19
  • mir
    #19
    tanulj meg vezetni
  • Pheel
    #18
    Fogadj fel egy sofőrt :-P
  • mir
    #14
    azt azért nem hiszem el, hogy visszadnál egy mercit...
  • mir
    #10
    én most komolyan nem értem, miért kel leanyázni ezeket a dolgokat.
    1: senkit sem zavar, hogy lehet kapni ilyet is. akit igen, nyilván csak azért, mert nem tudja megvenni, és irigykedik. én sem tudom megvenni, de ez nem ok arra, hogy leanyázzam a terméket/aki megveszi.

    Komolytalan: miért nem lehet ezt megérteni: ha sok, akkor nem veszed meg, de nem anyázod le! lehet, hogy elektronika nélkül valóban nem lenne 100Knál több, de nem mindegy? egy S mercit meg kb. annak az árnak a feléből raknak össze, mint amennyit kapnak érte a stuttgartiak. ennek ellenére gondolom ha valaki adna neked egyet, nem küldenéd vissza, hogy 'húzz anyádba ezzel...' és gondolom ezt is elfogadnád, ha valaki rád akarja tukmálni. ha nem tetszik, akkor nem kell megvenni, de nem leanyázni!
  • Pepito
    #8
    Túl a pragmatikus megközelítsen....

    Boldogan lennénk annak a cégnek a tulajdonosa, amelyik évente elad ebből mondjuk 50000 darabot.

    És el fognak adni ennyit. Miért? Mert buli! Remek ajándék. Tanácstalan milliomos nagymamák vesznek ilyet a kisunokának.
  • mir
    #4
    akkor meg sem említem a HUFra átszámolva 2.27 millió forintocskáért megvásárolható porsche versenybringát... ez a 700 000 pénz a luxuskategóriában nem számít kirívóan soknak.
  • shim
    #3
    ez egyszerűen LOL