34414


asdad.png




Grazie di tutto 23... per sempre un mito per me!
  • Sheva
    #861
    hát ja ez az ő hibája... Adriano Vieri Martins csatár trióval lett volna esélyetek... de még nincs vége!!!
  • R9
    #860
    mind1,fasszopó mancini akkor nem mer kockáztatni amikork éne,kurva száját
    1 csatárral 3 helyett
  • Sheva
    #859
    bocs nem akartam gúnyolódni de ezt muszály volt...
  • Sheva
    #858
    SHEVCHENKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 0-1
  • R9
    #857
    vezet a milan lkiestünk
  • R9
    #856
    mms://media.brturbo.com/scc.wmv
  • Sheva
    #855
    hol nézed?
  • R9
    #854
    ahogy nézem a meccset,Internek nincs sok köze :s
  • Sheva
    #853
    nem szabad előre inni a medve bőrére!!!
  • R9
    #852
    INTER: 1 Toldo, 2 Cordoba, 4 J. Zanetti , 6 C.Zanetti, 7 van der Meyde, 23 Materazzi, 10 Adriano, 14 Veron, 16 Favalli, 18 Kily González, 19 Cambiasso

    itt baszta el mancini a kurva annyát,1 csatár 3 helyett.gratulálok milan
  • Sheva
    #851
    jó játékkal??? megnéztem a Bologna elleni összefoglalót...hát elég pocsék volt!!!
  • R9
    #850
    meglátjuk
    ha ti tudtatok nyerni semmi játékkal 2 góllal akkor...mi is tudunk jó játékkal 3góllal :-)
  • Sheva
    #849
    az igaz...de az is kevés lesz! :D
  • R9
    #848
    Inter 12.embere
  • Sheva
    #847
    kevés...INTER
  • R9
    #846
    Rekord összegű bevétel a holnapi meccsre
    Apr. 11. 17:32 -Milánó- 82.734 jegyet adtak el a holnapi ½Euroderby½-re. A jegyekből származó bevétel 3.378.882 euró, ami rekordnak számít. A buzdításban tehát nem lesz hiány. Forza Inter! A hírt küldte: Youme
  • DONGUBA
    #845
    Bajnokok Ligája negyeddöntő, első mérkőzés.

    Milan 2 - 0 Inter
    Gólszerzők: Stam (45+1’), Sevcsenko (74.)
    Játékvezető: Alain Sars
    Asszisztensek: Arnault, Texier (mindhárom francia)
    Sárga lap: 33’ Gattuso (Mil), 65’ Stam (Mil), 66’ Mihajlovic (Int), 74’ Shevchenko (Mil), 78’ C. Zanetti (Int)
    Hosszabbítás: 4 perc

    Milan: Dida; Cafu (Costacurta 91), Nesta (Kaladze 70), Stam, Maldini; Gattuso, Pirlo, Seedorf; Kakà; Shevchenko, Crespo (Ambrosini 83)

    Inter: Toldo; J Zanetti, Cordoba, Mihajlovic, Favalli; Veron (Karagounis 70), Cambiasso, C Zanetti (van der Meyde 80), Stankovic; Cruz (Vieri 55), Martins

    Összes kapura lövés: 7 - 8
    Kapura tartó lövés: 3 - 4
    Lövés mellé: 1 - 4
    Blokkolt lövés: 3 - 0
    Elkövetett szabálytalanság: 15 - 27
    Szöglet: 8 - 5
    Labdabirtoklás (%): 53 - 47

    A mérkőzés rövid krónikája:

    1. perc: A meccs előtt egyperces gyászszünettel emlékeztek a csapatok és a szurkolók II. János Pál pápára, majd az Inter hozhatta játékba a labdát.

    10. perc: Mihajlovics szabadrúgását Dida szögletre tolta.

    14. perc: Crespo tört be jobbról a büntetőterületre, de a beadásával Córdobát találta telibe.

    30. perc: Mihajlovics szöglete után Córdoba lőtt éles szögből az oldalhálóba.

    34. perc: Verón eresztett meg egy lövést Dida, kapujára c de a Milan hálóőre nagy bravúrral szögeltre mentett.

    38. perc: Sevcsenko játszott össze Crespóval, de Córdoba még időben becsúszva szögletre tisztázott.

    39. perc: Az Inter kapujában a labda, de a játékvezető nem adja meg a gólt, mert Kaká szabálytalankodott Toldóval szemben.

    46. perc: Pirlo csavart be szabadrúgást jobbról, Stam magasabbra ugrott Córdobánál, és hat méterről a hosszú sarokba fejelt. Vezet a Milan!!!

    59. perc: Sztankovics átadásáról Vieri maradt le, így a labda Didáé lett.

    74. perc: Mihajlovics szabálytalankodott Sevcsenkoval. A beívelt szabadrúgást az ukrán csatár 6 méterről a kapuba bólintotta. 2-0 a Milan javára!!!

    87. perc: Karagunisz éles szögből leadott lövése a kapufán csattant.

    91. perc: Sevcsenko 16 méterről lőtt kapura, de Toldo a helyén volt és Hárított.

    93. perc: Vége a mérkőzésnek!
  • Sheva
    #844
    ja az atleticoba elbotorkál még vagy 2 évet oszt mehet a farmjára dolgozni
  • R9
    #843
    nekem mindegy :D
    Torresre elcseréljük
  • Sheva
    #842
    persze tudod kinek kell... esetleg Sheva cipőjét takaríthatja! :DDD
  • R9
    #841
    lófaszt :DVierit eladjuk a milannak :DD
  • Sheva
    #840
    hehe Vierit el kell adni a picsbe...
    Adrianot is
  • R9
    #839
    jah :(
    Vieri komolyan mondom...
    Kéne már Adriano.
    Martins az uj csatárking :D tegnap nagyoin jó volt.4 milan védő közt sak elfáradt
  • Sheva
    #838
    hát lehet nem voltunk jobbak megnéztem a statisztikát és igazad is van de akkor is nyertünk 2:0-ra és nekem csak ez számít! ja meg az h Sheva vissztért és fejelt is egy gólt!
  • R9
    #837
    hát ki,nem 2-t kell rugni hanem 4-t.
    Mert tuti lő egy gólt a milan...faszom ebbe a kurva sinisába is aki fellöki oldalt az embert.Mert a meccsen xsemmivel se volt jobb a milan csak pontrugásnál
  • Athletic  Bilbo
    #836
  • DONGUBA
    #835
    hat szopoka utca lett a vege nektek interesek
  • Imobe
    #834
    Hát igen az Inter ki is esett nem fognak 2-t rúgni a visszavágón
  • tep
    #833
    2:0 :))))
  • Sheva
    #832
    holnap öcsipók...
  • DONGUBA
    #831
    neked mindenki buzi???
  • R9
    #830
    jóvan buzika kilehet húzni
  • Sheva
    #829
    INTER
  • R9
    #828
    nem a holnap végén,13-a este
  • Imobe
    #827
    szeretnél 11-est kapni ellenünk mi? mondjuk nem is játszik holnap Adriano. majd meglátjuk holnap ki nevet a végén..
  • Sheva
    #826
    őt se láttam még h tizit csináljon esetleg Stam vagy Cafu vagy Kaladze... Kaladzét láttam már...
  • R9
    #825
    akkor maldini papa
  • Sheva
    #824
    csak h ellenünk soha nem lesz tizi... Nesta tanárút soha sem csinál tizit!!!
  • R9
    #823
    jólvan kiscsákó ellehet innét húzni,majd amikor ellenetek ADRIANO 11-esből rugjaa gólt akkor fogod a fejed
  • Sheva
    #822
    hát ja...