34414


asdad.png




Grazie di tutto 23... per sempre un mito per me!
  • R9
    #981
    akkor még szépen megúztuk
    és ez a 6 meccs csak bl?
  • Sheva
    #980
    tudom...
  • Rudee
    #979
    Gólszerzőt nem jelölik meg ilyen esetben...
  • Sheva
    #978
    remélem mind a 3-t Shevának adták! :DDDD
  • forza milan
    #977
    bocsánat
  • DONGUBA
    #976
    Inter: hat meccs zárt kapuk mögött


    Nyon, április 15., 18.30 A félbeszakadt BL-meccset a Milan nyerte 3-0-val.



    Mint bizonyára Olvasóink emlékeznek rá, kedden 1-0-s Milan-vezetésnél - az Inter drukkerek rendbontása miatt - félbeszakadt az Inter-Milan BL-negyeddöntő. Az ügyben az Európai Labdarúgó Szövetség ma délután hozott döntést. Ahogy az várható volt, a Milan 3-0-s eredménnyel a zöld asztalon is megnyerte a mérkőzést.
    Az Interre 300.000 svájci frankos pénzbírságot szabott ki az UEFA, ráadásként a következő hat nemzetközi mérkőzését zárt kapuk mögött kell lejátszania. Ebből kettőt három évre felfüggesztett a grémium, vagyis bármilyen újabb rendbontás esetén az azért járó büntetésen túl az újabb kétmeccses szankció is életbe lép.
    Nem lett igazuk tehát azoknak, akik azt jósolták, hogy kitiltják a nemzetközi kupasorozatokból az olasz klubot.


  • Rudee
    #975
    A visszavágót 3-0al a Milan nyerte egyébként.
  • Rudee
    #974
    Csak 6 zártkapus meccset kapott az Inter.
  • Sheva
    #973
    na elég a veszekedésből...
  • Imobe
    #972
    Nem az volt a baja, hogy idejöttél hanem ez: "na,r9 szia neked egy kis idöre" amúgy ha tudod mit írsz akkor magadtól is rájössz..
  • forza milan
    #971
    tudod ki a láma?...........
  • forza milan
    #970
    oké,elmondom ott is nyugodt lehetsz engem nem zavar hogy te meg bejárkálsz a milan topicba ugyanugy mint én ide.akkor téged ez mér zavar.ebként ha ennyire ez a kivánságod húztam!
  • forza milan
    #969
    mibajod van?r9-et is dánielnek hivják vagy ez nekem szólt?mert én még nem naon vesztem össze eddig senkivel.(szerintem!!!!!!!!)
  • DONGUBA
    #968
    Berlusconi bekeményít Olaszországban
    2005. április 14. 14:30:35
    --------------------------------------------------------------------------------


    --------------------------------------------------------------------------------

    Az idei szezonban az olasz drukkerek és úgy általában az olasz futball már többször is negatív hírekkel hallatott magáról, ez pedig rossz fényt vet az ország nemzetközi megítélésre. Éppen ezért az olasz miniszterelnök, Silvio Berlusconi - akinél a tegnapi, 73. percben félbeszakadt Inter-Milan BL-negyeddöntő visszavágó jelentette az utolsó cseppet abban a bizonyos pohárban - drasztikus intézkedéseket sürget a tendencia folytatása ellen. Hogy konkrétan milyen tervei és elképzelései vannak, lennének, azt egyelőre nem részletezte, de máris utasította a belügyminisztert, hogy azonnal gyorsítsa fel és bővítse ki a nemrégiben megkezdett, megelőző intézkedéssorozatot.

    Az idei BL-szezonban már szakadt félbe mérkőzés Olaszországban, akkor Rómában a Roma-Kijev összecsapáson dobták fejbe Anders Frisk játékvezetőt. De a Lazio drukkerek szélsőjobboldali, rasszista megnyilvánulásai is rossz fényt vetnek az olaszokra. A Laziót legutóbbi, elmúlt hétvégi hasonló jellegű rendbontása miatt a sokadik írásbeli figyelmeztetés mellett kilencmillió(!) forintnak megfelelő pénzbírsággal sújtották
  • DONGUBA
    #967
    Te mindenkivel osszeveszel csicsek????Erdekes nekem nem mondtad hogy beverned a pofamat.
  • Sheva
    #966
    értelmes veszekedés volt
  • Imobe
    #965
    jajj basszus dani ezzel csak magad járatod le teljesen hülyaségek miatt mikor nem is neked volt igazad.. erről csak ennyit..
  • R9
    #964
    figy,te milan drukker vagy mond el a vélemnyéedet a milan topicba ne itt,thx
  • R9
    #963
    legszívesebben azt tenném
  • forza milan
    #962
    ok,ok olvass vissza akkor ki is kezdte a dolgot.én a véleményemet mondtam.ennyi volt.
  • forza milan
    #961
    mert,akkor mi lesz ha nem megyek kinyomozod hol lakom és 140-el betöröd a pofám vagy mi?
  • R9
    #960
    több mint 1 éve vagyok regelt csak több nickel de ez felidegesített
  • Iori
    #959
    lol, ha van vmi problémátok azt ne a fórumba intézzétek el, mert ez nem arra van...tanuljátok meg hogy hogyan kell ezt használni újregek
  • R9
    #958
    figy,tudod mit?menny innét el
  • forza milan
    #957
    engem oszt nem érdekel,nem akartam idáig eljutni de ez már idegesitö.
  • forza milan
    #956
    aztán majd én kapom a büntetést,mert káromkodtam.de ne idegeljé má fel.ne képzeljé má magadró annnyit.
  • R9
    #955
    anyám nem kurva,jól keres
  • forza milan
    #954
    ne idegesitsé má
  • forza milan
    #953
    kis hülye a rohadt ***** *anyád az
  • forza milan
    #952
    tölem szólogassá,mit bánom én.de akkor te se gyere ellenfórumozónak a milan fórumba.
  • R9
    #951
    az ilyen kis hülyéktől mint te....
  • forza milan
    #950
    én csak a véleményemet mondtam.ennyi.ha te azt mondod hogy a milan kikap az intertl 10000000000000000000:0-ra akkor sem szólnék semmit,te meg itt idegbajt kapsz lassan.
  • R9
    #949
    mert?
  • R9
    #948
    figy,téged most a kutya nem kérdezett,huzz innét
  • forza milan
    #947
    bocs,bocs, és bocs,de én a helyedbe nem szólogatnék ilyeneket be
  • forza milan
    #946
    neked valami agybajod van.
  • forza milan
    #945
    inkább te fejezdd be mert a senki az te vagy barátom,kezdem azt hinni.ebként meg ha annyira utállod a milánt akkor te meg huzzá a milán fórumból.
  • R9
    #944
    én viszont látnék egy 140-el suhanó öklöt ami pont a pofád közepére zuhan
  • forza milan
    #943
    ebként nem mindegy mind a kettö milánói csapat,akkor meg?haha,ez csak vicc volt:D.de nem láttam 140 km/h-val suhanó adriano bombagólt,ami dida mellet suhant be.
  • R9
    #942
    te olyan hülye vagy hohgy nem érted az írást