29
Lagsters az apokaliptikus versenyprogi!
  • Cool-spot
    #29
    Megvan valakinek? Meglehet venni valahol? (Esetleg torrent v W***z)?
  • Devids Pro
    #28
    ez nem is rossz
    holnap megmondom rakják be
  • Tom3 #27
    hol?
    www.lagsters.com-on rögtön amikor nyelvet kell válaszatni. A lagsters feliratot raktam be.
  • Devids Pro
    #26
    nekem ez nem jelent meg!
  • Tom3 #25

    Ez jó?
  • Tom3 #24
    ehh nehéz lesz de meg próbálok
  • Devids Pro
    #23
    az mégse jó keress vagy csinálj egy bannert
  • Tom3 #22
    ok
  • Devids Pro
    #21
    amúgy már eggyet írtam hogy tegyenek be, nézd meg a moderátor topikban be van téve hogy tegyék be
  • Tom3 #20
    Télleg.:)
  • Devids Pro
    #19
    hiányzik az alja a g-nek
    nemtudom a gépigényt sehol sem láttam feltünntetve
  • Tom3 #18
    Várom már minden esetre.
  • Tom3 #17
    Bannernek nem lenne rossz szerintem.
  • Tom3 #16

  • Tom3 #15
    Milyen gép kell neki?
  • Devids Pro
    #14
    Hivatalos oldal:www.lagsters.com
  • Devids Pro
    #13
    Megjelenési dátumot nem találtam sehol.
  • Devids Pro
    #12
    Te "tuningolhatod" majd a kocsidat. Rakhatsz rá új fegyvereket, motrot bele, stb.
    Nagyon kafa lesz!
  • Devids Pro
    #11




  • Devids Pro
    #10
    Megjelenés még nincs kitűzve legalábbis én nem tudok.
    további infók:
    A Noviy Disk szélnek eresztette a Lagsters intróját. Ez egy arcade autós játék, melyben darabokra lőhetjük a vetélytársak kocsiját. A többjátékos részben egy igen érdekes mód is megjelenik, amit Last Man Driving-ra kereszteltek a készítők. Ez szó szerint túlélős, hiszen mindenki mást eliminálnunk kell a győzelemhez. Aki máris meg szeretné nézni a bevezető képsorokat, az ide vándoroljon el.

    Forrás: Gamestar online

    a videó itt letölthető /vagy megtekintető?/
  • Tom3 #9
    Mikor jön ki?
    Milyen gép kell neki?
  • Devids Pro
    #8
    Rengeteg kép hozzá itt.
  • Devids Pro
    #7
    aha sztem is!
  • Tom3 #6
    Jónak tünik.
  • Devids Pro
    #5
    A Noviy Disk szélnek eresztett egy filmet a Lagsters-ből. Ez egy árkád versenyes játék, amiben nem csupán haladhatunk előre a pályán, mint a lovak, hiszen járművünket különböző speciális cuccokkal láthatjuk el. A szokásos upgrade hegyek mellett egy egész fegyverarzenál vár arra, hogy jó szolgálatot tegyen nekünk a pályán. Aki kíváncsi (az hamar megöregszik… de most kivételesen nem), hogy mindez hogyan is történik, véletlen se szalassza el a most megjelent előzetest.innen

    Forrás: Gamestar online
  • Devids Pro
    #4
    A hivatalos oldal:ITT
  • Devids Pro
    #3
  • Devids Pro
    #2
  • Devids Pro
    #1
    Előbukkant a Boolat Games (akiktől a Lethal Dreams is származik) legújabb projektje, nevezetesen a Lagsters. Ez egy amolyan post apokaliptikus versenyprogi lesz, fegyverekkel, futurisztikus járgányokkal, és igen különleges pályákkal. Egyelőre nem sok egyedi vonást véltem felfedezni benne, ennek ellenére tuti kipróbálom majd. Amolyan normál "harci-részingnek" tűnik, ami pont jó egy kis feszültséglevezetésre.

    Forrás:Gamestar online