34414


asdad.png




Grazie di tutto 23... per sempre un mito per me!
  • Csesza
    #539
    a köcsög is egy jelző! :D
  • Csesza
    #538
    sz.ted
  • Rudee
    #537
    A szar csak egy jelző.
  • Csesza
    #536
    #531
    "szar inter"
  • Rudee
    #535
    Szerintem nem baszogatott senkit, csak leírta hogy az Interrel Adrianonak nem fog összejöni semmi. Ebben pedig van valami.
  • Csesza
    #534
    te szégyenled magad? ki jött ide baszogatni a másikat!!!! ezzel saját magad meg a "csapatodat" égeted!!!
    mind1 én csak röhögök rajtad tovább!!!
  • DONGUBA
    #533
    Anyad a kocsog....szegyenlem magam az ilyen emberek miatt hogy egyaltalan egy csapatot szeretunk!!Remelem tudod kirol van szo te csicska!
  • Csesza
    #532
    miva te milanos köcsög, menny és sírd ki magad a topicodban , mer hát elég ciki hazai pályán 1 bologna-tol kikapni!!!!!
  • DONGUBA
    #531
    de szegeny eezel a szar interrel nem fog nyerni semmit
  • Rudee
    #530
    Napról-napra változik a dolog

    "Egyelőre még az Inter játékosa vagyok, és nagyon remélem, hogy egyszer majd a jövőben a Real Madridban játszhatok majd." - nyilatkozta Adriano a Canal Plus tv csatornának. "Perez elnök eddig még csak pozitívan nyilatkozott rólam, és hallottam azt is, hogy hajlandó lenne értem akár hatvanmillió eurót kifizetni. Tudom, hogy szereti a játékomat és szívesen látna a csapatában, de az idén még szeretnék valamit nyerni az Interrel és csak azután távozni."
  • Csesza
    #529
    20:15 Labdarúgás. Palermo-Internazionale, olasz bajnokság, 21. forduló (élő)

    SPORT1
  • vargam
    #528
    Vicces gyerek ez az Adriano...
  • Csesza
    #527
    Milánó, január 26., 11.30 A csatár terveiben egyelőre nem szerepel a Real.

    A Real Madrid már hónapok óta élénken érdeklődik Adriano iránt, most az Inter brazil csatára is elmondta véleményét a spanyol klub puhatolózásáról.
    - Egyelőre nem mehetek el Madridba, mert az Internél nagyon fontos szerepet szántak nekem - mondta a támadó -, ez azonban nem jelenti azt, hogy valamikor, a jövőben ne igazolhatnék a spanyol egyesülethez. Régi álmom, hogy egyszer a Realban játszhassak, ha ők is hasonlóan vélekednek rólam, néhány év múlva visszatérhetünk az üzletre.
  • R9
    #526
    Interrel valamit nyerés?
    LOL
  • forzajuve
    #525
    :O milyen galaktikókról beszél ez? azokat már régen a Chelseaben kell keresni...
  • DONGUBA
    #524
    szegenynek csak alom marad az interrel valamit nyeres.
  • R9
    #523
    [/b]Mancini:½Adriano itt fog maradni½ [/b]
    Jan. 25. 23:35 -Milano- Az imént említett Adriano üggyel kapcsolatban megszólalt az Inter jelenlegi edzője Roberto Mancini is. ½Adriano még nagyon sok ideig az Inter játékosa lesz, nem hinném hogy el akarna menni innen. Mondjuk az érthető hogy egy olyan játékost mint ő nagyon sok klub meg akar szerezni, de mint mondtam kizárt hogy távozzon. Az pedig hogy udvariasan beszél más klubokról még nem jelent semmit.½
    A hírt küldte: gaRRy


    Facchetti:½Adriano nem megy innen soha sehova½
    Jan. 25. 23:32 -Milano- A napokban ismét kirobbant a minden hónapban aktuális Adriano botrány. Ezzel kapcsolatban szólalt meg a klub elnöke Giacinto Facchetti is. Mint köztudott egy olyan Adriano nyilatkozat látott napvilágot mely szerint a csatár ´álma´ hogy egy napon a Real Madrid mezét vegye magára. ½Adriano az Inter játékosa és nem fog innen elmenni soha sehova. Üzengethet a Real Madrid nem kell őket komolyan venni, ugyanis még jó pár klub szeretné Adrianot megszerezni. De aki ismeri őt tudja, hogy az ő álma az Interrel nyerni valamit.½
    A hírt küldte: gaRRy
  • Rudee
    #522
    Adriano has announced that he dreams of playing for Real Madrid

    Ez kapásból azt jelenti, hogy Adriano egyik álma az hogy a Real Madridban jácchasson...
  • Csesza
    #521
    esetleg ez lehet az???? (((((NB1.hu))))) :D

    Milánó, január 24., 17.00 A brazil állítása szerint nincs kapcsolat közte és a Real Madrid között.

    Adriano cáfolja az újra felröppenő híreket, amelyek szerint a Real Madrid továbbra is szeretné őt megszerezni.
    - Sem én, sem az ügynököm nem tárgyalt semmilyen klubbal, sem a Reallal, sem másik egyesülettel. Jól érzem magam, az Inter az én csapatom - válaszolt kissé ingerülten az újra felmerülő pletykákra Adriano. - Ja, és majdnem elfelejtettem mondani: a jövő hónapban Spanyolországba utazom, de nem tárgyalni, hanem egy barátomhoz, látogatóba.

  • Csesza
    #520
    help please, én nem tudok angollul!!!! eennyire!!!
    mi van ide írva?!?!!??!
  • R9
    #519
    Adriano Reveals Madrid Desire

    1/24/2005 10:09:00 PM
    Adriano has announced that he dreams of playing for Real Madrid and is flattered by the interest that Florentino Perez is showing in him.
    The Brazilian striker is being touted as the next Galactico to sign for the Spanish giants and he is expected to meet the Madrid president in Paris in April.

    "I am very happy that Florentino has said good things about me," Adriano explained. "We will have to see what happens in the future, but I hope to fulfil my dream and that of Florentino’s.

    "He likes my style a lot and watches the games I play in and wants me to be a part of his club.

    "But it is very difficult to leave Inter now because I am an important player here, but in the future I hope to play for Real Madrid.

    "I want to enjoy my football. I came to Italy when I was very young to learn more and then to be able to go to Spain."

    Adriano then revealed his special relationship with Madrid’s director of football Arrigo Sacchi, who was coach at Parma when the strike was there.

    "Sacchi helped me a lot," he explained. "I was very young when I went to Parma and he was like a second father to me."
  • 9csöves9
    #518
    húú akkor sokáig nem fogunk itt tapsot hallani:)
  • Sheva
    #517
    nem nem nem!!! Majd akkor amikor a San Siroban szarrá verjük a Juvét! :P Na utána egy hatalmas tapsvihar lesz!!!!
  • 9csöves9
    #516
    nemlehetne inkább egy tapsvihar vastapssal fűszerezve?:)
  • Sheva
    #515
    na egy jó...... de csak egy tapsot!!!
  • 9csöves9
    #514
    egy tapsot sztem megér :DDD
  • Csesza
    #513
    :D
  • R9
    #512
    és mi mit szóljunk a livornoi eredményhez?
  • Sheva
    #511
    pffffffffff
  • Csesza
    #510
    te inkább semmit!
    :D
  • Sheva
    #509
    na most erre mit mondjak!
  • Csesza
    #508
    azt tom, de akkor is már nem a régi!!!!
    nagyon sok helyzetet amit más valószínüleg megoldana ő elcseszi!!!!!!
  • R9
    #507
    lőtt egy szabáylos gólt amit nem adott meg a bíró
  • Csesza
    #506
    bobo-t mi a fasznak jáccatják, csak szerencsétlenkedik a pályán lassú öreg lomha állat lett belőle!!!!! állítom cruz többet érne mint ő!!!!!!
  • R9
    #505
    hát ja
  • zaki
    #504
    és egy balbekket (Cesar jó lenne)
  • R9
    #503
    óóó faszom...
    nemhiszem el hogy nemtudnak venni egy kurva kibaszott irányítót meg jobb szélsőt!
  • Csesza
    #502
    nah vaze
    1:1
    a 14. döntetlen!!!!!
  • Csesza
    #501
    nah martinsra lehet számítani!!!!!
    ezt már innen meg kell nyerni!!!!
    :D
  • zaki
    #500