12
  • akoskaaa
    #12
    és azt tudod-e, hogy mind baromság, amit mondasz?
    mint belsős szeretnélek megnyugtatni, hogy a mcdonalds magyarország kft. -bábolnáról(marha, sertés) ill. németországból(csirke) hozatja a húsokat. evvel semmit nem nehezítünk etiópia ellátásán, inkább felvásároljuk a magyar terméket. nem is beszélve a pesti kenyérgyár fellendüléséről amióta a mekinek termelnek..
    -a happymeales figurákat kínában állítják elő, mint a műanyag játékok 99%-át. esélyesebb a futószalag mint a gyerekmunka, de még a gondolat is egy hatalmas baromság.
    -aztán. az, hogy minden ötödik órában nyílik egy "macky", az azt jelenti, hogy igény van rá és ezt magyarázni nem kell.

    -kifli: egyél egy kisméretű margaritát ami mellé(pl ital) semmit sem kapsz ugyanannyiért. a két db "hús" dolgot nem is értem, hogy mi a fenét akarsz.

    buta megjegyzésekre és érdeklődő normális kérdésekre szívesen válaszolok!
  • Tetsuo
    #11
    És azt tudod-e hogy az európai marhák takarmányát olyan országokból importálják, ahol nincs hely a lakosságot ellátó élelmiszertermeléshez?
    A happymeals figurákat pedig gyermekmunkával állították elő, ironikus nem?
  • Tetsuo
    #10
    Azt tudtátok hogy minden 5. órában nyílik egy Macky a Földön? És azt tudtátok h a Macky a világ legnagyobb marhahús felvásárlója, s a legelők miatt esőerdőket vágtak ki Dél-Amerikában?
  • RelakS
    #7
    A mátrixparódiában nagyon állat volt :D
  • shim
    #5
    elég gyenge ízlésed van ha szted finom a meki...
  • shim
    #4
    "A fiatalok bálványa, Justin Timberlake..." megaLOL
    :DDD
  • bandia
    #3
    Miért a Mc'Donalds!! Sz*r műkaja! Ok, hogy finom, de még ezzel is növelni akarják a dagadt egészségtelenül élő emberek számát?? Jó szlogen..." Gyere a Mc1 Donaldsba zenét hallgatni, és még táncolnod sem kell. Hízhatsz nyugodtan zenére:DD " Aerobic Meki:D Jó étvágyat!:)

    Én maradok a pacalpörköltnél, az legalább nem műanyag...Ha már hízni akarok:D
  • Chappy
    #2
    Úgy igazad van. Én havonta ha egyszer megyek ilyen helyre. Amúgy ez jó ötlet
  • Csatti
    #1
    Én lassan eljutottam oda, hogy már be se teszem a lábam ilyen gyorskajás helyekre... drágák, a kaja kevés ráadásul egészségtelen is hosszú távon