért mert a cesenai edző dogozott mind az Internél mind a Milannal. Persze azt ne feledjük, hogy ezek egy megbántott ember szavai:

    ”Nem ez volt az első lehetőségem az Inter kispadjára. 1998-ban mikor még Simoni volt az edző Moratti felhívott és megkérdezte nem lennék-e az edző. Aztán nem történt semmi, újabb hívás nem volt a kispadon pedig maradt Simoni. Az Inter vezetőségén belül két különböző politika folyik. Nyáron mikor szerveztem a csapatot néhány vezető a segítségemre volt és az oldalamon álltak, miközben Mancini ugyanúgy toborozta az embereket Oriali hathatós segítségével. Morattinak világosan megmondtam hogy három játékosra lesz szükségem: Emersonra, Stamra és Jankulovskira. Aztán telt az idő, én pedig állandóan azt hallottam az vezetőktől, hogy egyelőre nincs döntés az edző kérdésben. Ekkor én is elkezdtem bizonytalankodni, a lapok állandóan Manciniről írtak, majd egy idő után meguntam és közöltem hogy így nem lehet csapatot építeni, részemről befejeztem az együttműködést.”

    Ezek után Zaccheroni áttért az általános dolgokra. ”Tudják hogy miért van a Milan mérföldekkel a Juventus és az Inter előtt? Pedig a differencia oka meglehetősen egyszerű: a vezetőség! Nézzék csak meg, hogy a Milannal mikor váltottak utoljára, ellenben az Interrel ahol szinte naponta jönnek-mennek az emberek. A Milannak egy sportigazgatója van, az Internek kettő, ez sem mindegy. Aztán mikor az ember megérkezik Milanelloba, egyből látja hogy hová lépett be. A falakat a klub történetét ábrázoló fotók borítják, nap mint nap szembejönnek a képeket a múlt nagy játékosai. Aztán ott van Pinetina ahol egy kép sincs kirakva, nekem kellett intézkedni hogy legalább kettő-három ott legyen a falon. A külföldi játékosoknak fogalmuk sincs hogy hová érkeznek, nem érzik át hogy ez egy nagy tradíciókkal bíró klub! Megkérdeztem például Van der Meydét hogy tudja-e ki volt Mazzola vagy Suarez. Gondolhatják mi volt a válasz, fogalma sem volt róla…”

    Ezután Zac rátér a Vieri kérdésre. ”Nekem az edzői pályám során nem sok játékossal volt problémám, akikkel tényleg nem jöttem ki az Weah illetve Donadoni voltak.Vierivel semmi gond nem volt soha leszámítva azt hogy az edzésmunkája nem mindig volt elfogadható.Hogy játszhat-e együtt Adrianoval a jövőben? Igen, továbbra is tartom hogy igen, bár most már tudom hogy nem könnyű Adrianoval együtt lenni a pályán, ugyanis a brazil nem hagy helyet nagyon másoknak. Ettől függetlenül játszhatnak, és azt továbbra is hibának tartom hogy a Parmanal nem engedték mellette pályára Gilardinot.”

    Végül pedig az olasz focival kapcsolatos általánosságokról beszélt. ”Véleményem szerint Adriano és Sevcsenko a világ jelenlegi legjobb csatárai. Kaká? Kíváncsi vagyok, hogy megismétli-e a tavalyi szezont. Gilardino a jövő játékosa és a válogatott kezdőcsapatában a helye! A Roma ott lehet a végelszámolásnál és ha Montella megtáltosodik idén akkor komoly dolgokat csinálhatnak idén. A Fiorentina? Nagyon sok az új név, nagyon nehéz ebből a masszából csapatot gyúrni. Aztán ne feledjük hogy 14 hónappal ezelőtt a violák még a negyed osztályban voltak. Mondjuk Portillo fog még egy-két meglepetést okozni a Serie-A-ban. A Juventusnak továbbra sem oldódtak meg a gondjai hátul, a Montero-Legrottaglie középső páros nem a legjobb megoldás. Éppen ezért akarják mindenáron leigazolni Cannavarot…”
  • [Jakuza]
    #250
    Hajra Chievo. :PPPP
    Muhaha Inter ? :P
  • R9
    #249
    mindkét chievo gólt szerző játékos Inter nevelés...lol
  • R9
    #248
    ezt a balfasz vierit,legalább 20 helyzete volt....
  • R9
    #247
    nem,
    www.inter.it/en
  • DONGUBA
    #246
    adjak valahol a meccset tv-ben?
  • R9
    #245
    faszt,a chievo kapusa mindent megfog!Intenek minden percbe helyzete van,vieri adriano duo kemény,össze is játszanak csak vieri kihagy mindent sajna.
  • DONGUBA
    #244
    Eleg gyenge ez az inter 2:2
  • Rudee
    #243
    Adriano
  • R9
    #242
    2:2
  • R9
    #241
    2:1 a chievonak
  • R9
    #240
    1:1 ehh
  • R9
    #239
    VEZETÜNK!!!!STANKOVIC!!!!
  • R9
    #238
    ehh,és miköze az Interhez?
  • R9
    #236
    .....................toldo
    j.zanetti....mihajlovics..materazzi....favalli
    -
    ze maria.....veron.........davids......stankovic
    -
    ...........................recoba
    .....................adriano

    BAJNOK CSAPAT!
  • R9
    #235
    19 fős keret holnapra
    Sep. 10. 13:44 -Verona-

    Roberto Mancini kihirdette annak a 19 játékosnak a nevét, akik utaznak Veronába a holnap délutáni Serie-A nyitó összecsapásra:

    Toldo, Fontana

    J.Zanetti, Mihajlovic, Zé Maria, Favalli, Materazzi, Pasquale, Dellafiore

    Emre, Vd.Meyde, Davids, Veron, Cambiasso, Stankovic

    Cruz, Adriano, Recoba, Vieri

  • Matthewpamer
    #234
    BL nevezés:

    Kapusok (3):

    1 Toldo
    12 Fontana
    15 Carini

    Védõk (9):

    2 Cordoba
    3 Burdisso
    4 J. Zanetti
    11 Mihajlovic
    13 Zé Maria
    16 Favalli
    23 Materazzi
    24 Gamarra
    26 Pasquale

    Középpályások (9):

    5 Emre
    6 C. Zanetti
    7 van der Meyda
    8 Davids
    14 Veron
    18 Kily González
    19 Cambiasso
    21 Karagounis
    25 Stankovic

    Támadók (4):

    9 Crúz
    10 Adriano
    20 Recoba
    32 Vieri

    B lista:

    35 Impagnatiello (kapus)
    38 Dellafiore (védõ)
    39 Fautario (védõ)
    40 Giani (védõ)
    41 Visconti (védõ)
    42 Semenzato (védõ)
    43 Adeshokan (középpályás)
    44 Laribi (középpályás)
    30 Martins (támadó)
    45 Bilardo (támadó)
    46 Carboni (támadó)
    71 Cordaz (kapus)

  • R9
    #233
    A Fiorentina nyerte a Pirelli trófeát
    Aug. 30. 09:37 -Firenze- 11-es rúgásokkal a Fiorentina csapatához került, a minden év augusztusában megrendezésre kerülő Pirelli trófea. A rendes játékidőben 2:2 lett az eredmény, majd 11-esekkel 7:6-ra a hazaiak nyertek. A 3. percben a ex. Real Madridos Portillo szerzett vezetést a Forentinának, majd a szintén ex. Cambiasso egyenlitett. A második félidő 8. percében Crúz szerzett vezetést az Internek, végül a 75. percben egy 11-esből R.Fontana állította be a 2:2-es végeredményt.
  • R9
    #232
    Burdisso súlyos sérülése
    Aug. 29. 13:03 -Athén- Nagyon rossz hírek érkeznek Athénból. Most derült csak ki, hogy Nicolas Burdisso súlyosan megsérült az Olimpián, és a legoptimistább becslések szerint is több mint 1 hónapos pihenő vár a fiatal argentin védőre. Az Inter most nagy bajban van és teljesen érthetetlen amit a Branca-Oriali kettős művel hónapok óta. Ebben a pillanatban Cordoba-Mihajlovic(!)-Materazzi középső védősor áll csak rendelkezésre. Cannavaro immárom Juventus játékosnak számít, hiszen a hírek szerint elcseréltük az Uruguay-i kapus Carinire. Luciano Moggi már be is jelentette a transzfert. Adani pedig ugyebár a Brescia játékosa. A legfrssebb hírek szerint egyébként a tegnapi Olimpiai döntőn remekül játszó Carlos Gamarra mégis maradna egy évet a csapatnál.
  • R9
    #231
    jah :DDDDD
  • SONEEC
    #230
    pedig cannavaro a vilag egyik legjobb vedoje nem ugy mint woodgate
  • R9
    #229
    Állítolag már csak órák kérdése és bejelntik hogy Cannavaro a juvéba igazol,moggi milánóba utazott.
  • R9
    #228
    09.14.: FC Internazionale - Werder Brema
    09.29.: Anderlecht - FC Internazionale
    10.20.: Valencia - FC Internazionale
    11.02.: FC Internazionale - Valencia
    11.24.: Werder Brema - FC Internazionale
    12.07.: FC Internazionale - Anderlecht
  • R9
    #227

    1:0

    2:0

    2:1

    3:1

    4:1
  • R9
    #226
  • R9
    #225
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!1.percd ADRIANO!!!GÓL!
  • Nerazzurro
    #224
    Tessék irtam R9!
  • R9
    #223
    hát azt én se tudom,vén köcsög.de az athén ellen szabadrúgásból gólt lőtt :-)
  • R9
    #222
    canna hullámzó teljesítményt nyújt,c.zanettinek már nincs helye nálunk,hisz itt van davids és cambiasso.
  • SONEEC
    #221
    ja meg a szarfos mihajlovics nem is tom miert vettetek meg.oreg ven szar.
  • SONEEC
    #220
    ok miert?
  • Matthewpamer
    #219
    meg cannavaro,c.zanetti
  • SONEEC
    #218
    ebbol mehet sorondo pasquale lamouchi cizu choutos cordaz
  • Matthewpamer
    #217
    Most számoltam hogy 32(!!!) fős a keretünk,ami murva sok,és Mancini azt mondta hogy max. 25 ember lehet,szal 7 embernek mennie kell.

    Kapusok:Toldo,Fontana,Cordaz

    Védők:Burdisso,Cannavaro,Cordoba,Materazzi,Mihajlovics,Coco,Favalli,Sorondo,Pasquale,J.Zanetti,Ze Maria

    Középpályások:Cambiasso,Davids,Emre,Stankovic,Van Der Meyde,Veron,C.Zanetti,Karagounis,Lamouchi,Kily Gonzales

    Támadók:Recoba,Adriano,Vieri,Martins,Crúz,Ventola,Zicu,Choutos