374
  • schoma
    #121
    Tudom, ez nem segít rajtad.
    Dettó ugyan itt vagyok elakadva...
  • Morbias
    #122
    Én úgy csináltam hogy a 2 üvegdarabon külön-külön kerestem ujjlenyomatot, és utána raktam össze.
    Lehet az a hiba hogy először kell a 2 üveget összerakni és utána keresni nyomokat rajta?
    Mindenesetre nálam az van hogy ugye az összerakott ujjlenyomatot hiába adom oda a muksónak a laborban, nem csinál vele semmit...
    Lehet hogy bug??
    Remélem nem, ha valaki tudja a megodást szóljon!
  • antijedi
    #123
    én utána kerestem rajta és ugy se jobb a helyzet...
  • schoma
    #124
    Valamit a cipőlenyomatokkal kellene varjálni szerintem. Legalábbis Warrick ezt mondja...
  • Cepheus
    #125
    Mindkettő cipőnyomot "begyűjtöttétek"? Van 1 cipőnyom azon a képernyőn, ahol a festéket, üvegdarabokat,stb.. szeditek össze, és van 1, ami e helyszín és a tolókocsis helyszín között van
  • Cepheus
    #126
    Ehh, visszaolvastam, és látom megvan, sorry.
  • antijedi
    #127
    nah énis eljutottam ameddig ti, de énis elakadtam.., a macskaszőr amugy megvan nektek? meg a kandalobol a papirdarab és az a lárva vagy miazisten?
  • Cepheus
    #128
    A 3. üvegdarabot a Hangout helyszínen fogod megtalálni, aminek helyét Brasstól kapod meg, miután rákérdezel nála a a graffitiről és a piszkos csukáról.
  • antijedi
    #129
    de ott hol?
  • Cepheus
    #130
    Jobb oldalt a kisasztalon van 1 festékspray. Azon van a 3. ujjlenyomat
  • antijedi
    #131
    és a másik kettő a helyszinen volt a két sarokban vagy hol ugye?
  • antijedi
    #132
    jah az már nekem is megvan de akkor a 3at hogy kombinálom össze?
  • antijedi
    #133
    jah emg votl egy ujlenyomat a toloszék fogoján is (csak azt az egyet teszi be a gépbe)
  • Cepheus
    #134
    Miután megvan a 3 ujjlenyomat, ugyanúgy rakod össze őket, mint az első ögynél a rugót. Duplaklikk 1ik lenyomaton, majd ráhúzod a 2 másikat.
  • antijedi
    #135
    nekem arra nem csinál semmitse.., és amugyis csak 2 részleges ujlenyomat van meg (egy az összeillesztet üvegdarabról és egy a festékszororol) de akkor hol a 3. rész??
  • Cepheus
    #136
    Ha összeillesztett üvegdarabod van, az már 2 ujjlenyomat, plusz 1 a festéksprayről. Miután összeillesztetted az üvegdarabokat, elvileg megjelenik a 2 darabból összeillesztett ujjlenyomat is (az üveg nélkül). Erre kell ráilleszteni a festékes sprayn találhatót
  • antijedi
    #137
    egyre jobban belezavarodok :) amugy meg két üvegdarab van összeillesztve, oda kell egy 3. is vagy csak az a kettő? (üvegdarab nem ulenyomat! bár az ujlenyomatokbol sincs meg a 3. rész)
  • antijedi
    #138
    nah sikerült ezer köszi! csak nem jol "poroltam le" a 2. üvegdarabot :)
  • Morbias
    #139
    Re.
    Piszkos csuka? Graffiti? Én még a csaj lakását sem tudom átvizsgálni, sőt ki se tudtam hallgatni, mert hamarabb elakadtam. Csak a vendéglőst tudom faggatni.
    Tolószéken az ujjlenyomat megvan. A helyszínen ezeket találtam: 2 cipőnyom (1 női 1 ffi) 2 db uvegtöredék 1-1 ujjlenyomattal, a féreg a kő alatt, a tócsából mintát vettem.
    A vendéglőnél: 3 blokkszerűség, mérgezett húsdarab, véres ruhadarab a szögesdróton.
    Ennyi, illetve a holttesten a hányásnyom.
    De most nekiállok megnézem ezt a festékdolgot, úgy olvasom annak a helyszínen kell lennie...
    Addig is kösz a segítséget.
  • antijedi
    #140
    féreg kő alatt? az hol??
  • Cepheus
    #141
    Ahol a cipőnyomot meg a férget találtad, ott még van 1 nyom. A jobb oldali falon (szembenézve tolókocsis helyszínnel) van még 1 nyom
  • Cepheus
    #142
    Féreg is ugyanott, ahol a 2 üvegdarab, ugyanúgy mint előző hozzászólás, csak bal oldalt, látsz 1 kis vérnyomot a földön
  • Cepheus
    #143
    Ott a kő alatt a féreg, azzal fogják azonosítani a halál időpontját
  • antijedi
    #144
    3. lábnyom? falon? hmm elég figyelmetlen vagyok akkor asszem :)
  • antijedi
    #145
    neh még pont az nicns meg, de kő alatt? milyen kő alatt? nekem sehol nem mutatja már hogy még valamier rá tudnék közeliteni
  • antijedi
    #146
    megvan a féreg köszike :)
  • Cepheus
    #147
    3. lábnyom? olyat nem találtam. A falon találtam a pocsolya fölött graffitiből mintát, arról beszéltem. A féreg ugyanott van, csak a másik oldalon. Kis vér a földön, ráközelítesz, majd látod hogy a járólap meg van repedve. Erre is közelítesz, akkor felnyitja, és alatta van a féreg
  • Cepheus
    #148
    Oké
  • antijedi
    #149
    még egy kérdés, megvan a féreg, mikroszkopal megnézve hogy mikor halt meg, de a fönök még mindig azt mondja hogy jöjek rá hogy mikor halt meg ahoz hogy kihalgathasam a manust
  • antijedi
    #150
    meg hogy kérdezem ki vane alibije de ha odamegyek hozá nem mond semit és nem tok töle krédezni se
  • Cepheus
    #151
    Beszéltél utána a dokival?
  • Mihail
    #152
    válaszolj már icqn antijedi!!!
  • antijedi
    #153
    igen
  • Cepheus
    #154
    A patkánymérget is megtaláltad a kukából szerzett húson?
  • Morbias
    #155
    Aham akkor ez a graffiti dolog hiányzik nekem.
    Megnézem a tócsa fölött, remélem megy....
  • antijedi
    #156
    ha a discarded foodra gondolsz akkor már megvan de mérget még nem tlaáltam rajta, de karrapek aszongya semi uj nincs rajta, a szokásos eszközökel eddig meg még nem jutottam eredményre
  • Cepheus
    #157
    klikkelj 2szer a húsra hogy megjelenjen nagyban, majd a nagyítóval is 2szer a húson
  • Morbias
    #158
    OK kösz szépen.
    A graffiti alapján a főnök megmondta a hangout címét, így már menni fog remélem...
  • antijedi
    #159
    siker, köszike
    az éttermes manust bevitem megvan a dns-e és az ujlenyomata de nem egyezik semivel, a thug-ot meg még mindig nem lehe tbevinni... :(
  • Cepheus
    #160
    Nincs mit. Most megyek, mert elakadtam a 3as ügynél de nagyon. Holnap ha még kell, akkor estefelé jövök, és próbálok segíteni, ha addig vmi gáz lesz a 2es üggyel.

    Bye