34414


asdad.png




Grazie di tutto 23... per sempre un mito per me!
  • R9
    #337
    költhetjük ha van
  • R9
    #336
    giggs nem kell,de campbell jó lenne
  • DONGUBA
    #335
    loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool koltsuk a penzt megint ugyse lesz jobb a csapat:DDDDDDDDDD



    Két szigetországi nagyágyúval szeretné megerősítni keretét az Inter: a kék-feketék szerződtetnék a klubjával éppen nem felhőtlen viszonyt ápoló Ryan Giggset és Sol Campbellt.

    Mindkét játékos visszautasította nemrégiben klubja - a Manchester United és az Arsenal - szerződéshosszabbítási ajánlatát, így jövőjük Angliában bizonytalanná vált. Amennyiben nem hosszabbítanak, úgy júniusban mindenképpen megpróbálja majd eladni őket klubjuk, ellenkező esetben egy év múlva ingyen távozhatnak.

    Giggs jól jönne a milánóiak bal oldalán, de Cambell is elkelne a mostanság nem éppen betonbiztos védősorban. Nem csak az Inter érdeklődik azonban a két játékos iránt: Giggset szívesen látná a Newcastle és a Bolton is, míg Campbel a Juventus kívánságlistáján szerepel.
  • DONGUBA
    #334
    semmi.....te a barca topicban makogsz en itt
  • R9
    #333
    most mi bajod?
  • DONGUBA
    #332
  • DONGUBA
    #331

  • R9
    #330
    Morattinak nem elég az Inter
    Nov. 19. 17:18 -Milano- A calciomercato ugyan zárva van, ám Massimo Morattinak ebben az időszakban is vásárolni van kedve. Hogyha nem vehet játékost, akkor részt szerez magának egy másik klubban. Egy nagy tradíciókkal bíró jelenleg C1-s klubról a Speziáról van bizony szó. A ligúr klub új elnöke az az Ernesto Paolillo aki az Inter egyik jelenlegi tanácsadója, korábban pedig a Banca Popolare di Milano igazgatója volt, ez a bank pedig igen közel áll a Moratti családhoz. Őt tegnap mutatták be a tagoknak.
    Az első tapogatózások két évvel ezelőtt indultak el az Inter tulajdonosa és a Spezia vezetői között, és az idő elteltével emlékezhetünk igen sok kékfekete fiatal rúgta a labdát a Spezia csapatában. Akkor 20% tulajdonjogot szerzett Moratti, ezt tegnap megfejelte újabb 70%-al így most már abszolút töbségi tulajdonosa lett a csapatnak. Innentől kezdve az Interhez tartozó emberek lesznek a tanácsadók, még a tényleges munkát az eddigi elnök Angelo Zanoli fogja továbbra is végezni.
    A Spezia jelenleg harmadik a C1 A-csoportjában (az eredményeket és a tabellát a főlapról nyíló linkről bárki vissza illetve megnézheti), és különösebb változás a tulajdonváltozás után sem várható. Az edző továbbra is Marco Alessandri marad, de januárban nagyobb erősítések várhatóak hogy sikerüljön kiharcolni a feljutást a Serie-B-be. Akárcsak tavaly, idén is aggódhat az Inter utánpótlás igazgatója Piero Ausilio, mivel pár játékos -még ha ideiglenesen is- biztos hogy a Speziában fogja folytatni a pályafutását.

  • R9
    #329
    micsoda?:D
  • DONGUBA
    #328
    Es a pamernak mekkora??????
  • R9
    #327
    pelének mekkora pofája van.
  • DONGUBA
    #326
    Vegre egy interes aki elismer egy MILANOST
  • R9
    #325
    Adriano Shevara szavaz
    Nov. 19. 12:13 -Milano- Publio Elio Adriano római császár volt 117-138-ig. Adriano Leite Ribeiro pedig az Inter császára, ha jobban tetszik Imperatoreja. A brazil fenomén Rio de Janeiroból érkezett és az első feltűnést 2001 augusztusában keltette mikor a Bernabeuban egy óriási szabadrúgásgólt akasztott be a Real Madridnak. A római császárral ellentétben a mi Adrianonk szerény, visszafogott és inkább egy Milan játékost koronázna meg idén. Az alábbi interjú a mai La Gazzetta dello Sportban található.
    -Adriano, kié legyen az Aranylabda?
    ”Szerintem Shevchenko érdemli meg. Ő volt a legjobb idén.”

    -Miben volt ő jobb mint Adriano vagy Ronaldinho?”
    ”Én még fiatal vagyok. Van még időm, nekem már az is elég hogy a legjobbak között említenek.”
    -Pelé azt mondta hogy Adriano nem fenomén…
    ”Igen olvastam én is. Talán azért mondja ezt mert még soha nem látott játszani. Mi brazil játékosok róla mindig nagy tisztelettel beszélünk hiszen a legnagyobb játékos volt. Viszont ő folymatosan attól retteg hogy valaki egyszer átveszi a helyét. Iszonyatosan féltékeny…”

    -Ő volt a Király, ön pedig a Császár.
    ”Én csak azt tudom hogy nagy játékos szeretnék lenni, és ezért mindent meg is teszek.”

    -Mi lesz ha Ronaldinho a Milanba igazol?
    ”Szerintem ez kizárt. Vagy marad a Barcába vagy az Interbe jön. Remélem egyszer még fogunk együtt játszani hárman Ronaldoval mint a Bolívia elleni 3-1-es meccsen. A vb már nincs olyan messze…”

    -És ha Ronie visszatérne az Interbe?
    ”Egy igazi ünnep lenne Morattinak és a szurkolóknak akik igenis szeretik őt. De most nélküle kell nyerjünk, mivel mi most is jó csapat vagyunk Ronaldo nélkül is. Hogyha pedig már nyertünk valamit akkor jöhet Fenomeno is!

    -A császárok általában nem sokat pihentek. Ön sem sokat állt meg a legutóbbi két évben…
    ”A fáradság csak mentális dolog szerintem. Hogyha jól érzem magamat akkor sohasem érzem.”

    -De most mi a helyzet? Ön nem akar kimaradni vagy pedig Mancini akarja mindig játszatni?
    ”Nem akarok soha kimaradni a csapatból.”

    -Adriano, nagyon szeret ajándékozni másoknak…
    ”Adok, mivel Istentől rengeteget kaptam. A Valencia elleni kiállítás után azonnal bocsánatot kértem a hibámért, még mielőtt zuhanyozni mentem volna.”

    -Mit gondol Cannavaroról, ha megy el most előrébb tartana a csapat?
    ”Örülök hogy jól mennek Fabio dolgai, egy nagyszerű játékos és remek ember. Tényleg boldog vagyok hogy most sikeres.”

    -A császárok vadásznak, úgy hallottam remek vadász lenne önből…
    ”Egyszer voltam vadászni Rioban a nagybátyámmal aki rendőr. De nem nekem való, én inkább a lábammal szeretek lövöldözni.”

    -A császárok mindent tudnak, azt is mondják hogy remek a memóriája. Ki volt az első tanára az iskolában?
    ”Fernando. Egy idős tanító, aki mindig kizavart az óráról mert állandóan nevettem.”

    -Minden gól után az ég felé tartja az ujjait, miért?
    ”A nagyapámnak Luisnak köszönöm meg mindig hogy a szerencsét mellém állítja.”

    -A császárok szeretik a művészetet és szeretik a zenét is. Mik a kedvencei?
    ”Hip-Hopot hallgatok mindig. Ki a legjobb? Snoop Dogge…”

    -Az ünnepeket a császárok méltóképpen szokták megüllni, például az arénában…
    ”Február 17-én voltam 22 éves és az egész családom hivatalos volt az eseményre. Én fizettem a repjegyeket és minden költséget mindenkinek. Tizennyolcan voltuk a lakásomban, hát kicsit költséges mulatság volt. De a legemlékezetesebb ünnep amire emlékszem.”

  • R9
    #324
    jah,eltájoltam magan!még 2 hét..:(
  • forzajuve
    #323
    lol
    hétvégén max egy Bologna veréssel kezdhettek a kupában...
  • R9
    #322
    dehogynem,sokáig tart még!Hétvégén elkezdjük a felzárkózást egy juve veréssel!
  • zambrotta
    #321
    Szar érzés lehet minden évben új összevásárolt csapattal soha semmit nem nyerni!!!!
    Sajnos nem sokáig tart már a veretlenségetek::........!!!!

    FORZA JUVE
  • R9
    #320
    lol
  • forzajuve
    #319
    :)))

    a Juve ellen inkább a veretlenségeteket veszítitek el...
  • R9
    #318
    egyszer nyerünk,és akkor nincs megállás!lehet pont jövő héten a juve ellen
  • forzajuve
    #317
    dúúúrva! 2 győzelem 10 döntetlen
    ebből nem lesz scudetto
  • DONGUBA
    #316
    looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool

    meg egy dontetlen
  • R9
    #315
    hehe(de még veretlenek vagyunk )
  • DONGUBA
    #314
    pamer szolj ha eleg a dontetlenekbol:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • R9
    #313
    Cambiasso:½Madridban sem ment minden simán½
    Nov. 5. 08:18 -Milano- Nem kell kétsége esni a döntetlenek miatt. Legalábbis az elmúlt időszak egyik legjobbja, Esteban Cambiasso szerint nem. ½A Real Madridnál is voltak gondok mielőtt el kezdték nyerni a trófeákat. Képtelenség csaptot építeni egy hónap alatt, erre sokkal több idő kell. Egy olyan csapatnak mint a mienk úgy kell kimennie a pályára hogy csak a győzelem az elfogadható, még az utolsó tét nélküli edzőmeccsen is. Hogyha a Juventus 12 pontot vert ránk 9 meccs alatt, akkor ennek motiválnia kellene mindenkit. Minnél előbb be kell hozzuk a hátrányt, igaz ehhez már nyerni kell Firenzében!½


  • R9
    #312
    majd a san siroba kiváncsi leszek mekkora pofája lesz
  • forzajuve
    #311
    a köcsög f****pó olaszellenes Ivanov* fogja "vezetni" a mai Inter-Valenciat :(((.


    *= aki elcsalta a real-ROMAt is pár hete.
  • R9
    #310
    ja
    komolyan mondom az év végégn 2 győzelem 36 x lesz!
  • gercse
    #309
    hogy is álltok ? 2-7-0? elég érdekes
  • R9
    #308
    1:1
  • R9
    #307
    Vezetünk a Lazio ellen,gólszerző Emperor!
  • R9
    #306
    0:0
  • R9
    #305
    egyszerűen nem emléxek,na mind1!ez a mult!
  • forzajuve
    #304
    2001-05-11 Inter-Milan 0-6

  • R9
    #303
    őő nem
    az nem 1:4 volt?01/02-ben.
  • DONGUBA
    #302
    ja inter-milan 1-6 emlexel?
  • R9
    #301
    ja,6 góllal a végén!
  • DONGUBA
    #300
    Na majd meglatjuk ki nevet a vegen.....az a lenyeg jo meccs legyem.
  • R9
    #299
    ....................Toldo
    Capitano....Materazzi..Cordoba....Favalli
    Veron......Cambiasso..C.Zanetti..Stankovic
    ...............Adriano-vieri

    bilant vérbe tesszük!
  • R9
    #298
    ez most értelmes volt gubicá!

    Keret a DERBY-re.
    Oct. 23. 18:06 -Appiano Gentile- Roberto Mancini kijelölte a 21 fõs keretet a holnap esti Derby-re.

    Kapusok : Francesco Toldo, Alberto Fontana

    Védõk : Ivan Ramiro Cordoba, Javier Zanetti, Zé Maria , Giuseppe Favalli, Marco Materazzi, Giovanni Pasquale, Paolo Hernan Dellafiore

    Középpályások : Emre Belozoglu, Cristiano Zanetti, Andy van der Meyde, Edgar Davids, Juan Sebastian Veron, Esteban Cambiasso, Giorgos Karagounis, Dejan Stankovic

    Támadók : Julio Ricardo Cruz, Adriano, Obafemi Martins, Christian Vieri