27305
  • [HUN]PAStheLoD
    #41
    haha ak-74 (nagyobb hoszabb és a végére bayonett hogy vágatlan se maradjon az ellen) jöhet..

    a file küldözgetés nem rossz ötlet szerintem se de azért 1 mega már sok alatta meg nincs értelme mert azt akár be is linkelheted fórumra .. stb..

    a nők megintcsak 10 pontos ötlet :)))

    ez a game szerverek meg mondjuk 11 :))
  • Davidus
    #42
    format C:
  • cyrus #43
    ugyan !
  • ricsi1
    #44
    jó kis topic lett ebből is,mehetne a gumiba
  • ricsi1
    #45
    meg .:[tehenész]:.
  • Met
    #46
    Lehessen keresni a nickek között és, hogy valaki mihez szólt hozzá utóljára.
    Legyen ingyenes a vip tagság egy bizonyos idő vagy hozzászólásszám után:)
  • cyrus #47
    vagy nem feltétlenül full vip, elgécsak a nagyobb logó meg a csillagok :P
  • Gladiator
    #48
    A VIP-et mindenképp komolyabbra kéne csinálni. Bejön ide a Marci, 2 nap alatt összecsetel 200 hozzászólást, elküldi az sms-t, másnap meg meséli a suliban, hogy ő olyan fasza csávó, hogy 2 nap után megkapta a VIP felhasználó címet.

    én ezért nem csinálom meg, nem azért meg sokallom azt a 80 pénzt.

    Szentem min 3000 hozzászólás, vagy 5000 + min 2 éves regeltetés, vagy mi.
  • Darkboy
    #49
    apád!!! elég 1000 hozzászólás és min. 1 év
  • cSuwwi
    #50
    ha elolvastad volan figyelmesen a vip regisztrációs oldalt, akkor tudnád, hogy min. 200 hozzászólás, és minimum 1 hónap a regisztráció óta...
  • Darkboy
    #51
    amúgy én néha egy nap alatt benyomok 200 hozzászólást, néha nem
  • Darkboy
    #52
    úgy van
  • cSuwwi
    #53
    mellesleg tényleg kicsit szigorítani kéne. a hozzászólásszám alapján nem jó, mert könnyen össze lehet spammelni.
    lehetne egy alap vip, 1 év után 1 csillaggal, üzenet visszavonással 4 percig, mint most.
    2 év után 2 csillag, üzenet szerkesztési lehetőséggel x percig. választahtó csillag szín...
  • mukika
    #54
    láccik... :DDD
  • cyrus #55
    nekemis, tök rég reggeltem, de még csak most fogom elérni az 1000et
  • cyrus #56
    gigamegavip : aki már 3 éve tag..automatikusan moderálhatja a saját témáját..
    szerintem ez kurvajó ötlet mert ha belegondolsz : aki 3 éve már fórumozik, mittomén x üzivel, az már olyan tagja az sg-nek akiben meg lehet annyira bizni hogy nem fiog vandálkodni és képes fenntartani a rendet a saját topikjaiban...
  • Darkboy
    #57
    én hamarosan , pedig csak fél éve avgyok felhasználó, már régebben is, csak más feh.név volt
  • Darkboy
    #58
    sztem aki vip és nyit topicot, az moderálhatja a témát
  • cyrus #59
    kb ugyanott tartunk... 40 üzi különbség.
  • mukika
    #60
    aha álmodban!!! maksz a sajátban... mek én a gumiban!!! :DD
  • cyrus #61
    nem csak a saját üzijeidet törölheted 4 percig v meddig ?
  • cSuwwi
    #62
    akkor nekem máris jöhet :P
  • Darkboy
    #63
    hát úgyértettem bazz
  • Darkboy
    #64
    ha nyitok egy topicot, azt én moderálhatom<így
  • cSuwwi
    #65
    már úgy kéne moderálni a saját topicot, hogy annyi jogom legyen a topicra, mint egy moderátornak. topiccím átírás, topic lezárás, stb.
  • Darkboy
    #66
    amúgy ki lehet moderátor?
  • Darkboy
    #67
    vagy hogyan lehetek?
  • mukika
    #68
    jajaja!!! akkor banner stb... tök fasza lenne!
  • mukika
    #69
    sehogy....
  • cyrus #70
    pontosan...erre gondoltam én is
  • Darkboy
    #71
    mé?
  • mukika
    #72
    ne engem kérdezzz hanem ST-t! de nem lehetsz mivel nem vagy aktív fórumozó stbstbstb......
  • Darkboy
    #73
    mind1
  • cSuwwi
    #74
    ez pont olyan kérdés. mint egy nagyobb dc hubon, vagy az irc-n megkérdezni egy népszerű csatin, hogy hogy lehetek op?

    Az automatikus válasz, vagy az hogy sehogy, vagy hogy majd mi választunk embert, ha megfelelőnek találjuk...

    Szvsz, itt is ez érvényes. De lényegesen jobb esélyekkel indulsz, minél régebb óta vagy itt tag, és minél ismertebb vagy = 3 vagy a feletti csillagszám...
  • mukika
    #75
    de ha érdekel akkor itt:
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=993723969
    kérdezz rá.... ha lesz kedvük válaszolnak!!!!4
  • cyrus #76
    de hozzád az életben nem fognak odameeni, hogy te ! figyelünk egy ideje.. leszel op nálunK ? :)
  • mukika
    #77
    sztem ezek a csillagok nagy hülyeségek....
  • cSuwwi
    #78
    ha sokat vagy egy hubon (a dc-t példának véve), sokat csetelsz, ill. sok embernek segítesz, és nem kunyerálsz opot, akkor az opok előbb-utóbb észre fognak venni. Volt egy Stone nevű emberke a Kolin, ma már a [HUN] előteg helyett [OP] előtagot használ...
  • Gladiator
    #79
    amúgy mit jelképeznek, és hogy lehet szerezni?
  • cSuwwi
    #80
    Valamivel meg kellett különböztetni a mezei usereket a vip-ektől. Kezdetben ez volt a legjobb ötlet. De sok emberkének nem jött be, de a fejlécszín viszont jó 5let volt.